Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima į parduotuvę grąžinti batus?

QUOTE(Niuska* @ 2011 02 22, 16:38)
jokiu budu neslepkite druskos demiu! Visu pirma reikia spec. valikliu jas isvalyti, istraukti is odos, tik tada naudoti tepalus, losjonus ir t.t.

O kokie būtų tie specialūs tepalai, kurie ištraukia druską g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(SwaSthya @ 2011 02 15, 09:04)
nes grazinti prekes galima per 2 savaites nuo isigyjimo.

QUOTE(Liliuse @ 2011 02 15, 09:14)
per dvi savaites galima grąžinti naujus, nedėvėtus batus, jei nepatinka spalva, išvaizda ir pan, o jei brokas išlenda, galima per pusę metų

QUOTE(kosiute @ 2011 02 21, 23:49)
Ir per metus galima, garzinti svarbiausia kad ceki turetume.

na ką šiandien turėsiu ir aš žygį į Danijos parduotuvę doh.gif 02,14d nusipirkau žieminius batus ir sėda kulnai doh.gif man kažką minėjo apie dvi savaites,bet kovosiu,kad gražintų pinigus,nes kažkada žygio batai priėmė po mėn basutes kai krito kulnai g.gif ir sakė,kad terminas pusę metų jei tai gamybinis brokas,o pažįstama dirbo Deichmane tai šnekėjo apie berods 2metų termina,matyt nuo parduotuvės dar priklauso g.gif

pasiskaičiau vartotojų teises ir : nenaudotus galima per 14d gražinti,o brokuotus per 2metus nuo įsigijimo dienos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MoNaMi*: 09 kovo 2011 - 08:40
QUOTE(*MoNaMi* @ 2011 03 09, 09:29)
na ką šiandien turėsiu ir aš žygį į Danijos parduotuvę  doh.gif 02,14d nusipirkau žieminius batus ir sėda kulnai  doh.gif man kažką minėjo apie dvi savaites,bet kovosiu,kad gražintų pinigus,nes kažkada žygio batai priėmė po mėn basutes kai krito kulnai  g.gif ir sakė,kad terminas pusę metų jei tai gamybinis brokas,o pažįstama dirbo Deichmane tai šnekėjo apie berods 2metų termina,matyt nuo parduotuvės dar priklauso  g.gif

pasiskaičiau vartotojų teises ir : nenaudotus galima per 14d gražinti,o brokuotus per 2metus nuo įsigijimo dienos  4u.gif

Turi priimti ax.gif mano vyras nešė praėjus geram mėnesiui po pirkimo (atplyšo padas), tai priėmė. nelabaio norėjo priimti pardavėjo, bet gražiai pabendravus su savininku sutarė drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Nenuorama @ 2011 03 09, 15:58)
Turi priimti  ax.gif mano vyras nešė praėjus geram mėnesiui po pirkimo (atplyšo padas), tai priėmė. nelabaio norėjo priimti pardavėjo, bet gražiai pabendravus su savininku sutarė  drinks_cheers.gif

na aš rytoj vešiu,sakė atvežti tai žiūrėsiu ką sakys g.gif
Atsakyti
gal ir man patarsite. 02.12 nusipirkau gino rosi batus, patogūs ir gražūs, jau džiaugiausi, kad nešiosiu ilgai ir laimingai, bet... po 3 savaičių nešiojant 1-3 k/sav. viename bate viduje kur didysis pirštas atsirado skylutė, t.y. suplyšo bato pamušalas ir dėl to toje vietoje plyšta visos pėdkelnės. Nunešiau į parduotuvę, tai pardavėjos pareiškė, kad tai ne brokas, o praplėšta nagu (na neįsivaizduoju kokie turi būti nagai kad sudraskytų medžiagą smile.gif), kad aš nemoku vaikščioti, kad taip išsinešioja. Na bet juk vienam batui viskas gerai, bent kol kas, vaikštau normaliai ir ne tiek daug, kaip manot brokas čia visgi ar ne? Na dar suprasčiau, kad po metų taip atsitinka, nors kitus tos pačios firmos batus nešioju jau 3 m. ir nieko. Žodžiu pasiūlė man palikti tuos batus, parodys meistrui, gal ką padarys. Sutikau, nes batukai man labai patinka, o jei nesutaisys (šiandien turi pranešti) ar galiu reikalauti pinigų grąžinimo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo villijaa: 14 kovo 2011 - 10:50
QUOTE(kaubojey @ 2011 03 05, 14:33)
O kokie būtų tie specialūs tepalai, kurie ištraukia druską  g.gif ?


Valymo putos, manau kiekvienoje batu parduotuveje rasit smile.gif pasiklauskit konsultanciu kaip naudotis wink.gif
Atsakyti
o as galvojau, kad tik nedevetus priima blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2011 03 14, 15:07)
o as galvojau, kad tik nedevetus priima  blush2.gif

tris savaitęs atnešiojau ir pradėjo smukti kulnai,gražino pinigus ax.gif

nedevėtus per 14d galima gražinti mirksiukas.gif

vakar dukrai kedus pirkom,tai 14d gražinti nedevėtus,o jei pado brokas 2metai ax.gif

žodž man atrodo dar ir nuo parduotuvės priklauso g.gif
Atsakyti
As grazinau batus i Dolita pirktus pries daugiau nei metus,nes kulnai nuejo doh.gif bet tik su nemaisto produktu inspekcijos pagalba, moketi uz nieka niekam nereikejo thumbup.gif
Atsakyti
Siaip per 2 menesius batus suplysusios ar atplysuios priima be jokiu kalbu,siaip jau ne vienus esu grazinus ir savo ir vyro.
Na, o jei laiko praeje daugiau tai visaip buna,kartais grazina kartais ne..nuo pardavejos,taigi as dazniausiai joms neapsiriboju,einu pas vedeja parduotuves, o jei reikia ir paskambinu imones vadovui ar pan.
Atsakyti
QUOTE(sama @ 2011 03 16, 07:35)
As grazinau batus i Dolita pirktus pries daugiau nei metus,nes kulnai nuejo doh.gif  bet tik su nemaisto produktu inspekcijos pagalba,  moketi uz nieka niekam nereikejo thumbup.gif
nu geras, nė nesugalvočiau po metų kreiptis. O kreipeisi tiesiai į tą inspekciją su rašytiniu prašymu ar kaip? Man (istoriją aprašiau truputį aukščiau) kol kas nieko nepavyko susitarti su vedėja, tai galvoju ar čia verta kreiptis į tą inspekciją ar ne. Ar teisingai supratau, kad turiu rašyti pretenziją parduotuvei ir jai palikusi raštą ir batus laukti inspekcijos išvadų? O jei inspekcija nustatytų, kad tai ne brokas, ar aš turėčiau sumokėti jiems už tyrimus?

QUOTE(kosiute @ 2011 03 16, 08:58)
Siaip per 2 menesius batus suplysusios ar atplysuios priima be jokiu kalbu
aha gerai būtų, arba aš visai kalbėt nemoku, vedėja bendravo labai maloniai, bet jų meistras nieko padaryt negali ir čia atseit ne brokas, o dėvėjimo ypatumai (nesvarbu, kad tos pačios firmos batus, su tokiu pat pamušalu nešioju jau 3 jei ne daugiau metus ir tiems nieko). Kosiute kaip manote, ar man dar verta
aiškintis?
Atsakyti
QUOTE(*MoNaMi* @ 2011 03 15, 09:10)
žodž man atrodo dar ir nuo parduotuvės priklauso  g.gif

Ne nuo parduotuvės, visoj ES per 14 d. galima grąžinti nenešiotus batus, jei tau jie nebepatinka, ir per 2 m. nuo pirkimo, jei suplyšta.
Atsakyti