Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima į parduotuvę grąžinti batus?

QUOTE(MILDUKĖ @ 2007 06 20, 17:58)
schmoll.gif  turiu pazystama,kuri dirba batu parduotuvej. Avalyne kaip ir bet kuri preke turi buti pakeista ar grazinti pinigeliai,jei nepraejo 14 dienu. Nesvarbu ar jie panesioti ar ne. tongue.gif  Aisku jei atnesit kokius visai suplesytus zinoma ju nieks nepakeis mirksiukas.gif

Nedezinformuok zmoniu, jei pati neziani unsure.gif
Cituoju LIETUVOS RESPUBLIKOS ŪKIO MINISTRO
Į S A K Y M A S

DĖL DAIKTŲ GRĄŽINIMO IR KEITIMO TAISYKLIŲ PATVIRTINIMO

2001 m. birželio 29 d. Nr. 217
Vilnius

14. Jeigu pirkėjui nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, jis turi teisę per keturiolika dienų nuo ne maisto prekių pardavimo dienos, jeigu pardavėjas nėra nustatęs ilgesnio termino, pakeisti ją analogiška preke.
Jeigu pardavėjas neturi pakeitimui tinkamos prekės, tai pirkėjas turi teisę per šio punkto pirmojoje pastraipoje nurodytą terminą grąžinti prekę pardavėjui ir atgauti už ją sumokėtus pinigus.
15. Prekės, nurodytos šių taisyklių 14 punkte, keičiamos ar grąžinamos prekės pirkimo vietoje ar kitoje pardavėjo nurodytoje, pirkėjui patogioje vietoje. Pirkėjas pardavėjui pateikia raštišką prašymą, kuriame nurodo savo pageidavimą. Prie prašymo pridedamas kasos aparato kvitas ar pirkimo-pardavimo kvitas, arba kitas prekės pirkimą-pardavimą iš šio pardavėjo patvirtinantis dokumentas.
16. Pirkėjas gali pasinaudoti šių taisyklių 14 punkte nustatyta teise, jeigu prekė nebuvo naudojama tongue.gif ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais.
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2007 07 01, 19:08)
Nedezinformuok zmoniu, jei pati neziani unsure.gif
Cituoju LIETUVOS RESPUBLIKOS ŪKIO MINISTRO
Į S A K Y M A S


Nu kad ir prieš tai jau kelis kartus buvo cituoti 14 ir 16 punktai-ale ne visi gi skaityt ko gero moka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pukuotasangeliukas @ 2007 07 01, 19:01)
na mano drauge tai nusipirko batukus is danijos. Pavaiksciojo veina deina darbe (dirba parduotuvej) ogi ziu dirzelis nutruko  doh.gif  nunese i parde ir jai paeme batukus remontuot ir pasiule atiduoti puse sumos aki jai tuos batukus taise ilgaiu nei savaite... blush2.gif zodz kiekveina parduotuve nerizikuoja manau labai susitept savo vardo kai parduoda nekokybiska preke ir nepakeicia kita doh.gif  gi jiem klientu reikia kurie visad maloniai pirktu ju parduotuvej.. unsure.gif  neapsimoak nelanksciai bendraut su klientais..



na čia suprantu, juk grąžino su defektu- jei tas dirželis nebūt nutrūkęs, gal draugei nebūtų šovę į galvą juos grąžint? g.gif o jei nori grąžinti tiesiog panešiotus batus, be jokių defektų, tai kaip ir nesąmonė gaunas- taip išeina, kad tų visų danijų, žygio batų ir kt. parduotuvių pusė asortimento būtų panešioti batai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aistike: 01 liepos 2007 - 18:16
QUOTE(Nome @ 2007 07 01, 19:12)
Nu kad ir prieš tai jau kelis kartus buvo cituoti 14 ir 16 punktai-ale ne visi gi skaityt ko gero moka  rolleyes.gif

Atsiprasau, nepaskaiciau viso posto ax.gif tiesiog man labai nervina tokie zmones, kurie vadovaujasi ne teises aktais o VBS(viena boba sake) mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2007 07 01, 19:16)
Atsiprasau, nepaskaiciau viso posto ax.gif  tiesiog man labai nervina tokie zmones, kurie vadovaujasi ne teises aktais o VBS(viena boba sake) mad.gif

Ne, čia ne tau taikiau ax.gif , o tai panai, kuriai pacituoti teisės aktai jokio "įspūdžio" nedaro, nes jos draugė geriau žino lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2007 07 01, 19:20)
Ne, čia ne tau taikiau  ax.gif , o tai panai, kuriai pacituoti teisės aktai jokio "įspūdžio" nedaro, nes jos draugė geriau žino  lotuliukas.gif

Supratau lotuliukas.gif
Kadangi dirbau sioj srityj ir prekes tenka labai daznai grazinti o ypac batus, tai net scenariju zinau, jis visuomet vienodas, kaip nueini pas visa zinancia pardaveja smartass.gif pirmiausia paslaptingai dingsta is parduotuves vedeja, o pardaveja negali viena spresti, tada visuomet seka sakinys, kad cia pirmas atvejis, kad pasitaikytu nekokybiski batai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistike @ 2007 07 01, 19:14)
na čia suprantu, juk grąžino su defektu- jei tas dirželis nebūt nutrūkęs, gal draugei nebūtų šovę į galvą juos grąžint? g.gif o jei  nori grąžinti tiesiog panešiotus batus, be jokių defektų, tai kaip ir nesąmonė gaunas- taip išeina, kad tų visų danijų, žygio batų ir kt. parduotuvių pusė asortimento būtų panešioti batai doh.gif

šiaip jei nukrenta koks bato papuošimas neprivalo gražint pinigėlių mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas merginos, norėjau paklausti, nusipirkau bridžus iš vienos parduotuvės per skubėjima, parduotuvėj atrodė geri , o namie matuojosi spaudžia man tie bridžiai. Ir noriu pakeisti turiu čekį, ir etikečių nenuėmiau, bet problema tame, kad nespėsiu pakeisti kol praeis 14dienų, nes esu išvykus. Tai jei atnešiu prėjus 14dienų? ar galėsiu gražint?
Atsakyti
QUOTE(Margarita23 @ 2007 07 01, 22:53)
Labukas merginos, norėjau paklausti, nusipirkau bridžus iš vienos parduotuvės per skubėjima, parduotuvėj atrodė geri , o namie matuojosi spaudžia man tie bridžiai. Ir noriu pakeisti turiu čekį, ir  etikečių nenuėmiau, bet problema tame, kad nespėsiu pakeisti kol praeis 14dienų, nes esu išvykus. Tai jei atnešiu prėjus 14dienų? ar galėsiu gražint?

Abejojiu, nebent ta parduotuvė turi ilgesnį terminą gražinimui.
Atsakyti
QUOTE(Margarita23 @ 2007 07 01, 21:53)
Labukas merginos, norėjau paklausti, nusipirkau bridžus iš vienos parduotuvės per skubėjima, parduotuvėj atrodė geri , o namie matuojosi spaudžia man tie bridžiai. Ir noriu pakeisti turiu čekį, ir  etikečių nenuėmiau, bet problema tame, kad nespėsiu pakeisti kol praeis 14dienų, nes esu išvykus. Tai jei atnešiu prėjus 14dienų? ar galėsiu gražint?

Manau, čia jau nuo pardavėjų geranoriškumo priklausys. Šiuo atveju jos neprivalo priimti, bet pakeisti gali
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nome: 01 liepos 2007 - 21:42
QUOTE(Nome @ 2007 07 01, 22:39)
Manau, čia jau nuo pardavėjų geranoriškumo priklausys. Šiuo atveju jos neprivalo priimti, bet pakeisti gali

Būtų gerai, kad nors į didesnius pakeistu
Atsakyti
QUOTE(Margarita23 @ 2007 07 01, 21:53)
Labukas merginos, norėjau paklausti, nusipirkau bridžus iš vienos parduotuvės per skubėjima, parduotuvėj atrodė geri , o namie matuojosi spaudžia man tie bridžiai. Ir noriu pakeisti turiu čekį, ir  etikečių nenuėmiau, bet problema tame, kad nespėsiu pakeisti kol praeis 14dienų, nes esu išvykus. Tai jei atnešiu prėjus 14dienų? ar galėsiu gražint?

Tu pasiskambink ir pranešk,tada pakeis ir vėliau.

O apie batų grąžinimą pasakysiu tiek-įstatymai yra įstatymai,o konkretūs atvejai yra konkretūs.Ir kiekvienas atvejis yra individualus,nes visokių pirkėjų irgi atsiranda,ypač padaugėjo ėmimo savaitgaliui gudrybių......o paskui atneša kaip niekur nieko doh.gif Pastebėjau,kad didesnė dalis-pinigingos(iš išvaizdos) taip daro....
Atsakyti