Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima į parduotuvę grąžinti batus?

QUOTE(šviesi lapė @ 2011 03 16, 11:49)
Ne nuo parduotuvės, visoj ES per 14 d. galima grąžinti nenešiotus batus, jei tau jie nebepatinka, ir per 2 m. nuo pirkimo, jei suplyšta.

ne visai taip. dvi savitės jei nepatinka modelis, spalva ar pan. ir du metai jei yra brokas.
Atsakyti
QUOTE(villijaa @ 2011 03 16, 08:43)
nu geras, nė nesugalvočiau po metų kreiptis. O kreipeisi tiesiai į tą inspekciją su rašytiniu prašymu ar kaip? Man (istoriją aprašiau truputį aukščiau) kol kas nieko nepavyko susitarti su vedėja, tai galvoju ar čia verta kreiptis į tą inspekciją ar ne. Ar teisingai supratau, kad turiu rašyti pretenziją parduotuvei ir jai palikusi raštą ir batus laukti inspekcijos išvadų? O jei inspekcija nustatytų, kad tai ne brokas, ar aš turėčiau sumokėti jiems už tyrimus?

aha gerai būtų, arba aš visai kalbėt nemoku, vedėja bendravo labai maloniai, bet jų meistras nieko padaryt negali ir čia atseit ne brokas, o dėvėjimo ypatumai (nesvarbu, kad tos pačios firmos batus, su tokiu pat pamušalu nešioju jau 3 jei ne daugiau metus ir tiems nieko). Kosiute kaip manote, ar man dar verta
aiškintis?

kreipiausi i parduotuve su rastu, jos apziurejo batus ir pasake kad as nemokejau ju nesioti ir ne tik pasake bet ir parase tokia isvada, o as su ta ju isvada ir batais i inspekcija, jie atliko tyrima ir pasake, kad brokas ir tada su ju rastu i parduotuve pinigu vaziavau ir batus palikau thumbup.gif Dzziaugiuosi kad ta inspekcija istiesu gina vartotoju interesus ir nera korumpuota kaip visa kita Lietuvoje! Paskaitykit ju tinklapi inspekcija.lt gal daug naudingu dalyku suzinosit ax.gif
Atsakyti
Na ir aš susidūriau su problema doh.gif nupirkau vaikui odinius batukus. Didesnius 1 cm. Po savaitės nešiojimo vaikas (3 m) pradėjo skųstis, kad skauda mažus pirštelius. Vakare prausiantis po dušu pamačiau vaiko pirštelius ir išsigandau, vienas nutrintas beveik beveik iki kraujo, o kitos kojos pirštuko dar tik oda atsilupusi. Nešiojo tik tuos naujus batukus, su plona kojinyte g.gif tai ko jie tada trina? namie su tokom kojinės-tapkėm laksto, darželyje su basutėmis, bet su jomis jau ne vieną mėnesį vaikšto. Tada čiupau naujuosius batukus ir pradėjo tyrinėti jų vidų. O gi tos kojytės, kuri daugiau nutrinta, batuko viduje jaučiasi siūlė. toje vietoje yra susurtos dvi odos ir ta siūlė tokia atsiknojusi, perbrauki su pirštu ir jaučiasi, net kliūna. kitame batuke mažiau jaučiasi, todėl ir pirštukas mažiau nutrintas.
Tai ką dabar daryti? Batukai nešioti tik savaitę laiko, bet su jais daugiau ir nebegaliu vaiko leisti doh.gif gaila gi jo kojyčių. Tai čia brokas ? galiu drąsiai eiti į parduotuvę?
Atsakyti
QUOTE(villijaa @ 2011 03 16, 08:43)


aha gerai būtų, arba aš visai kalbėt nemoku, vedėja bendravo labai maloniai, bet jų meistras nieko padaryt negali ir čia atseit ne brokas, o dėvėjimo ypatumai (nesvarbu, kad tos pačios firmos batus, su tokiu pat pamušalu nešioju jau 3 jei ne daugiau metus ir tiems nieko). Kosiute kaip manote, ar man dar verta
aiškintis?


as manau, kad ne tik verta bet ir butina...
Kadangi pati kazkada esu dirbusi batu parduotuveje,visiems atkakliems grazindavo pinigus.. mirksiukas.gif
Bent jau as visada grazinu pinigus, nes mano vyras irgi turi beda, nusipeka brangius batus ir po poros menesiu jau atsilupa, atsiklijuoja, taigi negi kas pora menesiu pirksim jam naujus, as visada nesu atgal..tik zinoma ceki reikai tureti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cirupkė @ 2011 04 23, 16:06)
Na ir aš susidūriau su problema  doh.gif  nupirkau vaikui odinius batukus. Didesnius 1 cm. Po savaitės nešiojimo vaikas (3 m) pradėjo skųstis, kad skauda mažus pirštelius. Vakare prausiantis po dušu pamačiau vaiko pirštelius ir išsigandau, vienas nutrintas beveik beveik iki kraujo, o kitos kojos pirštuko dar tik oda atsilupusi. Nešiojo tik tuos naujus batukus, su plona kojinyte  g.gif  tai ko jie tada trina? namie su tokom kojinės-tapkėm laksto, darželyje su basutėmis, bet su jomis jau ne vieną mėnesį vaikšto. Tada čiupau naujuosius batukus ir pradėjo tyrinėti jų vidų. O gi tos kojytės, kuri daugiau nutrinta, batuko viduje jaučiasi siūlė. toje vietoje yra susurtos dvi odos ir ta siūlė tokia atsiknojusi, perbrauki su pirštu ir jaučiasi, net kliūna. kitame batuke mažiau jaučiasi, todėl ir pirštukas mažiau nutrintas.
Tai ką dabar daryti? Batukai nešioti tik savaitę laiko, bet su jais daugiau ir nebegaliu vaiko leisti  doh.gif  gaila gi jo kojyčių. Tai čia brokas ? galiu drąsiai eiti į parduotuvę?


jo, cia yra dizaino brokas - vaikams itin svarbu akd butu viskas patogu ir tvarkinga. Galit nesti drasiai kad pakeistu i kt modeli arba grazintu pinigus.
Atsakyti
Sveikos:) Vat ir as vakar grazinau HOGL batukus i Panoramoj esancia parduotuve, po metu laiko, ir gana ilgai nesioti...sutrukinejo oda (lakuota), kadangi kaina 300lt,galvojom tegu sutaiso:) brokas juk:) pasake,kad sutaisyt negales ir be jokiu skandalu prieme batelius atgal, rinkomes kita modeli:D taip, kad reikia tik nebijoti kreiptis:D
Atsakyti
QUOTE(Kiizu @ 2011 04 30, 14:55)
Sveikos:) Vat ir as vakar grazinau HOGL batukus i Panoramoj esancia parduotuve, po metu laiko, ir gana ilgai nesioti...sutrukinejo oda (lakuota), kadangi kaina 300lt,galvojom tegu sutaiso:) brokas juk:) pasake,kad sutaisyt negales ir be jokiu skandalu prieme batelius atgal, rinkomes kita modeli:D taip, kad reikia tik nebijoti kreiptis:D

as irgi zinau kad jeigu yra gamyklinis, o ne nesiojimo brokas tada terminas yra iki 3 metu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2011 04 30, 15:02)
as irgi zinau kad jeigu yra gamyklinis, o ne nesiojimo brokas tada terminas yra iki 3 metu  blush2.gif


Neklaidinkite, terminas yra 2 metai. ES reglamento ieskot tingiu. Vadovaujantis Civilinio kodekso 6.338 straipsnio, nustatančio terminus reikalavimams dėl parduotų daiktų trūkumų pareikšti, 2 dalimi („2. Kai nenustatytas daikto kokybės garantijos ar tinkamumo naudoti terminas, tai pirkėjas reikalavimus dėl daikto trūkumų gali pareikšti per protingą terminą, bet ne vėliau kaip per dvejus metus nuo daikto perdavimo dienos, jeigu įstatymai ar sutartis nenumato ilgesnio termino <...>“). Per pastaruosius 5 metus labai gerai isstudijavau visus sio reikalo ypatumus. Grazinau 12 (!) batu poru, pora rankinuku. Is patirties galiu pasakyti, einant grazinti batus geriausia jau pasirasyti griezto stiliaus skundo-pretenzija su visom nuorodom i teises aktus. Nes tik 1 is 10 atveju buvo tenkinami be rasto. Pamaciusios rasta ir dar taip "kietai" parasyta, batu parduotuviu vedejos tampa daug sukalbamesnes.

Viena vieninteli karta kreipemes i inspekcija, kai GEOX nenorejo priimti raudonu basuciu, kurios iki krauju nutrindavo dukros pirsteliu plius dar daze kojinytes ryskiai raudonai ir tie dazai neissiskalbdavo. Galiausiai pinigus grazino. Bet argumentas buvo - basutes dazo, o pirkejas apie tai pirkimo metu neinformuotas. O del pirsteliu nutrinimo - reikia geriau matuotis g.gif mano panelyte-balerina turi siaura koja, kam skirtos tos basutes schmoll.gif po to atvejo pradejom pirkti tik tas basutes, kuriu plotis ties pirstais reguliuojasi.

Jei kam reikes pagalbos sudarant toki rasta, galiu padet uz simbolini atlygi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julija_15: 28 gegužės 2011 - 13:16
Sveikos mirksiukas.gif turiu klausima bigsmile.gif nusipirkau is wawos guminius batukus, pasirode lb faini, ypac lietingam orui, isejau vakar ir nezmoniskai nutryne kojas, ar galima butu grazinti i parduotuve? nes tikrai neprasitampys, kadangi kulne kieta guma ir trins tad nesioti negalesiu verysad.gif nors labai fainuciai
Atsakyti
QUOTE(wife @ 2011 05 30, 09:20)
Sveikos mirksiukas.gif turiu klausima bigsmile.gif nusipirkau is wawos guminius batukus, pasirode lb faini, ypac lietingam orui, isejau vakar ir nezmoniskai nutryne kojas, ar galima butu grazinti i parduotuve? nes tikrai neprasitampys, kadangi kulne kieta guma ir trins tad nesioti negalesiu verysad.gif nors labai fainuciai


Atsakiau i AZ 4u.gif
Atsakyti
Parasykite, ar pavyko? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Julija_15 @ 2011 05 30, 10:17)
Atsakiau i AZ  4u.gif


Man panašiai: prieš savaitę pirkau Panoramoje ecco batelius -
ir vienas jų vis kažkuo nepatogus, ne tai kad katastrofa -
bet perkant už 380 lt jokių nepatogumų neturi būti.

Tačiau šią savaitę nemažai su jais vaikščiojau -
gal kas žino, ar priims atgal (čekis yra)?
Atsakyti