Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima į parduotuvę grąžinti batus?

Sveikos,

gal man gali kas nors paaiškinti, ar galima grąžinti kokybiškus, bet netinkančius batus?
Prieš 3 dienas pirkau slidinėjimo batus (lyguminių slidžių), vakar išbandžiau ir pasirodė, kad jie man spaudžia per pirštus.. Matyt, pasistaipymas parduotuvėj su batais neprilygsta tikrąjam čiuožimui..
Nu žodžiu, esminis klausimas toks - ar galiu juos grąžinti ir kuo remdamasi galėčiau reikalauti atgauti pinigus?
Atsakyti
QUOTE(kurgiNe @ 2011 02 14, 16:55)
Sveikos,


Jūs juos dėvėjote lauke?
Atsakyti
QUOTE(Sidharta @ 2011 02 14, 16:57)
Jūs juos dėvėjote lauke?


Na taip.. Juk nepačiuožinėsi slidėmis patalpoje... ax.gif

Tačiau batams nieko nenutiko - vadinamosios "prekinės išvaizdos" jie neprarado..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kurgiNe: 14 vasario 2011 - 17:39
QUOTE(kurgiNe @ 2011 02 14, 19:31)
Na taip.. Juk nepačiuožinėsi slidėmis patalpoje...  ax.gif

Tačiau batams nieko nenutiko - vadinamosios "prekinės išvaizdos" jie neprarado..

Na tai jei nesimato, kad nešioti, tai nebūtina to ir sakyti, sakyk, kad tiesiog spaudžia ir tiek.
Atsakyti
Tai jei nesimato, kad nesiojai ir turi ceki ir kainas, gali nunest i praduotuve, turetu priimt ir pakeist arba grazint pinigus.
Atsakyti
Sveikos ziniuones. 4u.gif as turiu tokia beda, STEP TOP pirkau batus uz 600Lt lapkricio pabaigoj, ten batai su uztrauktukais, visa beda ta kad nuo desiniojo bato uztrauktuko nosyte nuluzo tiesiog nera kaip patogiai uztraukti uztrauktuka. Sita dar kenciau, bet kai kito bato uztrauktukas ten kur dantukai uztrauktuko tiesiog iplyso kazkur 1.5 cm prie pat dantuku per ilgi ir nera kaip uzsisegti batu. gaila man tu 600Lt, arcia skaitosi nekokybiska preke, ar tiesiogjie taisytu jei taisytu ar priimtu batus kaipn ekokybiskus?.. man svarbu kad bent jau uztrauktukus sutaisytu..
Atsakyti
QUOTE(serraa @ 2011 02 14, 20:27)
Tai jei nesimato, kad nesiojai ir turi ceki ir kainas, gali nunest i praduotuve, turetu priimt ir pakeist arba grazint pinigus.


Na, įkvėpėt man šiek tiek drąsos.. Pranešiu kaip seksis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(menasmyleti @ 2011 02 14, 21:27)
Sveikos ziniuones. 4u.gif  as turiu tokia beda, STEP TOP pirkau batus uz 600Lt lapkricio pabaigoj, ten batai su uztrauktukais, visa beda ta kad nuo desiniojo bato uztrauktuko nosyte nuluzo tiesiog nera kaip patogiai uztraukti uztrauktuka. Sita dar kenciau, bet kai kito bato uztrauktukas ten kur dantukai uztrauktuko tiesiog iplyso kazkur 1.5 cm prie pat dantuku per ilgi ir nera kaip uzsisegti batu. gaila man tu 600Lt, arcia skaitosi nekokybiska preke, ar tiesiogjie taisytu jei taisytu ar priimtu batus kaipn ekokybiskus?.. man svarbu kad bent jau uztrauktukus sutaisytu..




Labas! Deja zinokit abejoju, ar sutiks taisyti, o kad priims atgal tai tikrai ne, nes grazinti prekes galima per 2 savaites nuo isigyjimo. Bet manau bet kurioje batu taisykloje pataisys uztrauktukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SwaSthya @ 2011 02 15, 10:04)
Labas! Deja zinokit abejoju, ar sutiks taisyti, o kad priims atgal tai tikrai ne, nes grazinti prekes galima per 2 savaites nuo isigyjimo. Bet manau bet kurioje batu taisykloje pataisys uztrauktukus  4u.gif

per dvi savaites galima grąžinti naujus, nedėvėtus batus, jei nepatinka spalva, išvaizda ir pan, o jei brokas išlenda, galima per pusę metų
Atsakyti
QUOTE(Liliuse @ 2011 02 15, 09:14)
per dvi savaites galima grąžinti naujus, nedėvėtus batus, jei nepatinka spalva, išvaizda ir pan, o jei brokas išlenda, galima per pusę metų


Ir per metus galima, garzinti svarbiausia kad ceki turetume.
Daznai tenka nusivilti nusipirktais batais is firminiu parduotuviu,kurie po menesio ima plysti..taigi ne karta jau grazinausi pinigus..
Atsakyti
Na man pasisekė, ir be didesnių keblumų, batus grąžinti, o pinigus atgauti pavyko.. Tik vat dabar naujas klausimas - kur gi vis dėlto man rasti tuos kitus slidinėjimo batus?.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kaubojey @ 2011 02 02, 00:40)
Gali būti, kad druskos yra druskos...
Aš už batus mokėjau beveik 400 Lt, tai irgi sugriaužė druskos, o dėl to, kad aš papraščiausiai jų gerai neišvaksavau prieš pirmą išėjimą į lauką, tiesiog išpurškiau tai Š impregnantais, kurie nieko nepadeda.
Šiemet ne man vienai taip, ir anytai susivarė batai nuo druskų, ir vyro sesei..
Bet kai išvaksuoju batus gerai, nebesimato to nugraužimo druskų, bet neilgam...


jokiu budu neslepkite druskos demiu! Visu pirma reikia spec. valikliu jas isvalyti, istraukti is odos, tik tada naudoti tepalus, losjonus ir t.t. Taigi druskos grauzia oda, jas slepiant problemos neisspresit, tik batus sugadinsit doh.gif be to jau pries pradedant deveti avalyne, reiktu naudoti apsaugos priemones, kad neisigertu demes ir nesvarumai taip giliai i oda... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niuska*: 22 vasario 2011 - 14:41