Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima į parduotuvę grąžinti batus?

Zodziu issisprende viskas graziai. NUnesiau, tai be kalbu dave uzpildyt tokia paraiska ir grazino pinigelius thumbup.gif bet netikiu, kad grazintu, jei ateiciau po puses metu. Nors va skaiciau, kad yra 2 m kokybes garantija. Bet juk reti batai kurie atlaiko tiek, tarkim zieminiai man visada ir visi praleidzia dregme jau po keliu apsiavimu. Idomu, kaip tikiu atveju g.gif
Atsakyti
QUOTE(looo @ 2013 07 10, 17:16)
na idomus zmones, tai gal jusu kojos kreivos-del to pardavejas/gamintojas nekaltas. + nevisiems (del pedos kaulu strukturos, sanariu ir padidejusiu kauliuku)tam tikras kulnas tinkamas, arba bato vidpadzio isgaubimas...tokius rizikingo modelio batukus, reikia diena namie po "kilima" panesioti, o tada jau spresti pasilikti ar ne smile.gif

aisku negrazins,nesitikekite, o del vartotoju teisiu, jei norite ekspertizes, uz ja reikia sumoketi, ir manau ne 10lt smile.gif

ir 2 savaites napedetu, nei batai butu nesiojami, o grazinti noretumete vien del to kad nepatogus. del sios priezasties gali grazinti jei batai nenesioti. -tesiog pvz teigti kad netiko prie mano kiemo asfalto atspalvio smile.gif


Nu atsiprasau,bet kojos tikrai nekreivos biggrin.gif Ir su jokiais kitais batais (net ir ausktesniais beje) tokiu problemu nebuvo. Kad tokios paslaugos kaip ekpertize tai net nesitikeciau kad butu nemokamos,taigi nenustebinot ax.gif Bet jei jie man ne seip nepatogus, o sukelia realius skausmus ir net matomus akivaizdziai (tinimas, melynumas) doh.gif Taigi, ir i tokius "netiko prie mano kiemo asfalto atspalvio" teiginius net nepretenduoju. Jei butu seip nepatogus tai net nebuciau klausus cia,nes ir taip viskas aisku kad pati kalta nes nepakankamai vaiksciojau namie,kazko nepastebejau ar pastebejus prazioplinau termina ar pan. rolleyes.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu ir savo patirtimi smile.gif
Nusipirkau batukus, labai gražius ant platformos, parduotuvėje užsidėjus ir namuose išbandant buvo idealūs, nespaudė, netrynė ir keltis atitiko..
Kol neišėjau į miestą.. Gryžau vakare vos neverkdama, ant abiejų kojų padų užtrynė baisias pūsles, tiek pėdos srityje, tiek kulno. Taigi, nunešiau į parduotuvę ir gražino pinigus be jokių problemų, tik prašymą reikėjo paprašyti.
Msno manymu niekas nenori turėti problemų ir gadinti parduotuvės įvaizdžio, todėl galima susitarti gražiuoju smile.gif
Atsakyti
na mano nuomone bet kokius batus reikia pranesioti pirmiausia namie, nes man VISI batai trina, netgi po ziemos buna trina. Kai pranesioji - viskas ok, gali kiaura diena apsiavus vaiksciot.
Atsakyti
Man tai visiskai kitas ejimas yra lauke ir namie.Tu namie tiek tikrai neprivaiksciosi kiek isejes i lauka. Va ten jau visi nepatogumai prasideda. Uzmaukit man bet kokius batus tai as po namus kaip stirnele pabegiosiu,bet tik i lauka iseinu ir jauciu kad eit zymiai sunkiau biggrin.gif Cia as aisku apie aukstakulnius,bet net su kitokiais as tiek namie neprivaikstau kad galeciau pasakyt kur trina unsure.gif
Atsakyti
namie su stora kojine pranesioju net spaudziauncius batus, po to jau i miesta drasiai galiu eit. Taip kad kantrybes reik. Be to yra visokiu priemoniu pratempimui....
Atsakyti
Vos pries mėnesį Deichman pirkau laisvalaikio avalyne, sportinius medziaginius batukus, ties pirštu skyle pasidarė doh.gif realu atgauti pinigus?
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2013 07 26, 18:36)
Vos pries mėnesį Deichman pirkau laisvalaikio avalyne, sportinius medziaginius batukus, ties pirštu skyle pasidarė  doh.gif  realu atgauti pinigus?


Jeigu turite pirkimo dokumentą.
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2013 07 29, 20:18)
Jeigu turite pirkimo dokumentą.


Taip, turiu. Dar niekad nebuvo, kad šitaip neatlaikytų kad ir medžiaginiai batukai. Padukai pradėjo lakstyt po kelių savaičių, nekreipiau labai dėmesio, bet kai skylė pasidarė, tai kad ir nedidelė suma, bet jau principas veikia doh.gif
Atsakyti
Labas,

gal žinot kas, jei internetu pirkti batai, atsiųsta suplyšęs vienas batas, sutinka priimt, tikiuosi bus be problemų, tik man nepatinka, kad pinigus grąžins tik po 14 dienų. Visiškas briedas. Gal žinot kas terminą, koks turi būt? gi grąžinu ne dėl to, kad nepatinka batai, o dėl to, kad suplyšusius atsiuntė doh.gif

Gal palūkanų paprašyt, kad pas juos pinigus laikau smile.gif
Atsakyti
tai per 14 dienu turetum apstebeti kad jie suplyshe ? ar ne ?smile.gif
Atsakyti
Duble, jei net nesuprantat, ko klausiu, tai ir patylėkit.

klausiu termino, per kurį turi grąžint pinigus už nekokybišką prekę
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pear: 31 liepos 2013 - 08:54