Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima į parduotuvę grąžinti batus?

o tai kaip tos 14 dienu istatymas, ka jis batams negalioja? gi per jas gali grazint pirkini, net nemotyvuodama, kodel grazini ar as ka maisau g.gif
ziedas man schmoll.gif

bliuzele su rozem irgi schmoll.gif kazkoks fasonas jos nekoks
Atsakyti
QUOTE(onLy @ 2007 06 20, 13:56)
o tai kaip tos 14 dienu istatymas, ka jis batams negalioja? gi per jas gali grazint pirkini, net nemotyvuodama, kodel grazini ar as ka maisau  g.gif
ziedas man  schmoll.gif

bliuzele su rozem irgi  schmoll.gif  kazkoks fasonas jos nekoks

14 dienu istatymas galioja ne tik rubams,bet ir visom prekem taip pat ir batams,taip,kad batukus turetu pakeisti be problemu jei nepraejo 14 dienu drinks_cheers.gif Taip,kad Elina skubekite i parduotuve. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MILDUKĖ @ 2007 06 20, 15:28)
14 dienu istatymas galioja ne tik rubams,bet ir visom prekem taip pat ir batams,taip,kad batukus turetu pakeisti be problemu jei nepraejo 14 dienu drinks_cheers.gif Taip,kad Elina skubekite i parduotuve. mirksiukas.gif

Ne visai taip cool.gif . Prekė gali būti pakeista arba grąžinti pinigai, jeigu ji nebuvo naudojama (na nebent Elina taip nešiojo, kad neįmanoma suprast, kad nešioti), ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2007 06 20, 16:23)
Ne visai taip  cool.gif . Prekė gali būti pakeista arba grąžinti pinigai, jeigu ji nebuvo naudojama (na nebent Elina taip nešiojo, kad neįmanoma suprast, kad nešioti), ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos.  rolleyes.gif

schmoll.gif turiu pazystama,kuri dirba batu parduotuvej. Avalyne kaip ir bet kuri preke turi buti pakeista ar grazinti pinigeliai,jei nepraejo 14 dienu. Nesvarbu ar jie panesioti ar ne. tongue.gif Aisku jei atnesit kokius visai suplesytus zinoma ju nieks nepakeis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MILDUKĖ @ 2007 06 20, 17:58)
schmoll.gif  turiu pazystama,kuri dirba batu parduotuvej. Avalyne kaip ir bet kuri preke turi buti pakeista ar grazinti pinigeliai,jei nepraejo 14 dienu. Nesvarbu ar jie panesioti ar ne. tongue.gif  Aisku jei atnesit kokius visai suplesytus zinoma ju nieks nepakeis mirksiukas.gif


Na, man rodos, kad kazka maisai. Negalima grazint, jeigu nesiojai lauke ir tai matyti bigsmile.gif Gali apsigalvot namie del modelio, spalvos, dydzio ar siaip nusprest, kad nepatinka, ir tada grazint, bet ne pavaiksciot trylika dienu ir keturiolikta grazint lotuliukas.gif Tokiu atveju, kam pirkt baliui batukus, jei galiu pardej nusipirkt, baliu atsokt, grazint ir atgaut pinigus.
O ateiciai pasakysiu, kad avalynei suteikiama garantija tikrai daugiau negu 14ka dienu. Net iki 2 metu. Todel jei menesi atvaiksciojus avalyne suplyso, atsiklijavo ar kitaip prarado prekine isvazda, galima ja nest i parduotuve ir reikalaut grazint pinigus. Tik va ar tai lengva issireikalaut nepasakysiu, nes tuo klausimu per velai pasidomejau ir Zygio batams savo laiku vejo nepakeliau doh.gif
Atsakyti
tai tu turbut klysti. as taip pat dirbau avalynes parduotuvej. ir garantinis yra tik 14 dienu. nelabai logiska butu dvieju metu garntija doh.gif ir panesiotus taip pat keicia jei yra gamyklinis brokas. o patikek tokiu zmoniu tikrai yra kurie panesioja ir nesa atgal, grazina batus ir vel atnesa. tai tokius jau atpazista ir sako jiems kad neturi tokios ismeros batu ar dar kokio bieso prisigalvoja kad tik nenupirktu
Atsakyti
QUOTE(VaNilline @ 2007 06 20, 18:28)
tai tu turbut klysti. as taip pat dirbau avalynes parduotuvej. ir garantinis yra tik 14 dienu. nelabai logiska butu dvieju metu garntija doh.gif  ir panesiotus taip pat keicia jei yra gamyklinis brokas. o patikek tokiu zmoniu tikrai yra kurie panesioja ir nesa atgal, grazina batus ir vel atnesa. tai tokius jau atpazista ir sako jiems kad neturi tokios ismeros batu ar dar kokio bieso prisigalvoja kad tik nenupirktu


Avalynes parduotuvej istatymu nemoko bigsmile.gif
Papildyta:
Va, ka atkapsciau oficialiam Ne maisto produktu inspekcijos puslapy-
"Vartotojų teisių gynimo įstatymo p. 6 numato, kai prekės kokybės trūkumai nustatyti pasibaigus pardavėjo suteiktam garantijos terminui, bet nepraėjus 2 metams nuo įsigijimo dienos, pardavėjas atsako už trūkumus, kai trūkumai atsirado dėl iki prekės įsigijimo atsiradusių priežasčių, už kurias atsako pardavėjas. Iš Jūsų paklausimo supratome, kad avalynės trūkumai yra gamybos defektai, kurių negalėjote matyti pirkimo metu. Jie pasireiškė dėvint avalynę. Jeigu pardavėjas nesutiks atlyginti nuostolių ar pakeisti į kokybišką avalynę, prašome kreiptis raštu į Ne maisto produktų inspekciją". Taigi, tam tikrais atvejais galima tikrai batus iki 2metu nuo pirkim o datos grazint ax.gif Pvz. mano atvejis buvo tas, kad batu oda buvo nevienodai imbregnuota, todel vienas batas gaves dregmes patamsedavo pastoviai ir isdziuves taip ir liko pakeites spalva, o kitas praktiskai kaip naujas. Todel galejau grazint, pasirodo, bet dabar jau pavelavau.
Atsakyti
ech ir man teko batus grazinti atgal i parduotuve,bet visai ne del mano kaltes.pirkau gino rossi batus zieminius,pasimatavau,apziurejau ar nera kur broko ir nusprendziau pirkti.nieko blogo neitariau,kai pardaveja nuejo i sandeli ir nusinese mano ka tik pasimatuotus batus,atnese supakuotus i deze,susimokejau aisku kaip visada siule tepaliuku batam.galvoju uz nemenka suma perku tai gal ir tepaliukas praverstu mano prabangiem batam biggrin.gif na,grizau namo visa laiminga galvoju pademonstruosiu seimai batus.istraukiu is dezes ir matau,kad vienas batas idetas su akivaizdziu broku,blogai susiutas ir priekyje susiraukslejusi oda,kai matavausi to nebuvo.kita diena is pat ryto nulekiau i parduotuve pakeisti ir paaiskinau parduotuves vedejai viska kaip buvo tai atsiprase,pakeite i gerus ir paskui kiek buvau toje parduotuveje nebemaciau tos pardavejos,kuri mane bande apgauti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MILDUKĖ @ 2007 06 20, 17:58)
schmoll.gif  turiu pazystama,kuri dirba batu parduotuvej. Avalyne kaip ir bet kuri preke turi buti pakeista ar grazinti pinigeliai,jei nepraejo 14 dienu. Nesvarbu ar jie panesioti ar ne. tongue.gif  Aisku jei atnesit kokius visai suplesytus zinoma ju nieks nepakeis mirksiukas.gif

Tai nelabai teisės aktus išmano tavo draugė pardavėja mirksiukas.gif . Kad nebekiltų nereikalingų diskusijų, štai-prašom pasiskaitykite:
http://www3.lrs.lt/p...s...ery=&p_tr2=

Atkreipkite dėmesį į 14 ir 16 punktus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nome: 20 birželio 2007 - 22:10
Visai nesunkiai 14 garantijos dieną ŽYGIO BATAMS grąžinau. Tiesa, pinigų išmokėti nenorėjo, pasiūlė rinktis kitus batus.
Atsakyti
pirmąkart girdžiu, kad galima grąžinti panešiotus batus... g.gif vadinasi, galima visai "prabangiai" gyventi - nusiperki, panesioji savaitę, grąžini, pasiimi naujus, vėl panešioji... lotuliukas.gif man nė į galvą nešautų grąžinti panešiotus.na, bet jei sako, kad galima...o naujus esu porą kartų grąžinusi, parsinešiau namo, ir supratau, kad jie man visai nepatinka. tai nelabai maloniai tuos pinigėlius man grąžino, bet ką padarysi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistike @ 2007 07 01, 18:28)
pirmąkart girdžiu, kad galima grąžinti panešiotus batus... g.gif vadinasi, galima visai "prabangiai" gyventi - nusiperki, panesioji savaitę, grąžini, pasiimi naujus, vėl panešioji... lotuliukas.gif man nė į galvą nešautų grąžinti panešiotus.na, bet jei sako, kad galima...o naujus esu porą kartų grąžinusi, parsinešiau namo, ir supratau, kad jie man visai nepatinka. tai nelabai maloniai tuos pinigėlius man grąžino, bet ką padarysi ax.gif



na mano drauge tai nusipirko batukus is danijos. Pavaiksciojo veina deina darbe (dirba parduotuvej) ogi ziu dirzelis nutruko doh.gif nunese i parde ir jai paeme batukus remontuot ir pasiule atiduoti puse sumos aki jai tuos batukus taise ilgaiu nei savaite... blush2.gif zodz kiekveina parduotuve nerizikuoja manau labai susitept savo vardo kai parduoda nekokybiska preke ir nepakeicia kita doh.gif gi jiem klientu reikia kurie visad maloniai pirktu ju parduotuvej.. unsure.gif neapsimoak nelanksciai bendraut su klientais..
Atsakyti