Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima į parduotuvę grąžinti batus?

Teoriskai grazinimas imanomas, bet kaip minejau, kai pradeda trinti, spausti ir pan - sudetinsgiausi atvejau, priklausys nuo Jusu "kietumo". 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Julija_15 @ 2011 06 03, 22:08)
Teoriskai grazinimas imanomas, bet kaip minejau, kai pradeda trinti, spausti ir pan - sudetinsgiausi atvejau, priklausys nuo Jusu "kietumo".  4u.gif

O man keistai kad po po metu ar daugiau galima grazinti batus? g.gif istorijugalima ir prikurti....siaip panesioju batus...ai netinka , nusibodo ir grazinu...jei visi taip pradetu daryti g.gif
Reikes patyrineti tuos istatymus nes batus perku brangius, o panesiojus paskutinius, uz kuriuos mokejau 1000 lt po 2 men iplyso g.gif
Atsakyti
QUOTE(big smile @ 2011 06 04, 00:24)
O man keistai kad po po metu ar daugiau galima grazinti batus? g.gif istorijugalima ir prikurti....siaip panesioju batus...ai netinka , nusibodo ir grazinu...jei visi taip pradetu daryti g.gif
Reikes patyrineti tuos istatymus nes batus perku brangius, o panesiojus paskutinius, uz kuriuos mokejau 1000 lt po 2 men iplyso g.gif


Po metu ar dvieju imanoma grazinti tik NEKOKYBISKA avalyne, be to, reikia irodyti, kad brokas egzistavo ju pirkimo metu. Daznai tokiam grazinimui reikia ekspertizes (pirmine pardavejo, jei jis mato, kad brokas akivaizdus, nesigincija ir pinigus grazina, jei priestarauja - ekspertize atlieka inspekcija Jusu prasymu). Siaip sau grazinti nepatikusia/atsibodusia ar pan. avalyne, nemanau, kad pavyktu. O tai kad batai iplyso - akivaizdus brokas, jei turit ceki - pirmyn pas pardaveja. As pries 3 metus grazinau Pikolinos zieminius ant platformos, po 2 menesiu atsiklijavo padas. Labai maloniai ir mandagiai pasiule kokybiskai sutaisyt, atseit turi gera meistra. As taip pat maloniai atsisakiau ir paprasiau grazinti pinigus. blush2.gif Taigi sekmes!!!
Atsakyti
QUOTE(Laimikė @ 2011 06 02, 11:30)
Man panašiai: prieš savaitę pirkau Panoramoje ecco batelius -
ir vienas jų vis kažkuo nepatogus, ne tai kad katastrofa -
bet perkant už 380 lt jokių nepatogumų neturi būti.

Tačiau šią savaitę nemažai su jais vaikščiojau -
gal kas žino, ar priims atgal (čekis yra)?


Julija, ačiū už padrąsinimą smile.gif

Beje, turiu pagirti ECCO batų parduotuvės (Panorama) darbuotojus, kurie grąžino pinigus už batelius: vieno iš jų detalė buvo neproporcinga ir spaudė koją - t.y. atitiko "nekokybiškos prekės" apibrėžimą.

Per savaitę spėjau aktyviai palakstyti su batais, tikėdamasi, kad jų oda išsitampys, tad batus grąžinau akivaizdžiai padėvėtus.

Parduotuvės pardavėjos labai korektiškai elgiasi ir suteikia visą reikalingą tokiais atvejais informaciją - nors taip pat pravartu susipažinti su "Valstybinės ne maisto prekių inspekcijos" informacija: http://www.inspekcij...ndex.php?id=165 (rodos, čia jau kažkas minėjo šią inspekciją).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimikė: 08 birželio 2011 - 12:17
Laimikė drinks_cheers.gif
man teko grazinti pora menesiu avetus ilgaaulius, su kuriais suto koja. Jei prakaituotu vien padas dar pagalvociau, kad kazka pasigavau, bet kol as nuvaziuodavau iki darbo (apie 20 minuciu), darbe nuolat persiaunu batelius - koja iki keliu buvo slapia. Is pradziu maniau, kad man kazkas negerai, bet veliau paaiskejo, kad pazistama nusipirko lygiai tokius pat ilgaaulius, bet per ispardavima, ir turejo tokia pat problema. Neistverusi prakirpau pamusala - pamusalo pagrindas buvo 1,5 mm guma. Tokius prakirptus batus veziau i Danija, bande priestarauti, bet mano argumentai buvo - vidus pazenklintas zenklu "tekstile", o jei yra guma, reiketu zenklinti "kitos medziagos"... tokius tikrai nepirkciau, kazka murmejo, kad cia ne ju kalte, zenklina gamintojas. Bet pries vaziuodama i parduotuve istraukiau visus ES reglamentus, svarbiausias punktas "uz prekiu zenklinima atsako mazmenininkas" (!).
bigsmile.gif
Atsakyti
tai visgi po kiek daugiausia laiko galima grąžinti nekokybiškus batus (turint čekį)?
Atsakyti
QUOTE(superseima @ 2011 06 19, 20:22)
tai visgi po kiek daugiausia laiko galima grąžinti nekokybiškus batus (turint čekį)?

2 metus
Atsakyti
Tik kaip to čekio atsimint neišmest ar nenutrenkt kur doh.gif
Atsakyti
Gal kuriai teko susidurti? Pirko drauge batus 05 men, batai nauji iki dabar nei karto nedeveti, yra cekis, tik nuo pado nulupo kaina, nes galvojo kad nesios, dabar po gimdymo jai batai spaudzia, net labai spaudzia, is 39 d pasidare 40 d koja, ar ymanoma batus grazinti?
Atsakyti
QUOTE(wish7 @ 2011 09 02, 08:24)
Gal kuriai teko susidurti? Pirko drauge batus 05 men, batai nauji iki dabar nei karto nedeveti, yra cekis, tik nuo pado nulupo kaina, nes galvojo kad nesios, dabar po gimdymo jai batai spaudzia, net labai spaudzia, is 39 d pasidare 40 d koja, ar ymanoma batus grazinti?

Nenesiotus batus galima grazinti per 2 savaites.
Atsakyti
QUOTE(Julija_15 @ 2011 05 30, 22:53)
Parasykite, ar pavyko?  4u.gif

Pavyko, grazino pinigelius, nes po vieno isejimo pas jas atejau iki kraujo nutrintais kulnais doh.gif
Atsakyti
o man va po 3 menesiu nuplyso basuciu dirselis nuo tvirtu odiniu basuciu... o cekio tikrai nebeturiu... reikia isigyti turbut dezele, kur deciau visus cekius ir laikyciau po pora metu...
Atsakyti