Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima į parduotuvę grąžinti batus?

QUOTE(Lari4333 @ 2013 10 15, 11:07)
Man irgi idomu. Turiu tokia pati situacija. Bateliai skleidzia stipri kvapa.
Gal kas grazino del kvapo ?

jeigu nedėvėti - galite su čekiu grąžinti per 14 d. ir atgauti sumokėtą sumą
Atsakyti
QUOTE(Lari4333 @ 2013 10 15, 11:07)
Man irgi idomu. Turiu tokia pati situacija. Bateliai skleidzia stipri kvapa.
Gal kas grazino del kvapo ?

as grazinau, pasakiu kad cia brokas smirdinciu batu nenesiosiu, grazino pinigus.
Atsakyti
QUOTE(Zviro @ 2013 10 15, 14:39)
as grazinau, pasakiu kad cia brokas smirdinciu batu nenesiosiu, grazino pinigus.

Praejo 7d. kaip nupirkau.Balkone prabuvo 2 dienas- bet kvapas nedingo. .Atejau 1diena i darba- kvapas stiprus. Cekis yra.
Ar Jus nesiojate savo batelius?
Papildyta:
QUOTE(_aLba_ @ 2013 10 15, 13:53)
jeigu nedėvėti - galite su čekiu grąžinti per 14 d. ir atgauti sumokėtą sumą

Bateliai jau deveti 1 diena
Atsakyti
kad ir deveti cia yra brokas, ir rankinem tas pats galioja. turi grazinti pingus
Atsakyti
Gamyklinis brokas yra - kai jūs pirkdami negalite jo žinoti, nes jis išlenda TIK naudojant.

O tai kaip nejaučiate smarvės pirkdamos tos batus, tik kai parsinešate namo? Ar kaip?

Nežinau, neteko susidurti, bet jeigu jau dėvimi batai ir nešama atgal, nes brokas - kvapas... nu nžn... g.gif Nauji - viskas OK, o su jau dėvėtais - tiesiog konkrečiai į pard. reikia su smirdančiais batais kreiptis g.gif



Atsakyti
Siaip turetu priimti ir del kvapo avetus batus, nes realiai smirdet neturi, tai arba odos defektas, arba gamybos proceso pazeidimas. Tik deja, ne visi ta zino, del to pardavejai ir naudojasi. Bet siaip internete galima pasiskaityt, o ir dazniausiai beveik visose pardese sega atmintine tokia, apie prieziura ir garantija.

Lygiai taip pat galima grazinti batus, kai jie dazo. Is pradziu jie gali kiek dazyt, jei tarkim dazoma buvo augaliniais dazais, bet po to tas dazymas turetu isnykt.
Atsakyti
QUOTE(balbetka @ 2013 10 15, 19:07)
Siaip turetu priimti ir del kvapo avetus batus, nes realiai smirdet neturi, tai arba odos defektas, arba gamybos proceso pazeidimas. Tik deja, ne visi ta zino, del to pardavejai ir naudojasi. Bet siaip internete galima pasiskaityt, o ir dazniausiai beveik visose pardese sega atmintine tokia, apie prieziura ir garantija.

Lygiai taip pat galima grazinti batus, kai jie dazo. Is pradziu jie gali kiek dazyt, jei tarkim dazoma buvo augaliniais dazais, bet po to tas dazymas turetu isnykt.


Šiandien parašau prasyma laisvos formos, prisegiau čeki. Atejau i parduotuve, iteikiau pardavejai prasyma ir dezute su bateliais. Pardaveja sake, kad devetus batelius nepriims. As pasakiau, kad skambinau i Valstybinė ne maisto produktų inspekcija- man patare kreiptis i parduotuve. Tada ji paskambino imones direktorei ir paaiskino situacija. Direktore lepe pardavejai grazinti man pinigus. Tai viskas praejo neskausmingai.
balbetka aLba_ Zviro- aciukas uz patarimus heart.gif
Atsakyti
Aišku, eilinės pardavėjos visada TIK už didelę apyvartą ir 0 žmogiškumo blush2.gif
Puiku, kad viskas išsisprendė.
Atsakyti
balbetka -aLba_ -Zviro- aciukas uz patarimus heart.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lari4333: 16 spalio 2013 - 14:59
Sveikos, nusipirkau batukus, tačiau jų vidus dažo. Ant infomacinio lapelio parašyta, kad gali dažyti, jei vidus yra odinis. Viduje kailiukas, taip kad ne oda. Čekį turiu, tačiau jau praėjo daugiau nei 14dienu- buvau užsidėjusi tik kartą, po kurio radau šią staigmenėlę. Ar galiu atgauti pinigus?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti