Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima į parduotuvę grąžinti batus?

Jus issivaizduojat,tada kai nunesiau batus,parasiau prasyma,kad grazintu pinigus,tai sake per sav paskambins,kai nuspres ar grazinti. ir ka sav jau praejo,o as neturiu nei batu,nei pinigu,gal jiems paskambint ar nulekus akis draskyt,kad grazintu pinigus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(un1deux2trois3 @ 2010 12 09, 16:24)
sveikos 4u.gif

Likimo ironija,siandien ryte paskaitinejau si skyreli,o po pietu pastebejau,kad mano batams ate doh.gif

Taigi istorija tokia.Pries pora menesiu nusipirkau demisezoninius batus is "Danijos",po poros savaiciu perluzo padas,nuejau,kad pakeistu.maloniai sutiko tai padaryti.Kadangi buvau isimylejusi tu batu modeli pasiimiau tokius pat batus (proteli sugrizk doh.gif ).po poros savaiciu tas pats rezultatas.ir vel kulniuoju i "Danija" ir velgi keciu batus.si kart pasiimiau zieminius uz 300 Lt,kadangi suplyseliu kaina buvo 140 Lt uz naujuosius zieminius sumokejau 160 Lt.praejo 2 savaites.siu batu kulnai guminiai,islindo metaliukas prilaikantis guma.mano bendradarbe taip pat turi tokius pat batus,tokia pat problema ir pas ja (!!!). planuoju ir vel eiti keisti batu. Nesuprantu,gal tuos batus garazuose siuna ar ka,nu ziaurus isiutis uzejo.nusipirkus batus uz 300lt noretusi bent elementarios kokybes vienam sezonui verysad.gif

As kiek pirkau Danijoje tai visi ziauriai nekokybiski, ir nenusiseke ju batai doh.gif vienu kulnas smuko, kitu batu kulnas baltas pasidare,kitu spalva vieno bato sviesi pasidare kad ir kiek vaksuociau doh.gif suprasciau kad po sezono ir kad peskom eiciau daug, o cia po savaites ir dar su masina vazineju doh.gif kokybe baisi, nors modeliuku ir graziu yra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wife: 13 gruodžio 2010 - 16:33
QUOTE(sky-blue eyes @ 2010 12 13, 17:00)
Jus issivaizduojat,tada kai nunesiau batus,parasiau prasyma,kad grazintu pinigus,tai sake per sav paskambins,kai nuspres ar grazinti. ir ka sav jau praejo,o as neturiu nei batu,nei pinigu,gal jiems paskambint ar nulekus akis draskyt,kad grazintu pinigus  doh.gif

swoon.gif ne nu cia tai isvis durnynas ,taip tik pas mus ir buna turbut ....
Atsakyti
smile.gif as jau grizau rolleyes.gif su grazintais pinigeliai yahoo.gif
Nors pardaveja ne buvo itin patenkinta bet ka galiu padaryti ...gyvenimas ziaurus ... blink.gif batai sakyciau tragiskos kokybes ( ir kiek paskaiciau tai per menesi jau 2 nusiskundimas is SM butent del sios parduotuves doh.gif ) silti buvo batai - vienintelis ju pliusas blink.gif
Dbr jau vel reikia sukt galva kokius batukus sau issirinkti kad nebutu salta ir nebutu slidzios g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmenta @ 2010 12 13, 23:54)
smile.gif as jau grizau  rolleyes.gif  su grazintais pinigeliai  yahoo.gif
Nors pardaveja ne buvo itin patenkinta bet ka galiu padaryti ...gyvenimas ziaurus ...  blink.gif batai sakyciau tragiskos kokybes ( ir kiek paskaiciau tai per menesi jau 2 nusiskundimas is SM butent del sios parduotuves  doh.gif )  silti buvo  batai  - vienintelis ju pliusas  blink.gif
Dbr jau vel reikia sukt galva kokius batukus sau issirinkti kad nebutu salta ir nebutu slidzios  g.gif  doh.gif

o tai iskart grazino pinigus??? blink.gif man jau sav ir 1 diena ir jokiu ziniu,man kazkodel liepe parasyt prasyma ir jiems palikt,ir batus pasieme,db galvoju gali prasyma suplesyt ir sakys nemeluok batai pas tave blink.gif blink.gif blink.gif ne,jauciu siandien varau,tegul pabando negrazint pinigu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sky-blue eyes @ 2010 12 14, 11:44)
o tai iskart grazino pinigus??? blink.gif  man jau sav ir 1 diena ir jokiu ziniu,man kazkodel liepe parasyt prasyma ir jiems palikt,ir batus pasieme,db galvoju gali prasyma suplesyt ir sakys nemeluok batai pas tave blink.gif  blink.gif  blink.gif ne,jauciu siandien varau,tegul pabando negrazint pinigu  doh.gif

nu ka ,paskambinau,sako mes saga pakeitem,kita isiuvom,ateikit pasiimt,o pinigu negrazinsim tikrai,bet as nenoriu tokiu nekokybisku batu,jei man nespejus iseiti jau luzo saga doh.gif ar gali dar grazinti pinigus ar cia negalioja sagai,gali pakeisti kita?
Atsakyti
QUOTE(sky-blue eyes @ 2010 12 14, 11:44)
o tai iskart grazino pinigus??? blink.gif  man jau sav ir 1 diena ir jokiu ziniu,man kazkodel liepe parasyt prasyma ir jiems palikt,ir batus pasieme,db galvoju gali prasyma suplesyt ir sakys nemeluok batai pas tave blink.gif  blink.gif  blink.gif ne,jauciu siandien varau,tegul pabando negrazint pinigu  doh.gif

Jo iskart grazino smile.gif
Tik buvo prisikabine kad padukuose liko biski smelio ,sakau ok ne beda isplaunu tulike ir atnesu thumbup.gif tai sake kai atnesiau isplaustus tipo jie slapi kaip dbr ...as atsakiau "patenkintu " balsu issivaizduokit kad as ka tik is gatves atejau ...tai padave pinigu grazinimo blanka ir atidave visus pinigus ...be jokiu kitu vykrontasu smile.gif Tiesa sakant as ejau gan karinagi nusiteikusi ...galvojau reiks parodyt savo sugebejimus lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(sky-blue eyes @ 2010 12 14, 12:32)
nu ka ,paskambinau,sako mes saga pakeitem,kita isiuvom,ateikit pasiimt,o pinigu negrazinsim tikrai,bet as nenoriu tokiu nekokybisku batu,jei man nespejus iseiti jau luzo saga doh.gif ar gali dar grazinti pinigus ar cia negalioja sagai,gali pakeisti kita?

g.gif g.gif oi ...net nzn ...o iek laiko praejo po pirkimo ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmenta @ 2010 12 14, 12:56)
Jo iskart grazino  smile.gif
Tik buvo prisikabine kad padukuose liko biski smelio ,sakau ok ne beda isplaunu tulike ir atnesu  thumbup.gif tai sake kai atnesiau isplaustus tipo jie slapi kaip dbr ...as atsakiau "patenkintu " balsu issivaizduokit kad as ka tik is gatves atejau ...tai padave pinigu grazinimo blanka ir atidave visus pinigus ...be jokiu kitu vykrontasu  smile.gif Tiesa sakant as ejau gan karinagi nusiteikusi ...galvojau reiks parodyt savo sugebejimus  lotuliukas.gif

Papildyta:

g.gif  g.gif oi ...net nzn ...o iek laiko praejo po pirkimo ? g.gif

dar net nera dvieju sav,juolab jiem prasyma parasiau po 5 dienu nuo pirkimo dienos,jei jie jo neismete
Atsakyti
QUOTE(sky-blue eyes @ 2010 12 14, 13:03)
dar net nera dvieju sav,juolab jiem prasyma parasiau po 5 dienu nuo pirkimo dienos,jei jie jo neismete

Tiksliai nepacituosiu, bet man regis vartotoju teisese aiskiai parasyta,jog pirkejas turi teise reikalauti pakeisti preke kita,kokybiska arba grazinti pinigus!Tai jeigu jus prasyme parasete-grazinti pinigus- jie taip ir turi padaryti!(pasiskaitinekit dar del visa ko) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sky-blue eyes @ 2010 12 13, 16:00)
Jus issivaizduojat,tada kai nunesiau batus,parasiau prasyma,kad grazintu pinigus,tai sake per sav paskambins,kai nuspres ar grazinti. ir ka sav jau praejo,o as neturiu nei batu,nei pinigu,gal jiems paskambint ar nulekus akis draskyt,kad grazintu pinigus  doh.gif

jūs padarėt didelę klaidą, kad palikot batus. Reikėjo iškart reikalaut pinigų.
nesuprantu išvis, kaip jūs nepabijojot jų palikt doh.gif

"Įsigijus netinkamos kokybės prekę vartotojas turi teisę savo pasirinkimu iš pardavėjo reikalauti netinkamos kokybės prekę pakeisti tinkamos kokybes preke arba atitinkamai sumažinti prekės kainą, per protingą terminą neatlygintinai pašalinti daikto trūkumus ar atlyginti vartotojo išlaidas prekės trūkumams pašalinti, jeigu to neatliko pardavėjas. Vartotojas taip pat turi teisę vienašališkai nutraukti pirkimo-pardavimo sutartį ir pareikalauti grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. "
info iš čia

dbr pardavėjas pašalino trūkumą ir taip atlygino jums žalą, man atrodo, kad pinigų neatgausit, tik sutvarkytus batus smile.gif

QUOTE(wife @ 2010 12 13, 16:30)
As kiek pirkau Danijoje tai visi ziauriai nekokybiski, ir nenusiseke ju batai  doh.gif vienu kulnas smuko, kitu batu kulnas baltas pasidare,kitu spalva vieno bato sviesi pasidare kad ir kiek vaksuociau doh.gif  suprasciau kad po sezono ir kad peskom eiciau daug, o cia po savaites ir dar su masina vazineju  doh.gif kokybe baisi, nors modeliuku ir graziu yra

nevarykit ant Danijos, ne vienus batus pirkau ir sėkmingai aviu. Varykit ant konkretaus brand'o, o ne parduotuvės doh.gif
Atsakyti
jie man tipo isiuvo nauja saga,bet is tikruju netikiu,nebent apkeite i kita bata,tai vat blogai padariau,kad palikau,bet ka zn,kai pirma karta su tuo susiduriau,gal dar pakeite ant kokio suvaryto,nu zodziu.bet skambinausi i vartotoju teises,tai sako,kad del sagos negrazins pinigu,nebent butu kazkas konkreciai batui atsitike.ai,net nebezinau ka dabar daryti
Atsakyti
Man buvo kai nusipirkau batus ir tik karta uzsidejus i darba jau patalpoje krito kulnas nu nemoku paaiskinti zodziais, uzsmuko bato oda ant kulno taip doh.gif tai kai nunesiau irgi liepe palikti nes atvaziuoja kazkokia komisija ir nusprendzia ka daryti su batais ir liepe parasyti prasyma. As parasiau, po keliu dienu paskambino, kad galiu atvzaiuoti pasiimti pinigu. O jei tokia situacija kad komisija atvaziuoja tai kaip nepalikti? ar cia sutryne man? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Vitulka @ 2010 12 14, 16:15)
nevarykit ant Danijos, ne vienus batus pirkau ir sėkmingai aviu. Varykit ant konkretaus brand'o, o ne parduotuvės  doh.gif

Kiek zmoniu tiek nuomoniu, man Danijoje pirkti ivairiu brandu batai visi buvo nekokybiski doh.gif nu sutapimas gal koks doh.gif isviso Lt jei kokybiski tai kaina kosmine blink.gif
Atsakyti