Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima į parduotuvę grąžinti batus?

QUOTE(balbetka @ 2013 04 20, 12:22)
razinnka, nesu tikra, bet man atrodo, kad uztrauktukams tikrai garantija netaikoma. Tai yra pakeiciama detale, kaip ir visokie papuosimai, pakalos ir pan, del to Jums ir nepanoro grazint.

Kaip gali netaikyti, jis man prasiskyrė tai čia ne mano bėdos, reiškiasi blogas užtrauktukas smile.gif skaičiau šiandien visokius įstatymus ir nieko apie užtrauktukus nerašo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(razinnka @ 2013 04 20, 12:44)
Kaip gali netaikyti, jis man prasiskyrė tai čia ne mano bėdos, reiškiasi blogas užtrauktukas smile.gif skaičiau šiandien visokius įstatymus ir nieko apie užtrauktukus nerašo smile.gif

Priėmė mano batus ir pinigus grąžino, bet labau jau nenoriai. Dar turėjau akivaizdžiai parodyti kad užtrauktukas sugedęs, nes pradėjo jį vėl taisyti ir ale sutaisė ir bandė mane įtikinti kad viskas gerai ir jokio broko nėra ir kad čia ale jau kitos kojos batas ir tipo tiesiog užtrauktukas buvo ne iki galo užtrauktas tai paėmiau ir prie jos užsidėjau tą batą ir bandžiau užsitraukti ir aišku kad jos pataisymas nesuveikė tada jau iškart konstatavo kad brokas.... Svarbiauia kad DIREKTORĖ Kauno Akropolio Stadivarius akis man pūdrino... net gėda kad tokios užima tokias pareigas..
Atsakyti
Laba diena, ar esate kada bandžiusios gražinti batus i Este parduotuvę? Kaip sekėsi? Ar noriai keičia į kitus ar gražina pinigus? Prieš 3,5 mėn. pirkau batus, išėjus vis pajusdavau, kad šlampa viena koja, po to pastebėjau, kad priekyje šiek tiek atsiklijavęs padas ... Manau reikia bandyti gražinti, nors vyras tikina, kad nepriims, nes matosi, kad panešioti, nuo vairavimo kulnas patrintas ... Kaip manote bandyti?
Atsakyti
QUOTE(Sandrale @ 2013 04 22, 12:31)
Laba diena, ar esate kada bandžiusios gražinti batus i Este parduotuvę? Kaip sekėsi? Ar noriai keičia į kitus ar gražina pinigus? Prieš 3,5 mėn. pirkau batus, išėjus vis pajusdavau, kad šlampa viena koja, po to pastebėjau, kad priekyje šiek tiek atsiklijavęs padas ... Manau reikia bandyti gražinti, nors vyras tikina, kad nepriims, nes matosi, kad panešioti, nuo vairavimo kulnas patrintas ... Kaip manote bandyti?

Turi priimti, garantija 2 metai smile.gif jei koja šlampa reiškiasi brokas, nenusileiskit ir išsireikalaukit kad gražintų pinigus smile.gif) jei sakys kad čia ne brokas eikit į vartotojų teises ir ten jie ištirs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(razinnka @ 2013 04 22, 21:30)
Turi priimti, garantija 2 metai smile.gif jei koja šlampa reiškiasi brokas, nenusileiskit ir išsireikalaukit kad gražintų pinigus smile.gif) jei sakys kad čia ne brokas eikit į vartotojų teises ir ten jie ištirs smile.gif


Na, reikės gal ryt bandyt nueit, žiūrėsiu kaip čia bus ... g.gif
Atsakyti
Pabandysiu aprasyt savo situacija.Daugiau nei pries dvi savaites nusipirkau aukstakulnius, is viso su jais vaiksciojau gal tik 3-4 dienas (su pertraukom). Taigi,pravaiksciojau su jais dvi dienas is eiles ir pastebejau kad labai skauda ties ta vieta kur yra achilo sausgysle. Siandien vel buvau juos uzsidejus o kai gryzau namo pastebejau kad ties ta vieta koja patinus ir net siek tiek melyna. Taigi,sitoj situacijoj tikriausiai neimanoma grazint batu? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(smilsee @ 2013 04 22, 21:56)
Pabandysiu aprasyt savo situacija.Daugiau nei pries dvi savaites nusipirkau aukstakulnius, is viso su jais vaiksciojau gal tik 3-4 dienas (su pertraukom). Taigi,pravaiksciojau su jais dvi dienas is eiles ir pastebejau kad labai skauda ties ta vieta kur yra achilo sausgysle. Siandien vel buvau juos uzsidejus o kai gryzau namo pastebejau kad ties ta vieta koja patinus ir net siek tiek melyna. Taigi,sitoj situacijoj tikriausiai neimanoma grazint batu? doh.gif


'Jei Jūs batus būtumėt pabandžiusi nešioti namie ir supratusi, kad jie nepatogūs ar Jums nepatinka, tuomet pardavėjai privalėtu gražinti pinigus, ar pakeisti prekę, kadangi batai buvo nešiojami lauke, pardavėjai gali tvirtinti, kad Jūs grąžinate apgadinta prekę, todėl neprivalo grąžinti pinigų ar pakeisti batus."

NEBENT tie batai tikrai nekokybiški, jei jums skaudą tik vieną koją, apžiūrėkit gal batas "kreivas", kulnas blogas ar pan. Jei defektų nėra, tai tikrai neprivalo gražinti, kad jie jums nepatogus. Nebent labai draugiški parduotuvės sąvininkai smile.gif
Atsakyti
Mane šitas dalykas ir domina, bet tikriausiai jums tie batai mažoki ir tiek. Jei per dvi savaites būtumėt pastebėjusi tada priimtų, dbr labai mažai tikėtina kad priims smile.gif nebent galit bandyti nueiti į vartotojų teises tegu ištiria ar nėra kokio broko arba pasiskambinkit į ten, papasakokit savo situaciją ir gal jie pasakys kaip kas smile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Oi ne,tikrai ne mazi smile.gif As seip mazakoje tai visi mano batai 36 dydzio,kaip ir sitie.Apziurejau,tikrai viskas gerai su jais,tik va kaip tada gali buti kad man tokia beda doh.gif Gila 2 savaiciu laikotarpi praziopsojau,bet cia vien todel kad tikejaus kad praeis skausmas. Manau paskambinsiu i vartotoju teises ziuresiu ka jie sakys ax.gif
Atsakyti
Laba diena,

pirkau savaitgali basutes, pavaiksciojus viena diena nutruko dirzelis. Cekius turiu, ar galiu grazinti? Gal kas esat susidure. Basutes is reserved.
Atsakyti
QUOTE(WeGa @ 2013 07 10, 08:25)
Laba diena,

pirkau savaitgali basutes, pavaiksciojus viena diena nutruko dirzelis. Cekius turiu, ar galiu grazinti? Gal kas esat susidure. Basutes is reserved.


Galite.
Atsakyti
QUOTE(smilsee @ 2013 04 23, 14:06)
Oi ne,tikrai ne mazi  smile.gif  As seip mazakoje tai visi mano batai 36 dydzio,kaip ir sitie.Apziurejau,tikrai viskas gerai su jais,tik va kaip tada gali buti kad man tokia beda doh.gif  Gila 2 savaiciu laikotarpi praziopsojau,bet cia vien todel kad tikejaus kad praeis skausmas. Manau paskambinsiu i vartotoju teises ziuresiu ka jie sakys ax.gif


na idomus zmones, tai gal jusu kojos kreivos-del to pardavejas/gamintojas nekaltas. + nevisiems (del pedos kaulu strukturos, sanariu ir padidejusiu kauliuku)tam tikras kulnas tinkamas, arba bato vidpadzio isgaubimas...tokius rizikingo modelio batukus, reikia diena namie po "kilima" panesioti, o tada jau spresti pasilikti ar ne smile.gif

aisku negrazins,nesitikekite, o del vartotoju teisiu, jei norite ekspertizes, uz ja reikia sumoketi, ir manau ne 10lt smile.gif

ir 2 savaites napedetu, nei batai butu nesiojami, o grazinti noretumete vien del to kad nepatogus. del sios priezasties gali grazinti jei batai nenesioti. -tesiog pvz teigti kad netiko prie mano kiemo asfalto atspalvio smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo looo: 10 liepos 2013 - 16:17