Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima į parduotuvę grąžinti batus?

QUOTE(S@lsa @ 2010 12 14, 21:08)
1. Cia kai uzveza batu, tai visose parduotuvese vienodi ir paskui vaiksto visos kaip viena.
2. Norint kokybes moket reik bent 1000lt.
3.Grazinant pardavejos tikrai nenusiteikusios labai draugiskai ir pinigus grazina nenoriai.

Kam to reik? Pilnas internetas modeliu kokiu sirdis geidzia, maza tikimybe sutikt dar 10 su tokiais paciais ir kainos tikrai nedideles palyginti su musiskemis, kokybe nepalyginamai geresne.

1. Drįsčiau nesutikt. Kaip viena tikrai netekę sutikt. Labai suabsoliutinot. Ir batai parduotuvėse skirias, pasitaiko aišku ir pasikartojimų, pvz. Danijos ir Wawos pard. asortimentas būna labai panašus.
2. Nesąmonė. Mano brangiausi batai apie 400 lt. Žieminius pirktus Danijoj, Vagabond'us nešioju jau trečią žiemą. Kaip nauji bigsmile.gif
3. Man tik kartą pasitaikė nedraugiškos ir nenoriai grąžino, o grąžinimų turėjau ne vieną, ne tik batų.

joa, joa, o dar didesnė galimybė, kad parsisiųsti batai netiks ir teks ilgai, ir nuobodžiai pardavinėt smile.gif
dėl kainų sutinku, siųsdintis pigiau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveiki, sakykit, jei preke pirkta gruodzio 29 diena, kada galima ja grazinti veliausiai? Ant cekio raso per 14 dienu, tai cia skaiciuoja nuo pirkimo datos? Tai sausio 11 ar 12?
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2011 01 09, 20:57)
Sveiki, sakykit, jei preke pirkta gruodzio 29 diena, kada galima ja grazinti veliausiai? Ant cekio raso per 14 dienu, tai cia skaiciuoja nuo pirkimo datos? Tai sausio 11 ar 12?



sausio 12 man rodos
Atsakyti
QUOTE(menasmyleti @ 2011 01 09, 23:05)
sausio 12 man rodos

Ir aš taip manyčiau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(menasmyleti @ 2011 01 09, 21:05)
sausio 12 man rodos


Jei tai ne maisto prekė ir ji brokuota, tai galite grąžinti ir po pusmečio mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Di72 @ 2011 01 11, 09:54)
Jei tai ne maisto prekė ir ji brokuota, tai galite grąžinti ir po pusmečio  mirksiukas.gif


Kažkada labai šituo domėjausi ir rodos Civiliniame kodekse parašyta, kad garantija yra 2 metai, jei pardavėjas nenurodo kitaip.Vadinasi, visi drabužiai, batai ir t..t..(tik ko negalima grąžinti), galioja 2 metus. Tik Lietuvoje gan sudėtinga ateiti tarkim su bliuzele ir sakyti ji man išsitampė po skalbimo:) Pažiūrės kaip į nelabai sveiką smile.gif))

Tik čekiukus saugom smile.gif
Atsakyti
Mano atveju grazinimas buvo del to, kad nepatiko rubas, persigalvojau ax.gif Grazinau 12 diena, dar prieme ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kelsey: 18 sausio 2011 - 23:51
Labas vakaras. susidūriau ir aš su šita problema... nusipirkau žieminius batus prieš tris savaites ir man nuėjo jų priekis, akivaizdžiai jau skiriasi spalvos ir išvaizda. sprendžiant iš visko, tai juos druskos sugraužė, bet batai odiniai, kainavo 300lt su nuolaida, tai jeigu ir toliau nešiosiu, tai net sezono neatlaikys, o čia tikrai ne pirmi mano odiniai batai, ir kitus po kelis metus atnešiodavau. ir nežinau ką daryti, nešti ar ne. ar nebus taip, kad druskos yra druskos ir ne jų bėda, kad tokios sąlygos... blink.gif
Atsakyti
Gali būti, kad druskos yra druskos...
Aš už batus mokėjau beveik 400 Lt, tai irgi sugriaužė druskos, o dėl to, kad aš papraščiausiai jų gerai neišvaksavau prieš pirmą išėjimą į lauką, tiesiog išpurškiau tai Š impregnantais, kurie nieko nepadeda.
Šiemet ne man vienai taip, ir anytai susivarė batai nuo druskų, ir vyro sesei..
Bet kai išvaksuoju batus gerai, nebesimato to nugraužimo druskų, bet neilgam...
Atsakyti
QUOTE(Liliuse @ 2011 02 01, 23:05)

Aš visada pasiskambinu į Valstybinę ne maisto produktų inspekciją, pasakiau, kokia situacija ir man atsako, ar galima gražinti ar ne. Siūlau ir tau taip padaryti ir bus aišku.
Atsakyti
QUOTE(Sidharta @ 2011 01 11, 12:47)
Kažkada labai šituo domėjausi ir rodos Civiliniame kodekse parašyta, kad garantija yra  2 metai, jei pardavėjas nenurodo kitaip.Vadinasi, visi drabužiai, batai ir t..t..(tik ko negalima grąžinti), galioja 2 metus. Tik Lietuvoje gan sudėtinga ateiti tarkim su bliuzele ir sakyti ji man išsitampė po skalbimo:) Pažiūrės kaip į nelabai sveiką smile.gif))

Tik čekiukus saugom smile.gif

Šiandien vyras pranešė, kad atplyšo batų padas, kuriuos pirkom prieš kalėdas doh.gif doh.gif Pagal mane, tai yra brokas ir turiu teisę reikalauti grąžinti pinigus arba imti kitus batus, bet nesu tirka tuo unsure.gif Kaip manote? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nenuorama @ 2011 02 03, 15:59)
Šiandien vyras pranešė, kad atplyšo batų padas, kuriuos pirkom prieš kalėdas  doh.gif  doh.gif Pagal mane, tai yra brokas ir turiu teisę reikalauti grąžinti pinigus arba imti kitus batus, bet nesu tirka tuo  unsure.gif Kaip manote?  g.gif

Manau, turit teise reikalauti pinigu, jei issaugojote ceki. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inetookaz: 03 vasario 2011 - 21:14