Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima į parduotuvę grąžinti batus?

Patarkite!!! Šeštadienį pirkau batelius. Šiandien pirmą kartą užsidėjau, o jau žiūriu visos pakulnės nutrintos baisiai. Čekį turiu. Ar pakeis man batelius? nes mokėjau 250Lt, o kas bus iš jų po savaitės ....
Atsakyti
Pakulnėms, batraiščiams ir vidpadžiams gamintojas ir pardavėjas nesuteikia garantijos. Juk ne debesimis mes vaikštome, natūralu, kad batas dėvisi doh.gif
Va jeigu plyštų, skiltų ar visiškai nukristų - tada gal ir kita kalba smile.gif





Atsakyti
Labukas smile.gif kažin, ar įmanoma grąžinti nekokybiškus batus (pertrūko padas dvejose vietose), jei ant čekio užrašyta "GARANTIJA 1 MĖNUO", o praėjo 1,5 mėn?

Atsibodo jau pirkt batus taip dažnai...
Atsakyti
QUOTE(ruteliuxa @ 2012 05 07, 23:58)
Labukas smile.gif kažin, ar įmanoma grąžinti nekokybiškus batus (pertrūko padas dvejose vietose), jei ant čekio užrašyta "GARANTIJA 1 MĖNUO", o praėjo 1,5 mėn?

Atsibodo jau pirkt batus taip dažnai...


Garantija batams 2 metai. Neskit drasiai.
Atsakyti
Sveiki,
ar galima grąžinti batus, pirktus panaudojant dovanų čekį? (veiksmas Megoje, pirkta prieš savaitę, batai nenešioti, pirkimo čekis yra). Ačiū už atsakymą.
Atsakyti
Aisku, kad galima (turint pirkimo ceki)
Atsakyti
sveiki,gal kas esat susidure su panasia situacija.balandzio 22d danijoj pirkau odinius batus,kadangi man jie patiko tai net nebuvo minties ju grazint,del to ceki ismeciau.o va db,praejus vos vienam menesiui pastebejau kad prie pado oda iplyso,nes oda tokia plonyte.nu ir klausimas man db,imanoma dar kazka susigrazint/pakeist ar jau nebe.ir dar beto mokejau grynais,tai is banko patvirtinimo irgi gauti negaleciau.nu zodziu,jauciu nieko gero nebus...
Atsakyti
QUOTE(neverB @ 2012 05 24, 21:05)
sveiki,gal kas esat susidure su panasia situacija.balandzio 22d danijoj pirkau odinius batus,kadangi man jie patiko tai net nebuvo minties ju grazint,del to ceki ismeciau.o va db,praejus vos vienam menesiui pastebejau kad prie pado oda iplyso,nes oda tokia plonyte.nu ir klausimas man db,imanoma dar kazka susigrazint/pakeist ar jau nebe.ir dar beto mokejau grynais,tai is banko patvirtinimo irgi gauti negaleciau.nu zodziu,jauciu nieko gero nebus...


jūsų nuojauta teisinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neverB @ 2012 05 24, 21:05)
sveiki,gal kas esat susidure su panasia situacija.balandzio 22d danijoj pirkau odinius batus,kadangi man jie patiko tai net nebuvo minties ju grazint,del to ceki ismeciau.o va db,praejus vos vienam menesiui pastebejau kad prie pado oda iplyso,nes oda tokia plonyte.nu ir klausimas man db,imanoma dar kazka susigrazint/pakeist ar jau nebe.ir dar beto mokejau grynais,tai is banko patvirtinimo irgi gauti negaleciau.nu zodziu,jauciu nieko gero nebus...

nepakeis ,nes nera pirkimo cekio verysad.gif
Atsakyti
Sveik, man ir problema, nusipirkau as batus ,turiu ceki ir visa kita

BET as galvoju, ar toki dalyka pripazins kaip broka:

Zodziu, batukai vasariniai su raisteliais, tik is odiniu pintu juosteliu visas batas, o ten kur didieji pirstai ta oda issisove ir beveik kaip skyles atrodo, dar tik tris dienas nesioju, tai kaip bus toliau...

as galvoju, tai man sakys, tai ko jus norejot, juk odiniai, issitampo... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšnaitė_iš_vazono: 31 gegužės 2012 - 16:20
merginos, ar galiu grazinti batelius pirktus prie nepilnas 2 savaites, ne karto neuzsidetus, turiu ceki, tik prie dirzelio buvo tie lapeliai sukabinti (firma, oda, odos pvz), - tai ta raisteli nukirpau, bet ji turiu.
Atsakyti
QUOTE(Marakesh @ 2012 06 01, 11:26)
merginos, ar galiu grazinti batelius pirktus prie nepilnas 2 savaites, ne karto neuzsidetus, turiu ceki, tik prie dirzelio buvo tie lapeliai sukabinti (firma, oda, odos pvz),  - tai ta raisteli nukirpau, bet ji turiu.


Aš jūsų vietoje mėginčiau tą raištelį kaip nors prisobačinti atgal, kad nekiltų įtarimų pardavėjoms. Ir, žinoma, neškit grąžinti. Jei nepriims, pagrasinkit inspekcija. Tik paskubėkit, nes terminas - 2 savaitės.
Atsakyti