Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima į parduotuvę grąžinti batus?

QUOTE(Amarcord @ 2012 06 01, 11:33)
Aš jūsų vietoje mėginčiau tą raištelį kaip nors prisobačinti atgal, kad nekiltų įtarimų pardavėjoms. Ir, žinoma, neškit grąžinti. Jei nepriims, pagrasinkit inspekcija. Tik paskubėkit, nes terminas - 2 savaitės.

2 metai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_Alba_ @ 2012 06 01, 11:39)


2 metai - jei batai nekokybiški, o jei su jais viskas tvarkoj, tik pirkėja apsigalvojo, tai 2 savaitės. Nors kai kurios parduotuvės leidžia ir po ilgesnio laiko gražinti.
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 06 01, 11:46)
2 metai - jei batai nekokybiški, o jei su jais viskas tvarkoj, tik pirkėja apsigalvojo, tai 2 savaitės. Nors kai kurios parduotuvės leidžia ir po ilgesnio laiko gražinti.

praleidau ta dali, kad pirkeja nedevejo batu lauke 4u.gif rolleyes.gif tada teip - 2 sav. (berods deichman ir dar kelios pard. taiko 28 d. ~1 men. grazinimui - nedevetos avalynes).

o pirkejai, kur batukus devejo 3 dienas ir issitampe oda prie pirstu - siulyciau nesti batus atgal i parduotuve ir issakyti, kad gaminio kokybe netenkina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Alba_ @ 2012 06 01, 12:51)
praleidau ta dali, kad pirkeja nedevejo batu lauke  4u.gif  rolleyes.gif  tada teip - 2 sav. (berods deichman ir dar kelios pard. taiko 28 d. ~1 men. grazinimui - nedevetos avalynes).

o pirkejai, kur batukus devejo 3 dienas ir issitampe oda prie pirstu - siulyciau nesti batus atgal i parduotuve ir issakyti, kad gaminio kokybe netenkina smile.gif


Labai labai dėkui už atsakymą ! smile.gif
Atsakyti
Tai taip ir neaisku galima grazinti kai nutrina ar ne g.gif
Jei galima tai ka ten sakyti, pagal kuri punkta lyginti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2012 06 11, 00:25)
Tai taip ir neaisku galima grazinti kai nutrina ar ne  g.gif
Jei galima tai ka ten sakyti, pagal kuri punkta lyginti? g.gif


jus nueikite su tais batais ir cekiu i parduotuve, is kurios pirkote - viska issiaiskinsite.
nes nelabai jums kas nors cia atsakytu i si klausima, kai tokiu reikalaujanciu tonu klausiate g.gif
Atsakyti
Esu begale kartu grazinusi nekokybiska avalyne, tad nepescia siuo klausimu, bet si kart buvau labai nemaloniai nustebinta. Pirkau basutes per pirsta Alikante, buvom su maziuku, tad sakau, lyg spaudzia, nesuprantu, niu, bet namie pabandysiu pavaiksciuot, tada apsispresiu. Grizom namo, dar papurskiau batus Salamander odiniu batu pratampeju, nu spaudzia man ta tarpupirsti, prstai net nutirpo ir pamelynavo, su basutem ir valandos namie neistveriau.

Bet kadangi mano maziai susirgo vejaraupiais kita diena grazint batus, kaip planavau nepavyko... grazinau jau besibaigiant 14 dienu terminui. Jie batus pasieme, pinigu negrazino, nes ant odinio pado pamate avejimo zymes, ir ka? po beveik dvieju savaiciu gavau atsakyma, kad batai aveti, todel pinigu negrazins, net rado kazkoki akmenuko ispaudima. Tai kad ispaudimas galejo dar parduotuvej besimatuojant atsirast, nes odinis padas akimirksniu braizosi. Pardaveja tik atsake, kad reikejo tik kilimais vaiksciuot. Tai o jei namie kilimu ner? g.gif ir neispejo mane nieks del kilimu. Vaikscojau per laminata ir plyteles, avejau, neneigsiu, bet namie ir nepilna valanda.
Dabar ruosiuos skust Inspekcijai.
Ka manot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julija_15: 12 birželio 2012 - 20:13
QUOTE(egllute @ 2012 06 11, 00:25)
Tai taip ir neaisku galima grazinti kai nutrina ar ne  g.gif
Jei galima tai ka ten sakyti, pagal kuri punkta lyginti? g.gif



QUOTE(_Alba_ @ 2012 06 11, 13:10)
jus nueikite su tais batais ir cekiu i parduotuve, is kurios pirkote - viska issiaiskinsite.
nes nelabai jums kas nors cia atsakytu i si klausima, kai tokiu reikalaujanciu tonu klausiate  g.gif

blush2.gif matyt per daug negalvodama parasiau, labai rupejo tas klausimas, todel greit ir brukstelejau doh.gif
Pardaveja leido parsinesti batus namo ir toliau juos aveti kai uzgis zaizdos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2012 06 12, 22:44)
Pardaveja leido parsinesti batus namo ir toliau juos aveti kai uzgis zaizdos  verysad.gif

PC ir avalynes parduotuvese yra pirkti geliniu (silikoniniu) pagalveliu. jos klijuojamos bate, uzkulnio vietoje, kur trina. tikrai labai veiksminga iseitis thumbup.gif
nebent jums trina pirstus ar per kelti g.gif
bet kokiu atveju, pardavejos atsakymas yra neadekvatus situacijai. nes jeigu klientas nusipirko tinkamo/savo!!! dydzio avalyne ir jam ji trina (net iki zaizdu), jei neklystu sis punktas yra priskiriamas gamintojo kaltei, kokybes, broko ir pan. klausimas cia.
gal kas mane patikslins ar papildys mirksiukas.gif
Atsakyti
Šiaip tai abejojant dėl įstatymo taikymo konkrečiai situacijai geriausia skambinti į ne maisto inspekciją. Aš kažkada skambinau, kai abejojau, mane tikrai maloniai pakonsultavo, viską išaiškino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Alba_ @ 2012 06 13, 07:28)
... nes jeigu klientas nusipirko tinkamo/savo!!! dydzio  avalyne ir jam ji trina (net iki zaizdu), jei neklystu sis punktas yra priskiriamas gamintojo kaltei, kokybes, broko ir pan. klausimas cia.
gal kas mane patikslins ar papildys  mirksiukas.gif


Jei klientas nusipirko savo dydzio avalyne, tai dar nereiskia, kad ji jam tinkama. Jeigu narei trina pirstus, uzkulni ar dar kazka del gamyklinio broko -tarkim siule kokia negerai susiuta ar pan, tada taip, turetu grazint pinigus, bet jeigu broko nera ir tiesiog pasirinko netinkama savo kojoms avalyne, nieks nieko grazint neprivalo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Alba_ @ 2012 06 13, 08:28)
PC ir avalynes parduotuvese yra pirkti geliniu (silikoniniu) pagalveliu. jos klijuojamos bate, uzkulnio vietoje, kur trina. tikrai labai veiksminga iseitis  thumbup.gif
nebent jums trina pirstus ar per kelti  g.gif
bet kokiu atveju, pardavejos atsakymas yra neadekvatus situacijai. nes jeigu klientas nusipirko tinkamo/savo!!! dydzio  avalyne ir jam ji trina (net iki zaizdu), jei neklystu sis punktas yra priskiriamas gamintojo kaltei, kokybes, broko ir pan. klausimas cia.
gal kas mane patikslins ar papildys  mirksiukas.gif

man i kauliukus trinasi batelio virsus, tai man reiketu stora vidpadi isideti, kad nebetrintu, bet biski gaila del to, kad ju giriamas masazuojantis padas nebeteiks naudos unsure.gif

QUOTE(Amarcord @ 2012 06 13, 09:12)
Šiaip tai abejojant dėl įstatymo taikymo konkrečiai situacijai geriausia skambinti į ne maisto inspekciją. Aš kažkada skambinau, kai abejojau, mane tikrai maloniai pakonsultavo, viską išaiškino smile.gif

vartotoju telefonu neimanoma priskambinti, todel parasiau laiska, po paros man atrase, kad reiketu kreiptis i vietine vartotoju teisiu tarnyba. Parasiau ir jiems laiska, bet kol kas neatrase.

QUOTE(balbetka @ 2012 06 13, 10:41)
Jei klientas nusipirko savo dydzio avalyne, tai dar nereiskia, kad ji jam tinkama. Jeigu narei trina pirstus, uzkulni ar dar kazka del gamyklinio broko -tarkim siule kokia negerai susiuta ar pan, tada taip, turetu grazint pinigus, bet jeigu broko nera ir tiesiog pasirinko netinkama savo kojoms avalyne, nieks nieko grazint neprivalo  4u.gif

ten siules visos vietoje (turbut), bet krastelis per aukstas (o tai pastebejau tik pavaiksciojus lauke) mano kojai, todel remiasi i kaula, kuri ir nugrande doh.gif Dydis geras. Mazai vilciu, kad pakeistu ar grazintu pinigus unsure.gif
Atsakyti