Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima į parduotuvę grąžinti batus?

Na aš kaip buvusi batų pardavėja galiu pasakyti, kad neavėtą lauke avalynę galima grąžinti per 14 dienų, tas avėjimas lauke tai tiesiog reiškia, kad padai turi būti "nenudrožti", pasitaikydavo, kad atneša batus subraižytais padais ir sako, kad namie remontas, tokios prekes tiesiog neparduosi, bet realiai nebūna taip kad nepriimtų jei praėjo šiek tiek daugiau nei dvi savaitės. Kitais atvejais, jei brokas, skiriasi atspalviai, suplyšta batas tai terminas nustatytas įstatymų, tiesa jis visiškai nerealus, jei neklystu du metai, neįsivaizduoju ar kas sugalvotu grąžint batus jei jie suplyšo po metų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ZaZ @ 2008 03 18, 22:31)
Pas mus net buvo toks atvejis, kurio pati nesumastyciau  smile.gif
Vyrui "Danijoj" nupirkom zieminius batus su kailiuku. Jis savaite panesiojo, lauke nebuvo labai salta, bet pastoviai skundesi, kad kojos sala. Galu gale jis susirgo ir pasake, kad daugiau nesiaus tu batu, geriau su senais vaikscios.
Jam i galva temtelejo, kad gal pakeistu (ceki turejome). Pasidomejome vartotoju teisese ir paraseme toki kaip pareiskima, kad noretume grazinti preke, kaip netinkama, kuomet batai parduodami kaip zieminiai su naturaliu kailiuku musu salyje, kurios klimatui turi buti pritaikyti ir kad noretumeme atgauti pinigus.

Nereikejo jokios vedejos, atneseme batus, pasakeme kokia problema, istraukeme ta "pareiskima", nesigincijo, jokio blogo zodzio nepasake, ir is karto grazino pinigus. As buvau labai nustebusi, bet tikrai buvo malonus toks aptarnavimas.


Nu ir naglumas žmonių blink.gif Pavaikšto savaitę ir nuneša priduoti. Dar taip negirdėjau.
Atsakyti
"Danijoj" batu kokybe isvis tragiska, ir mum teko grazint 3savaites panesiojus, nes batai "tirpt"pradejo nuo dregmes, ir spalva nusiplove doh.gif tai prieme atgal be problemu ir dar atsiprase, uz nekokybiska avalyne, bet aisku iskart nesem parsyma surase cool.gif
Atsakyti
Bent man tai visur pakeite ir ecco ir danijoj ir zygio batuose.
Atsakyti
Ar grazins pinigus uz batus jie pirkau panevezyje babilone zygio batuose o gyvenu siauliuose?
Atsakyti
o kazin ar keicia rankines parduotuvese IMITZ...? nusipirkau skubomis ir nebepatinka g.gif
Atsakyti
Aš batus nunešiau atgal į WAWA ir gražino pinigus..bet dar kelias dienas palaikė kol bus vedėja smile.gif
Atsakyti
nusipirkau zaroj dzinsus, sunkiai ilindau, bet graziai atrode.
Grizau, pasimatavau namie - nu labai jau aptempti, nepatogu. Pirkau per ispardavima, tai nuo ju buvo kortele su kaina pasimetus, bet pirkimo ceki turiu.. Kaip manot, ar grazins be kainos?
Ar tiketis, kad prasitampys?..
Atsakyti
QUOTE(Plejadė @ 2008 12 03, 18:21)
neįsivaizduoju ar kas sugalvotu grąžint batus jei jie suplyšo po metų  biggrin.gif

pas mus būtent toks atvejis biggrin.gif
Pernai pirkom vyrui batus Chesteryje, dar net prisimenu kaip pardavėja suokė apie 2 metų garantiją. Šiandien jie suplyšo. Nuo pirkimo praėjo 1m ir 2mėn.
Bandysim vežt turbūt, labai idomu kuom baigsis istorija unsure.gif
Įsivaizduokit - čekį radau bigsmile.gif
Atsakyti
as is grazinau batus,bet nenesiotus smile.gif tisiog pries 2 sav su vyru man ieskojom batu (jis labai isrankus mano devimiems batams g.gif ) draugu vestuvems ir siaip pavasariui smile.gif isties tai iskojom Dr.Martens batu,bet kiek matavausi visi mazoki,tad issirinkom kitus uz 130 euru,viskas kaip ciki buvo,bet griztant namo rado spec.parduotuve kurioje tik Dr.Martens prekiauja tad nusipirkom dar vienus biggrin.gif viskas butu buve gerai,bet draugu vestuviu diena persalau ir baliu praleidau namie lovelej... doh.gif siandien nutarem kad visgi gal man perdaug batu tad nunesem grazinti blush2.gif jokiu klausimu pardavejoms nekilo tik paziurejo i padus ir viskas thumbup.gif
na visa tai vyko Airijoj,karta pirkau Lt sijona-parduotuvej viskas atrode thumbup.gif bet grizus namo mama rado prie ko prikibti tad nutariau grazinti,prasikankinau gal val,po kurios as jau prasiau kad tik paimtu ta sijona jau net pinigu nereikalavau doh.gif siaip netaip isiuliau ta sijona ir pinigus vistik grazino,bet po to Lt daugiau nieko is rubu nesu pirkusi...
Atsakyti
aš gražinau nekokybiškus batus. iš pradžių nenorėjo priimti, motyvuojant kad nešioti, bet nunešus su raštu iškart priėmė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cristallic @ 2009 02 27, 21:42)
nusipirkau zaroj dzinsus, sunkiai ilindau, bet graziai atrode.
Grizau, pasimatavau namie - nu labai jau aptempti, nepatogu. Pirkau per ispardavima, tai nuo ju buvo kortele su kaina pasimetus, bet pirkimo ceki turiu.. Kaip manot, ar grazins be kainos?
Ar tiketis, kad prasitampys?..


svarbiausia, kad turi ceki, tikrai tures grazinti pinigus.
Atsakyti