Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima į parduotuvę grąžinti batus?

QUOTE(_Alba_ @ 2012 02 01, 20:39)
Jeigu turite ceki - tai tik pirmyn i parduotuve wink.gif Pati nesiimkit taisymo.

O siaip cia, mano nuomone, yra taisytinas brokas, nes netaiso, ir garantijos nesuteikia pakulnems, kulniukams, kai jas numiname, bet kai jau nuplyso, nukrito ir pan. tai turetu galioti garantija. Mano bent atveju tai pats padas plysta, skyla ar kaip kitaip pavadinti  4u.gif

jei luzta padas tai kiek zinau galima tikrai puse metu begyje grazinti ir kazka girdejau jog galima ir 2 metu begyje grazinti.. , nes tai yra rimtas gamybinis brokas
Atsakyti
bandysiu nesti i kita to paties tnklo parduotuve, kuri man arciau, idomu pagal istatyma privalo priimti bet kuri, ar tik butent ta is kur pirkau? niekur neradau parasyta g.gif
Atsakyti
QUOTE(sauleszuikutis @ 2012 02 01, 20:36)
bandysiu nesti i kita to paties tnklo parduotuve, kuri man arciau, idomu pagal istatyma privalo priimti bet kuri, ar tik butent ta is kur pirkau? niekur neradau parasyta g.gif

ta, is kurios preke pirkta
Atsakyti
QUOTE(_Alba_ @ 2012 02 01, 20:47)
ta, is kurios preke pirkta


Siaip, kiek as zinau, galima bet kurioj pagal istatymus, bet nieks to sakyt nenori smile.gif Bet tai as supratau, kad pakalos nukrito? Cia tai ne gamybinis brokas ir nieks Jums to netaisys schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(balbetka @ 2012 02 01, 22:11)
Siaip, kiek as zinau, galima bet kurioj pagal istatymus, bet nieks to sakyt nenori smile.gif Bet tai as supratau, kad pakalos nukrito? Cia tai ne gamybinis brokas ir nieks Jums to netaisys schmoll.gif

Aciu alba ir balbetka 4u.gif na taip, pakalos, jei butu smailiakulniu batuku, tai man net klausimu nekiltu, nes juos juk lengva pamesti, reikia jau prisiziuret, bet mano tie kulnai kaip vyriski, o kad vyrai kulniukus pamestu, dar negirdejau biggrin.gif gal sakau tada taip ir neturi buti g.gif ? o ir atrodo dabar keistai, tokia faniera visas kulnas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sauleszuikutis @ 2012 02 01, 21:35)
Aciu alba ir balbetka 4u.gif  na taip, pakalos, jei butu smailiakulniu batuku, tai man net klausimu nekiltu, nes juos juk lengva pamesti, reikia jau prisiziuret, bet mano tie kulnai kaip vyriski, o kad vyrai kulniukus pamestu, dar negirdejau biggrin.gif gal sakau tada taip ir neturi buti  g.gif ? o ir atrodo dabar keistai, tokia faniera visas kulnas  verysad.gif


Na bet juk ir vyriski batai turi pakalas, arba as ne taip suprantu, kas atsiklijavo smile.gif Bet kokiu atveju galit pabandyt nueit, nemanau, kad grazins pinigus, bet gal ir sutaisys imones saskaita smile.gif
Atsakyti
QUOTE(balbetka @ 2012 02 01, 21:11)
Siaip, kiek as zinau, galima bet kurioj pagal istatymus, bet nieks to sakyt nenori smile.gif Bet tai as supratau, kad pakalos nukrito? Cia tai ne gamybinis brokas ir nieks Jums to netaisys schmoll.gif


"Prekės keičiamos ar grąžinamos prekės pirkimo vietoje ar kitoje pardavėjo nurodytoje, pirkėjui patogioje vietoje. (...)"
99,9% atveju kitoje vietoje neprasideda su tais dalykais ir siuncia i pirkimo vieta, tai del to siulau net negaist laiko ir iskart geriau vaziuoti i pardavimo/pirkimo vieta 4u.gif
Atsakyti
Alba, o kaip tau su batais? Ar issisprende jau kas?
LT batu kainos nemazos o jau kokybe doh.gif nebnet lb brangius su padoria kokybe galima rasti,bet siaip batai nekokybiski labai verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wife: 02 vasario 2012 - 10:10
As dar tebelaukiu rasto is vartotoju teisiu. Zodines isvadas gavau, bet rastisku teks palaukti, nes eile nemaza. Ir tada su sprendimu i parduotuve atgal 4u.gif
Atsakyti
Parasyk kaip sekesi paskui mirksiukas.gif
Papildyta:
sauleszuikutis,o kaip jums?
Atsakyti
QUOTE(balbetka @ 2012 02 01, 21:11)
Bet tai as supratau, kad pakalos nukrito? Cia tai ne gamybinis brokas ir nieks Jums to netaisys schmoll.gif

QUOTE(sauleszuikutis @ 2012 02 01, 21:35)
na taip, pakalos, jei butu smailiakulniu batuku, tai man net klausimu nekiltu, nes juos juk lengva pamesti, reikia jau prisiziuret, bet mano tie kulnai kaip vyriski, o kad vyrai kulniukus pamestu, dar negirdejau biggrin.gif gal sakau tada taip ir neturi buti  g.gif ? o ir atrodo dabar keistai, tokia faniera visas kulnas  verysad.gif

QUOTE(balbetka @ 2012 02 01, 23:52)
Na bet juk ir vyriski batai turi pakalas, arba as ne taip suprantu, kas atsiklijavo smile.gif Bet kokiu atveju galit pabandyt nueit, nemanau, kad grazins pinigus, bet gal ir sutaisys imones saskaita smile.gif


Jeigu nukristu tik tas kulniuko galiukas - tai tada tikrai netaisytinas brokas ir jam garantija nera suteikiama, nes tai yra keiciama dalele, kuri ilgainiau nusidevi. O cia kaip supratau nukrito visas kulnas, ir neesme, ar moterisku smailejanciu, ar storu, ar vyrisku kulnu, bet jei jau nukritito viskas iki "faneros" tai cia jau tikrai ne vartotojo kalte 4u.gif

Garantija nesuteikiama keiciamoms dalims (batraisciams, vidpadziams, pakaloms... dar gal kazkas nurodyta, nebepamenu).
Atsakyti
QUOTE(wife @ 2012 02 02, 12:11)
Parasyk kaip sekesi paskui mirksiukas.gif
Papildyta:
sauleszuikutis,o kaip jums?

Be problemu prieme mano batus pataisymui "Danija" thumbup.gif Nemokamai zinoma thumbup.gif
Atsakyti