Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima į parduotuvę grąžinti batus?

na ka,nuvaziavau su tevu,tai po ilgokos diskusijos atidave pinigus,jei buciau viena nuvarius be sansu,niekaip nebutu grazine thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sky-blue eyes @ 2010 12 14, 18:12)
na ka,nuvaziavau su tevu,tai po ilgokos diskusijos atidave pinigus,jei buciau viena nuvarius be sansu,niekaip nebutu grazine  thumbup.gif

thumbup.gif As ir kai viena buvau ikalbejo mane palikti taisyti,paskui visgi grizau su vyru,tai pardaveja labai nepatenkinta,bet padave prasymo forma pildyt.Beje,batus irgi pasiliko,sake nuspres per savaite ar grazint pinigus-grazino 4u.gif
Cia Gino rossi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Indriuks @ 2010 12 14, 18:36)
thumbup.gif As ir kai viena buvau ikalbejo mane palikti taisyti,paskui visgi grizau su vyru,tai pardaveja labai nepatenkinta,bet padave prasymo forma pildyt.Beje,batus irgi pasiliko,sake nuspres per savaite ar grazint pinigus-grazino 4u.gif
Cia Gino rossi mirksiukas.gif

tai vat,jei nemokesi kovot,tai ir liksi ant ledo doh.gif
Atsakyti
Saunuole, kad issikovojai savo pinigus! Bet tik Lietuvoj perkant batus tokios nesamones, cia kaip kokiai visiskai treciarusiai saliai veza. Siaip perkant batus ir mokant apie 200lt reiktu nepamirst, kad antkainis yra ~400% parduotuvese, tai tokia ir kokybe gaunama. As kiek pirkdavau tai, jei sezona atlaiko jau labai gerai. Sia problema issprendziau labai paprastai Lietuvoj daugiau nebeperku, ir pinigu ir nervu sutaupau ir nereik kas sezona batu ieskot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wife @ 2010 12 14, 16:12)
Kiek zmoniu tiek nuomoniu, man Danijoje pirkti ivairiu brandu batai visi buvo nekokybiski  doh.gif nu sutapimas gal koks doh.gif isviso Lt jei kokybiski tai kaina kosmine  blink.gif

aš ir sesuo n porų turim iš Danijos ir visi kokybiški.
kaip taip kategoriškai galit rašyt, kad visi batai nekokybiški doh.gif
kainų visokių buvo.

QUOTE(S@lsa @ 2010 12 14, 20:17)
tai tokia ir kokybe gaunama. As kiek pirkdavau tai, jei sezona atlaiko jau labai gerai. Sia problema issprendziau labai paprastai Lietuvoj daugiau nebeperku, ir pinigu ir nervu sutaupau ir nereik kas sezona batu ieskot  biggrin.gif

o aš jau trečią žiemą aviu batus, pirkti Danijoj.
o kam tuos nervus gadinatės? visur galima susikalbėt, man dar niekad nereikėjo nervų gadintis dėl daiktų grąžinimo g.gif
Atsakyti
1. Cia kai uzveza batu, tai visose parduotuvese vienodi ir paskui vaiksto visos kaip viena.
2. Norint kokybes moket reik bent 1000lt.
3.Grazinant pardavejos tikrai nenusiteikusios labai draugiskai ir pinigus grazina nenoriai.

Kam to reik? Pilnas internetas modeliu kokiu sirdis geidzia, maza tikimybe sutikt dar 10 su tokiais paciais ir kainos tikrai nedideles palyginti su musiskemis, kokybe nepalyginamai geresne.
Atsakyti
Sveikutes ,
Niekada neturejau su batu grazinimo problemu svarbiausia kad butu nedeveti ir turet ceki ir istatymus jusu pusej smile.gif nebent uzsidejei ir brokas tokiu atveju turi pakeist ar grazint pinigus. rolleyes.gif
Atsakyti
Žodžiu, pirkau batus ir jau po 5 dienų viršūnėle pora cm atsiklijavo... Būčiau nepastebėjus, bet pradėjo kliūt darbe už kilimų biggrin.gif
Įdomu, ar tokį menką atsiklijavimą galiu laikyt broku? Žinoma, tas atsiklijavimas po savaitės tikrai didės, bet noriu dabar tais nekokybiškais batais atsikratyti...
Atsakyti
QUOTE(Vaida` @ 2010 12 15, 14:31)
Žodžiu, pirkau batus ir jau po 5 dienų viršūnėle pora cm atsiklijavo... Būčiau nepastebėjus, bet pradėjo kliūt darbe už kilimų biggrin.gif
Įdomu, ar tokį menką atsiklijavimą galiu laikyt broku? Žinoma, tas atsiklijavimas po savaitės tikrai didės, bet noriu dabar tais nekokybiškais batais atsikratyti...

Sveika 4u.gif

patarciau nelaukt ir nest batus atgal i parduotuve smile.gif
Pas mane irgi prasidejo po menko atiklijavimo kuris virto didziuliemis skylemis doh.gif
Papildyta:
QUOTE(sky-blue eyes @ 2010 12 14, 18:12)
na ka,nuvaziavau su tevu,tai po ilgokos diskusijos atidave pinigus,jei buciau viena nuvarius be sansu,niekaip nebutu grazine  thumbup.gif

Lb dziaugiuosi del taves kad pagaliau atgavai pinigus 4u.gif
Atsakyti
Aš visada saugau bet kokius pirkimo čekius. Turime net specialią dėžutę čekiams, nes Lietuvoje labai daug pardavinėjama nekokybiškų prekių. Pavasarį pirkau sportinio tipo batus iš Viva batai, klausiau konsultantės ar odiniai, patikino, jog natūrali oda, vokiečių gamyba, tai nusipirkau, mokėjau apie 200 Lt. Batus pradėjau nešioti tik vasaros pabaigoje ir po kelių mėnesių nešiojimo jie man pradėjo plyšti prie pado, pasirodo, kad jie visai ne odiniai, plyšo abu batai vienodose vietose. Susinervinau, paskambinau į vartotojų teises ir man paaiškino, kad jei turiu čekį ir batai tikrai nekokybiški, pinigus man turi gražinti, jei negražins, tuomet rašyti raštą (pretenziją), duoti jiems atsišviesti čekį (jokiu būdu nepalikti originalo) ir palikti batus. Beje pretenziją reikia rašyti dviem egzemplioriais, ant jūsų egzemplioriaus turi parašyti, kad butus pasiėmė. Ir laukti žinių.
Aš pasiėmiau batus, mokėjimo čekį, pasirašiau pretenziją ir nuvažiavau į Viva batus. Beje nuo pirkimo buvo praėję beveik puse metų. Nuėjusi į parduotuvę papasakojau situaciją, parodžiau batus, pasakiau, kad skambinausi į vartotojų teises ir žinau savo teises. Na, pardavėjo pasakė, kad turi pasikalbėti su vedėja, jai paskambino, pasikalbėjo ir gražino man pinigus. Dar bandė man įrodinėti, kad čia nusidėvėjimas, bet pačios matė, kad jie nekokybiškai pasiūti. Sakau, kodėl kitus batus nešioju tris metus ir neplyšta, o čia realiai panešiojau tris mėnesius ir juos jau reikia mesti lauk.
Dabar nusprendžiau visada gražinti batus, jei jie nekokybiškai pasiūti, nors praėjo ir pusmetis, tegul atsako už savo parduodamas prekes.
Papildyta:
QUOTE(sky-blue eyes @ 2010 12 14, 10:44)
ziniu,man kazkodel liepe parasyt prasyma ir jiems palikt,ir batus pasieme,db galvoju gali prasyma suplesyt ir sakys nemeluok batai pas tave blink.gif

Man akcentavo, kad parduotuvės vedėja būtinai turi jūsų prašymo egzemplioriuje parašyti (padėti parašą), kad batus pasiėmė, nes kitu atveju jūs neturėsite jokių įrodymų, kad tikrai batus palikote parduotuvėje.

QUOTE(sky-blue eyes @ 2010 12 14, 11:32)
nu ka ,paskambinau,sako mes saga pakeitem,kita isiuvom,ateikit pasiimt,o pinigu negrazinsim tikrai,bet as nenoriu tokiu nekokybisku batu,jei man nespejus iseiti jau luzo saga doh.gif ar gali dar grazinti pinigus ar cia negalioja sagai,gali pakeisti kita?

Tik su jūsų sutikimu gali brokuotus batus pataisyti, jei jus tai netenkina - turi grąžinti pinigus.

QUOTE(Vitulka @ 2010 12 14, 15:15)
dbr pardavėjas pašalino trūkumą ir taip atlygino jums žalą, man atrodo, kad pinigų neatgausit, tik sutvarkytus batus  smile.gif

Aš prieš nešant nekokybiškus batus į parduotuvę, juos nufotografavau, kad būtų įrodymas. Ir prašyme parašiau, jog noriu, kad gražintu pinigus. Tokiu atveju jie negali juos sutaisyti, nes neturi mano sutikimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deverax: 15 gruodžio 2010 - 16:53
QUOTE(S@lsa @ 2010 12 14, 21:08)
Pilnas internetas modeliu kokiu sirdis geidzia, maza tikimybe sutikt dar 10 su tokiais paciais ir kainos tikrai nedideles palyginti su musiskemis, kokybe nepalyginamai geresne.

Ir kaip jūs nebijote pirkti batus internetu, t.y. kaip pataikote su dydžiais, kaip žinote ar jie patogūs? Aš perku rūbus iš užsienio, bet batus nesiryžtu pirkti, nors kainos ir kokybės santykis tikrai geras.
Atsakyti
QUOTE(Deverax @ 2010 12 15, 18:05)
Dabar nusprendžiau visada gražinti batus, jei jie nekokybiškai pasiūti, nors praėjo ir pusmetis, tegul atsako už savo parduodamas prekes.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Soriukas uz poster_offtopic.gif bet ziuriu Viva Batai vis daugiau ir daugiau zmoniu nusivilusiu unsure.gif
Atsakyti