Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima į parduotuvę grąžinti batus?

As buvau pirkusi BONA avalyne batus, kvaila cekio nepasiemiau, tik kvita, kur kortele atsiskaiciau. Grizusi apziurejau, kad vienas batas iplyses, nei pinigu grazino, nei ka, po to laiko neinu, neperku is to tinko parduotuviu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2009 02 28, 13:46)
pas mus būtent toks atvejis biggrin.gif
Pernai pirkom vyrui batus Chesteryje, dar net prisimenu kaip pardavėja suokė apie 2 metų garantiją. Šiandien jie suplyšo. Nuo pirkimo praėjo 1m ir 2mėn.
Bandysim vežt turbūt, labai idomu kuom baigsis istorija  unsure.gif
Įsivaizduokit - čekį radau  bigsmile.gif

Pinigus grąžino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laisla @ 2008 12 03, 20:41)
Nu ir naglumas žmonių  blink.gif  Pavaikšto savaitę ir nuneša priduoti. Dar taip negirdėjau.

cia dar nieko, man teko matyti grazintus batus,kurie buvo nesiojami 3 menesius....bet tokie nubrozdinti ir nudeveti,kad net verkti norejosi blink.gif doh.gif vis delto tokiu antra syk nebeparduotume tikrai....kas be ko pinigus grazinome....va cia tai naglumas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(wikne @ 2009 03 06, 19:23)
cia dar nieko, man teko matyti grazintus batus,kurie buvo nesiojami 3 menesius....bet tokie nubrozdinti ir nudeveti,kad net verkti norejosi  blink.gif  doh.gif vis delto tokiu antra syk nebeparduotume tikrai....kas be ko pinigus grazinome....va cia tai naglumas  doh.gif


Kokybiškų batų per 3 mėn. tikrai nenusinešiosi smile.gif o jeigų šlamštą parduoda, tai tegu būna pasiruošę jį atgal priimti smile.gif
Atsakyti
Kiek man zinoma, bent step top batu parduotuveje batams garantija 3m. tik nelabai kas zino... o kas zino tas tuo naudojasi ..
Atsakyti
Siaip yra istatymas kokybes inspekcijos ar pan.
Batai laikomi nekokybiskais jeigu suplysta per 6 men. Padams taikoma 2m garantija. Neskaitan tu atveju, kai buvo netinkamai devimi. Jeigu matot, kad gamyklinis brokas - drasiai galit bet kurioj parduotuvej reikalaut grazinimo pinigu. po puses metu vel gali buti daroma kokybes inspekcijos apziura, bet jau tada maesne tikimybe atgaut pinigus.
Jeigu parduotuve nesutinka grazint pinigu - kreiptis visada galima i kokybes inspekcija, bet jeigu pasirodytu, kad batai suplyso del netinkamo devejimo - tada gali tekt susimoket ekspertizes islaidas. Bet siaip visu pirma nunesus batus i kokybe dirbanti moteris juos apziuri ir pasako ko galima tiketos...
Atsakyti
QUOTE(wikne @ 2009 03 06, 20:23)
cia dar nieko, man teko matyti grazintus batus,kurie buvo nesiojami 3 menesius....bet tokie nubrozdinti ir nudeveti,kad net verkti norejosi  blink.gif  doh.gif vis delto tokiu antra syk nebeparduotume tikrai....kas be ko pinigus grazinome....va cia tai naglumas  doh.gif


Nu nezinau ar labai naglumas - man buvo, kad nusipirkau paprastus isispiriamus batukus pavasariui ir viena karta perejau Laisves al. (tiksliau lauke jie keliavo tik nuo autobuso iki univero, nuo univero iki autobuso, t.y maximum 20min). Ir ka, atrode taip lyg butu nesioti menesiu menesius: kulnas visas nusibrozdines, padas ties kulniuku atsilupes vienam batukui, tai nunesiau grazint, bet pasiule sutaisyt, nes 'taip nunesiojot' (na tai priklijavo ta paduka), bet po pirmo apsiovimo (po pataisymo) vel jis atsoko. Nu tai beliko nusispjaut ir ismest tuos batelius - nes tuo metu buvo labai uzimtas periodas, bet siaip jei buciau turejus laiko ir noro, buciau pakovojus tikrai.
Atsakyti
labas vakaras, o gal kam buvo atveju su "trendexpress"? nusipirkau batus pries tris savaites, o pardaveja sake, kad galiu grazinti per menesi jei brokas.... o jei ne brokas, tik kulna trina? kaip tada? galima grazinti motyvuojantis trinimu? ceki turiu.
Atsakyti
nemanau kad priims. Na nebent ten kokia siule kreiva ar kazkas panasaus, nes nepranesioti batai nera brokas
Papildyta:
zinot koks buna pats tikriausias naglumas? kai nusiperka batus, o po poros dienu ateje pamato, kad tiems batams atsirado nuolaida, o vat tada grazina ir i naujo nusiperka, o vat cia tai naglumas doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 02 28, 16:59)
aš gražinau nekokybiškus batus. iš pradžių nenorėjo priimti, motyvuojant kad nešioti, bet nunešus su raštu iškart priėmė smile.gif


O kur galima usrasyti ta rasta?
Atsakyti
tai is pradziu bandyk be rasto
Atsakyti
Sveikos,
na perskaiciau jusu bedas ir prisiminiau tokia situacija kuri neseniai ir man buvo ivykus... zodziu reikejo nusipirkti sventei vienus batelius. Matavausi viena pora ir viskas buvo gerai: batai aukstesniu kulnu juodi, lakiniai. Nugi griztu namo ir ziuriu kulnas visas nusilupes, kad gali kilnoti blink.gif siaubas... bet taip parduotuvei tikrai nebuvo o per toki laika gi pati irgi nieko negalejau padaryti schmoll.gif galbut galvoju brokuota pora ikiso g.gif ...o poryt svente: gi reikia su kuo nors eiti i baliu. Tai mama nuejo toki surma pakele kad grazino pinigus ir kitai normaliai porai 30% nnulaida padare....uztai ir myliu savo mama wub.gif lotuliukas.gif
Atsakyti