Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima į parduotuvę grąžinti batus?

Gal man kas nors patars rolleyes.gif
Žodžiu, nusipirkau Maximoje bačiukus. Tokius lengvučius, paprastus, su vaiku į kiemą vaikščiot. Vieną pasimatavau, tiko. O kitas spaudė, nes prie jo prikabintas tas geležiukas buvo, kad nuo vagių apsaugotų. TAigi šiandien apsiaviau aš tuos batus eit į lauką ir jau lipdama laiptais pajaučiau tookį skausmelį blink.gif
Žodžiu, gal kas girdėjot, ar įmanoma Maximoje grąžint batukus?
Atsakyti
Kai man po mėnesio suplyšo batai, pirkti BONA parduotuvėje, pardavėjos taip pat citavo tą grąžinimo įstatymą. 14d. terminas ir taip toliau. Tačiau pasiskambinus į kokybės inspekciją man pasakė, kad garantija daiktams yra du metai. Todėl jei batai suplyšo per 1 mėn. tai turi parduotuvė arba grąžinti pinigus, arba pakeisti batus, priklausomai nuo mano prašymo. Tą būtų galima pasiekti raštiškai kreipiantis į parduotuvę, o jei jie nereaguoja tinkamai, kreipiantis į kokybės inspekciją. Tvarką jie paaiškino.

Suteikus tokią informaciją BONA pardavėjoms ir vadybininkei, man buvo grąžinti pinigai. Be abejo, čekį aš turėjau. smile.gif
Atsakyti
„Pardavėjų teiginiai, kad nekokybiškas prekes galima grąžinti tik per 14 dienų, klaidina vartotojus ir pažeidžia teisės aktų reikalavimus. Dažniausiai tokią klaidingą informaciją klientams suteikia avalynės pardavėjai. Vartotojai turėtų žinoti, kad per 14 dienų jie gali grąžinti kokybiškas, bet jiems nepatikusias prekes, jeigu jos nenaudotos, nedėvėtos, su ženklinimo etiketėmis, nesugadintos ir nepraradusios prekinės išvaizdos“, – perspėja D. Vaišvilienė.

visas straipsnis
Atsakyti
Tai būtent, kad per 14 dienų gali grąžinti nedėvėtus rūbus, neavėtus batus, o jei nekokybiški batai, tai 14 dienų terminas čia ne riba. O juk čia temoje buvo bandoma "burti", kad gali panešioti rūbus, paavėti batus ir per 14 dienų grąžinti kaip niekur nieko
Atsakyti
nusipirkau pries 3dienas batus, o man jau po vieno pavaikstinejimo nusitryne/nusibraize batu priekis ir kulnas nusidevejo, nusimyne. Ar cia pakankama priezastis grazinti batus ir pateikti kaip gamyklini broka? Ar bato padui netaikoma garantija?
sienu nespardziau, vaiksciojau kaip zmogus, ir se tau per diena taip susigadino, kainele irgi ne is pigiausiu - 300lt, gaila verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(chris @ 2007 07 10, 15:15)
Gal man kas nors patars rolleyes.gif
Žodžiu, nusipirkau Maximoje bačiukus. Tokius lengvučius, paprastus, su vaiku į kiemą vaikščiot. Vieną pasimatavau, tiko. O kitas spaudė, nes prie jo prikabintas tas geležiukas buvo, kad nuo vagių apsaugotų. TAigi šiandien apsiaviau aš tuos batus eit į lauką ir jau lipdama laiptais pajaučiau tookį skausmelį blink.gif 
Žodžiu, gal kas girdėjot, ar įmanoma Maximoje grąžint batukus?

galima. mano mama buvo grazinus.
Papildyta:
ups, biski paveluotai atrasiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2007 07 19, 08:52)
Tai būtent, kad per 14 dienų gali grąžinti nedėvėtus rūbus, neavėtus batus, o jei nekokybiški batai, tai 14 dienų terminas čia ne riba. O juk čia temoje buvo bandoma "burti", kad gali panešioti rūbus, paavėti batus ir per 14 dienų grąžinti kaip niekur nieko

Tai gal galit patart ar mano atvejui galioja tos ribos ar ne 4u.gif
Batai pirkti š.m. rugpjūty, nenešioti, gulėjo batų spintoj laukė kito pavasario biggrin.gif Prieš keletą dienų nusprendžiau aš juos apžiūrėti ax.gif Ir va gi, dienos šviesoje aiškiai matosi kad vieno bato spalva žalsvoka, kito gelsvoka (batai šviesios odos). Prie dirbtinio apšvietimo spalvų skirtumas sunkiai įžiūrimas.
Čekį turiu, nešu į parduotuvę. Čia sako, kad 14 dienų praėjo. Aiškinu, kad žinau savo teises ir apie 2 metų garantiją, prašau, kad pakeistų į kitokius, jei pinigų grąžinti negali (tokių pat jau, aišku, nėra). Tada man aiškina, kad čia tik vedėja gali spręsti, o jos kaip tyčia nėra lotuliukas.gif Tai dabar eisiu, kai ,pasak pardavėjos, vedėja turėtų būti.
Kažin, laimėsiu ką nors?
Atsakyti
Tai va, buvo vedėja smile.gif Ir pinigus siūlė grąžinti, ir papildomą nuolaidą padaryti, ir primokėjus skirtumą kitus batus išsirinkti thumbup.gif Vienu žodžiu, galioja Lietuvoj įstatymai rolleyes.gif Tvarkelė cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikusha @ 2007 11 07, 20:08)
Tai va, buvo vedėja  smile.gif Ir pinigus siūlė grąžinti, ir papildomą nuolaidą padaryti, ir primokėjus skirtumą kitus batus išsirinkti  thumbup.gif  Vienu žodžiu, galioja Lietuvoj įstatymai    rolleyes.gif  Tvarkelė  cool.gif

sveikinu pasiekus teisybe 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Nuosirdziai visiems linkiu issinagrineti detaliai vartotoju teisiu istatymus, kur aprasyti gaminiu grazinimo atvejai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kalissta: 08 lapkričio 2007 - 17:23
Man buvo nutikes tox ivykis. Pirkom vyrui batus parduotuvej "Danija". Pora dienu pries vestuves vyras juos issiima pranesiot ir ziuriu, kad ant vieno bato odele atsokusi, isivaizduojat kaip graziai atrodo balti batai su geltonom demelem? Ir aisku, kadangi niekad nebuvo rupesciu su sioj parduotuvej perkamais batais, as ismeciau ceki. Bet jus nepatikesit, kai nuejau su batais y parduotuve, juos parodziau, pasakiau kad vestuves uz dienos ir kad neturiu cekio, mergaites labai uoliai puole padet (nezinau, gal pazino, kad nuolatine kliente arba siaip visus klientus gerbia). tokiu batu jos jau nebeturejo (visgi, pirkom pries pora menesiu), bet perskambino visas miesto parduotuves ir vienoje atsirado, dar tokie patys man reikiamo dydzio, tai jos sutare su vedeja, kad as atvaziuosiu, paliksiu joms brokuotus, o jos man duos sveika pora, o paskui anuos y broka nurasys! Isivaizduojat? Cia tai puikios merginos! Esu joms iki siol labai dekinga ir visada pas jas apsipirkineju! smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana.Z @ 2007 11 15, 18:41)
Man buvo nutikes tox ivykis. Pirkom vyrui batus parduotuvej "Danija". Pora dienu pries vestuves vyras juos issiima pranesiot ir ziuriu, kad ant vieno bato odele atsokusi, isivaizduojat kaip graziai atrodo balti batai su geltonom demelem? Ir aisku, kadangi niekad nebuvo rupesciu su sioj parduotuvej perkamais batais, as ismeciau ceki. Bet jus nepatikesit, kai nuejau su batais y parduotuve, juos parodziau, pasakiau kad vestuves uz dienos ir kad neturiu cekio, mergaites labai uoliai puole padet (nezinau, gal pazino, kad nuolatine kliente arba siaip visus klientus gerbia). tokiu batu jos jau nebeturejo (visgi, pirkom pries pora menesiu), bet perskambino visas miesto parduotuves ir vienoje atsirado, dar tokie patys man reikiamo dydzio, tai jos sutare su vedeja, kad as atvaziuosiu, paliksiu joms brokuotus, o jos man duos sveika pora, o paskui anuos y broka nurasys! Isivaizduojat? Cia tai puikios merginos! Esu joms iki siol labai dekinga ir visada pas jas apsipirkineju! smile.gif  thumbup.gif


Turbut pazystama esat nes daugiaukaip metai danijoj darbuojuosi ir be cekio dazniausiai (beveik visada)nekeicia ir nepriima na turbut tikrai saunios pasitaike biggrin.gif bet vistiek smagu apie danija girdeti gerus atsiliepimus tongue.gif
Atsakyti