Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima į parduotuvę grąžinti batus?

Bet čia ne LT. Gal pamėginkite paklausti jums tinkamoje temoje "Mamos užsienyje" skyrelyje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_alba @ 2013 03 16, 15:48)
Bet čia ne LT. Gal pamėginkite paklausti jums tinkamoje temoje "Mamos užsienyje" skyrelyje  4u.gif

Taip, ne LT. Bet manau klientų teisės visur panašios, Europos sąjunga vis tik ax.gif
Atsakyti
QUOTE(p@uksTelis @ 2013 03 16, 14:50)
Taip, ne LT. Bet manau klientų teisės visur panašios, Europos sąjunga vis tik ax.gif


Turi atiduoti pinigelius 4u.gif Nueik antradieni, manageris sutvarkys viska, dar siandien gali claima parasyt emailu tai parduotuvei, jei nepades, rasyk tiesiai i Clarks Head office. Pareiks dideli nepasitenkinima dar ir kompensacija gausi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(p@uksTelis @ 2013 03 16, 16:40)
Sveiki. Vakar nupirkau vaikui Clarks batukus, o senuosius išmečiau, vaikas pusę dienos prabuvo su naujais batais, o vakare kai pamačiau net išsigandau, bato liežuvėlis taip nutrynė vaiko koją, kad tos vietos net ištino, o šiandien jau nesutinę, bet tose vietose mėlynės. Šiandien nunešiau tuos batus atgal, norėjau gražinti, pardavėja nesutiko grąžinti pinigų, atseit vakar pardavėja gal dydį pamatavo neteisingai, liepė vaiką atsivesti, kad pamatuotų iš naujo, pasakiau, kad tiesiog noriu šiuos batus grąžinti ir tiek, atseit niekuom negali padėt, menedžeris bus tik antradienį, žodžiu, prasidėjo išsidirbinėjimai. O paklausta, ką man daryti šiandien, nes vaikas be batų, atšovė- nežinau. Šiaip manyčiau turiu teisę grąžinti batus, o jie manturėtų grąžinti pinigus. Ar klystu?


Privalėjo Jums grąžinti pinigus.
Galima pskaityti šį puslapį, viską jame galima rasti (Kokybės inspekcija):
http://www.inspekcij...ndex.php?id=165

Man buvo šiek tiek kitaip, nusipirkau batus "Viva" batuose ir po trijų mėnesių išplyšo užtrauktukas, nunešiau į parduotuvę ir man grąžino pinigus be jokių atsikalbinėjimų smile.gif
Atsakyti
Nuėjom į parduotuvę su vaiku, tai pasikeitėm į kito modelio batus, kalbėjau su kita pardavėja, ši buvo maloni, taigi viskas išsisprendė gerai. Dėkui už patarimus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo p@uksTelis: 16 kovo 2013 - 22:57
Po šiek tiek daugiau nei metų avėjimo atsiklijavo aulinukų padas (atrodo va taip), kažin, ar dėl tokios bėdos galima reikalauti grąžinti pinigus?
Atsakyti
Amarcord, manau, kad galima smile.gif
Atsakyti
man lygiai taip pat buvo su zieminiais batais. Atsoko batas nuo pado. Jau beveik 2 metai buvo sueje,apie menesi garantijos buvo like. Salamanderyje pardaveja pinigu nesiule, bet pasiule sutvarkyti. Prieme be kalbu, kai sutvarke paskambino. O atsiimant jau buvo parduotuves dir (cia Gedimino pr). Va toji tai bande aiskint, kad taisymas kainavo 40 lt. Teko priimint apie garantija, tuomet "dovanojo" taisyma.
Pinigu nebandziau prasyt, nes nesmagu buvo , vis tik 2 metus saziningai su tais batais atvaiksciojau 4u.gif o sutaise tikrai gerai, nes va trecia ziema atlaike biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2013 04 01, 11:10)
Salamanderyje pardaveja pinigu nesiule

Nenuostabu, kad nesiūlė, turbūt niekada pardavėjai patys neskuba siūlyti tokio varianto. Bandysiu visgi reikalauti pinigų, įstatymas tokią galimybę numato g.gif
Atsakyti
Noriu pasidžiaugti, kad parduotuvė be didesnių problemų priėmė prieš metus pirktus batus thumbup.gif Na iš pradžių bandė sakyti, kad brokas - tai tik suskilęs, o ne atsiklijavęs padas. Paskui pasiūlė nemokamai sutaisyti, bet kai pasakiau, kad norėčiau susigrąžinti pinigus, be kalbų viską išsprendė.

Tiesa, manau, kad reikšmės turėjo rimtai surašyta pretenzija, kurią teko palikti parduotuvės vadovei apsvarstyti.
Atsakyti
QUOTE(jolantaa @ 2013 03 16, 19:27)
Privalėjo Jums grąžinti pinigus.
Galima pskaityti šį puslapį, viską jame galima rasti (Kokybės inspekcija):
http://www.inspekcij...ndex.php?id=165

Man buvo šiek tiek kitaip, nusipirkau batus "Viva" batuose ir po trijų mėnesių išplyšo užtrauktukas, nunešiau į parduotuvę ir man grąžino pinigus be jokių atsikalbinėjimų smile.gif



Aš vasario mėnesį nusipirkau batus iš Stradivarius parduotuvės, vakar prasiskyrė užtrauktukas doh.gif nunečiau į parduotuvę ir ką jūs galvojat, tikriausiai pamanė kad aš durna ir pradėjo man svaigti kad jau daugiau nei mėnesis praėjęs ir jau čia mano bėdos kad tie batai suplyšo, sakau ne 2 metai yra garantija, tai pareiškė kad čia 2 metai yra kokybės garantija, tai sakau o tai kas čia yra - tas užtrauktukas ne kokybė? Pareiškė kad ne lotuliukas.gif tiek juokias suėmė, vos laikiausi nesusijuokus ir dar vedėja ar kas ten tokia nepasitenkinus pareiškė kad aš jai akis draskau lotuliukas.gif o dar net nebuvau pradėjus draskyti sad.gif sad.gif tada pareiškiau jai kad geriau įstatymus žinau nei ji,tada ji man pradėjo tvarkyti tą užtrauktuką ir ale sutvarkė, tada sakau gerai ačiū, o ką man reiks daryti kai jis vėl prasiskirs tai pareiškė kad eičiau į vartotojų teises o ne į čia biggrin.gif tai juokdamasis išėjau su tais batais iš pardės ir ŠND RYTE UŽTRAUKTUKAS VĖL PRASISKYRĖ. Kažkaip vakar buvau geros nuotaikos tai nesipykau, šnd jau eisiu draskyti akis biggrin.gif g.gif thumbup.gif
Atsakyti
razinnka, nesu tikra, bet man atrodo, kad uztrauktukams tikrai garantija netaikoma. Tai yra pakeiciama detale, kaip ir visokie papuosimai, pakalos ir pan, del to Jums ir nepanoro grazint.
Atsakyti