Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima į parduotuvę grąžinti batus?

QUOTE(sauleszuikutis @ 2012 02 02, 20:48)
Be problemu prieme mano batus pataisymui "Danija" thumbup.gif  Nemokamai zinoma  thumbup.gif

sveikinu 4u.gif super!
Atsakyti
QUOTE(sauleszuikutis @ 2012 02 02, 21:48)
Be problemu prieme mano batus pataisymui "Danija" thumbup.gif  Nemokamai zinoma  thumbup.gif

man atrodo, kad jie net apsidziauge, kad neprasot grazinimo. Pataisyt kainuoja pigiau mirksiukas.gif
as net del smulkiu broku batus grazinu ir nesileidziu i jokias kalbas. Mano arguments, jei per trumpa laika nors ir smulkus, bet visgi brokas islindo, kas bus toliau. Ir matyt pirkejai vis geriau ismano savo teises ir vis daugiau kreipiasi del grazinimo... o parduotuves tempia laika, nesutikdamos del grazinimo ir siusdamos i Inspekcija, nors puikiai zino, kad sprendimas bus ne ju naudai. Nes:
1. pinigai turi laiko verte;
2. kitas pirkejs nesiterlios ir nesikreips i Inspekcija, nes neturi laiko, nera susidures su tokiom instancijom ir pan.
Svarbu bent viena kart praeit iki galo.
Atsakyti
QUOTE(Julija_15 @ 2012 02 16, 10:23)
man atrodo, kad jie net apsidziauge, kad neprasot grazinimo. Pataisyt kainuoja pigiau  mirksiukas.gif
as net del smulkiu broku batus grazinu ir nesileidziu i jokias kalbas. Mano arguments, jei per trumpa laika nors ir smulkus, bet visgi brokas islindo, kas bus toliau. Ir matyt pirkejai vis geriau ismano savo teises ir vis daugiau kreipiasi del grazinimo... o parduotuves tempia laika, nesutikdamos del grazinimo ir siusdamos i Inspekcija, nors puikiai zino, kad sprendimas bus ne ju naudai. Nes:
1. pinigai turi laiko verte;
2. kitas pirkejs nesiterlios ir nesikreips i Inspekcija, nes neturi laiko, nera susidures su tokiom instancijom ir pan.
Svarbu bent viena kart praeit iki galo.

Sutinku su Jumis, pati kitakart gal daryciau taip pat, bet si karta tingejau kitu batu ieskotis, nes sitie man patiko, na, bet jei dar kas nors jiems per 2 metus atsitiks, tai jau tikrai grazinsiu thumbup.gif
Butu kokybe geresne batu Lt, visiems butu maziau nervu ir problemu ax.gif
Atsakyti
čia moterytės geras rašt .pvz. gražinant nekokybišką prekę thumbup.gif
http://www.krantai.l...mp;show=placiau
aš jau sukurpiau ir ryt eisiu gražint rolleyes.gif
Atsakyti
pinigus uz defektuotus batus grazino (per pusantro men.), bet visgi GRAZINO!!! smile.gif
Atsakyti
Saunu 4u.gif
Atsakyti
Visos turi grąžinti, bet ne su visomis eina susitarti gražiuoju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AIRIDDA @ 2012 03 21, 16:52)
Visos turi grąžinti, bet ne su visomis eina susitarti gražiuoju doh.gif

o man pavyko per keletą minučių šiandien thumbup.gif ramiai,kultūringai be problemų thumbup.gif
tik prajuokino pirmoji ištarta frazė : "vedėjos šiuo metu nėra ,išvažiavusi"
Atsakyti
QUOTE(sauleszuikutis @ 2012 02 02, 21:48)
Be problemu prieme mano batus pataisymui "Danija" thumbup.gif  Nemokamai zinoma  thumbup.gif


Ir man panasios bedos , kaip Jums buvo su batais is Danijos, po menesio nukrito abieju batu pakalos, nunesiau i parduotuve, tai be jokiu burbejimu prieme, pataise smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2012 03 23, 14:19)
Ir man panasios bedos , kaip Jums buvo su batais is Danijos, po menesio nukrito abieju batu pakalos, nunesiau i parduotuve, tai be jokiu burbejimu prieme, pataise smile.gif


Cia priklauso nuo pardavejos geranoriskumo(arba neismanymo kam taikoma garantija) smile.gif esu dirbusi su avalyne,tai labai pikta kai zmones naudodamiesi palankiomis grazinimo garantijomis nesa neavetus batus po 1.5m ir kaltina pardavejas unsure.gif
Atsakyti
vakar nusipirkau batus Trend Express. Turiu ceki, etiketes nenuimtos net. Bet visgi man tie batai pavaiksciojus ilgiau nepatogus ir pradeda spausti. Ar priimtu atgal batus? Man atrodo per 14 dienu galima grazinti preke jei ji nenesiota, nesvarbu del kokiu priezasciu. Ar klystu?
Papildyta:
radau atsakyma cia: http://www3.lrs.lt/p...c_l?p_id=141450

"14. Jeigu pirkėjui nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, jis turi teisę per keturiolika dienų nuo ne maisto prekių pardavimo dienos, jeigu pardavėjas nėra nustatęs ilgesnio termino, pakeisti ją analogiška preke.
Jeigu pardavėjas neturi pakeitimui tinkamos prekės, tai pirkėjas turi teisę per šio punkto pirmojoje pastraipoje nurodytą terminą grąžinti prekę pardavėjui ir atgauti už ją sumokėtus pinigus. "

Atsakyti
vakar vyras grazino batus praejus 7 men nuo pirkimo datos. pridave batus , atgavo pinigus ir jokiu gincu nekilo. buvo itruke abieju batu padai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vabalas: 02 balandžio 2012 - 15:40