Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima į parduotuvę grąžinti batus?

QUOTE(Karolina_22 @ 2012 08 20, 01:06)
Sveiki, vaikinas nusipirko batus "Žygio batuose" prieš nepilną mėnesį ir jau suplyšo padas (ant dviejų batų). Tikrai neavi jų kiekvieną dieną ir savo daiktus saugoja. Ar įmanoma pakeisti/atgauti pinigus? Užskaitytų kaip gamybinį broką? Tik, kad batai jam labai patinka ir norėtų, kad juos pakeistų. Manot, verta pabandyt?


neskit tikrai grazins pinigus, o uz tuos pinigus kitus pirkit tuos pacius (zinoma jei dar tokiu yra) nes kitaip jus cekio neturesit ir neduok D jei vel suplis..
Atsakyti
QUOTE(Karolina_22 @ 2012 08 20, 01:06)
Sveiki, vaikinas nusipirko batus "Žygio batuose" prieš nepilną mėnesį ir jau suplyšo padas (ant dviejų batų). Tikrai neavi jų kiekvieną dieną ir savo daiktus saugoja. Ar įmanoma pakeisti/atgauti pinigus? Užskaitytų kaip gamybinį broką? Tik, kad batai jam labai patinka ir norėtų, kad juos pakeistų. Manot, verta pabandyt?

Jei čekį turi- jokių problemų neturėtų kilti. Jei parduotuvė spyriosis- yra vartotojų teisės, ten tikrai rasit sprendimą. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(re55 @ 2012 08 20, 18:00)
Jei čekį turi- jokių problemų neturėtų kilti. Jei parduotuvė spyriosis- yra vartotojų teisės, ten tikrai rasit sprendimą. smile.gif

ką ten teisės - jei šakojasi parduotuvė, nešat raštą su prašymu grąžinti pinigus/pakeisti su pacituotom daiktų keitimo taisyklėm ir iškart problema išspręsta rolleyes.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymus! Pabandysim nunešti. smile.gif
Beje, irgi jam siūliau už tuos pinigus nupirkti tokius pačius kitoje parduotuvėje. biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, pries nepilna savaite nusipirkau batukus, jau po pirmo pasivaiksciojimo su jais, atsoko batu priekis ir vieno bato atplyso pado krastas. Ar galiu reikalauti kad man tiesiog grazintu pinigus, o ne pataisytu ar pakeistu i naujus? Ar gali negrazinti pinigu, teigdami, kad cia mano kalte, jog neteisingai juos avejau ir pati kazkur uzkliudziau, del to atplyso pado apdaila?
Ikeliu foto, kad butu aiskiau. Is anksto dekoju uz atsakyma
user posted image
user posted image
Atsakyti
Būtinai eikite su batais ir kvitu į tą parduotuvę, iš kurios pirkote batus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(luckyangel @ 2012 10 21, 16:00)


Man atrodo pilnai galit reikalaut grazint pinigelius - juk nekokybiska preke akivaizdziai, tai tokia arba pakeicia, sutaiso, arba grazina pinigelius.
Atsakyti
O ar as galiu pasirinkti, ar parduotuve nusprendzia, kaip kompensuoti? Nes as nenoreciau, kad man juos taisytu, o noreciau atgauti pinigus. O gali prisikabinti, kad cia mano kalte, kad jie atplyso? su batukais ejau siek tiek senamiesciu, o ten plyteles nelygios, tai galejo kazkur uzkliuti, na bet nebuvo niekad kad taip bato krastas atsiluptu. Budavo, kad apsibraizo, lieka zymes, bet tik jau neatsilupdavo taip. Noriu issiaiskinti is anksto viska, kad parduotuvej galeciau isdestyti viska. Nemoku arsiai kariauti, tai bijau, kad nemokesiu issireikalauti blush2.gif
Atsakyti
Nu atsiprašau, bet jei nusiperki batus ir jie net neišneša vaikščiojimo senamiesčio plytelėm, tai kas čia per batai? Raudonais kilimais vaikščioti? Kad ir kokia jų kaina buvo, jie neatitinka kokybės akivaizdžiai ir yra brokas. Neškit atgal į parduotuvę ir negalvokit.
Atsakyti
Aciu labai uz atsakymus smile.gif
Atsakyti
Merginos,o pakalimams galioja garantija?nusipirkau ilgaaulius batus Elegant Line,ir po pirmo ėjimo,pabuvau pors val klube ir atlipo pakalimo pusė?Bet paskui sustūmiau atgal,ir net než ką daryti dabar?
Atsakyti
Negalioja
Atsakyti