Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima į parduotuvę grąžinti batus?

QUOTE(sky-blue eyes @ 2010 12 06, 21:52)
prasau mergaites patarimo,nusipirkau pries kelias dienas batus vienoje parduotuveje.ant cekio rasoma galima grazinti nedevetus per 14 dienu...taciau,siandien uzsidejau naujuosius batus po 10 min iskrito saga is batu,pasiziurejau,kad truko ir prisiuti man neiseis.o sagos ten visas vaizdas,ir laiko raistelius.ka dabar daryti???galiu grazinti ar viskas po vieno uzsidejimo,jei isvis tai galima pavadinti uzsidejimu viskas mesti lauk batus???


Sveikute smile.gif Be abejones gali grazinti ir pasikeisti i tokius pat arba atsiimti pinigus biggrin.gif Galima grazinti ir devetus, jei nekokybiski biggrin.gif Taigi uz batu ir atgal i parduotuve 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bituteee @ 2010 12 06, 21:21)
Sveikute  smile.gif  Be abejones gali grazinti ir pasikeisti i tokius pat arba atsiimti pinigus  biggrin.gif Galima grazinti ir devetus, jei nekokybiski  biggrin.gif  Taigi uz batu ir atgal i parduotuve  4u.gif  biggrin.gif

o tikrai del tokio dalyko privalo grazinti pinigus arba pakeisti kitais? o jei atsisakys,ka tokiu atveju sakyti,daryti? kazkodel abejoju,kad graziuoju sutiks grazinti doh.gif
Atsakyti
Jei irodysit, kad tai gamitojo brokas jie PRIVALO grazinti (tam garantija suteikiama 24men.), kadangi saga iskrito po tiek nesiojimo akivaizdu, kad gamintojo brokas. Ir jokiu budu nenusileiskit.
Atsakyti
o jei atsisakys grazinti,tai kur tada galeciau kreiptis ir ar reikia kazko is ju?
Atsakyti
QUOTE(sky-blue eyes @ 2010 12 06, 22:58)
o jei atsisakys grazinti,tai kur tada galeciau kreiptis ir ar reikia kazko is ju?

Čia gerai viskas išaiškinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sky-blue eyes @ 2010 12 06, 22:58)
o jei atsisakys grazinti,tai kur tada galeciau kreiptis ir ar reikia kazko is ju?


Ne maisto produktų kokybės inspekciją. Susisiek su jumis kontrolierė, su ja nuvažiuosite į parduotuvę ir viską išsiaiškinsite smile.gif
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
nuvaziavau parasiau prasyma,kad grazintu pinigus,ir db lauksiu ju skambucio,turi paskambinti,kai nuspres,ar grazins pinigus ar ne
Atsakyti
Man kaip baisu su graiznimais LT dar - visokie prasymu rasymai, n popierizmo, kad grazint preke. doh.gif Va tuo poziuriu, tai atsilike su grazinimais..... Patinka uzsienyje, kad viskas paprasta ir greita. thumbup.gif Pamenu kai dar LT vyro teciui pirkom marskinius ir netiko dydis, tai grazinom be problemu, bet dar prasyma teko pildyt doh.gif O IKI teko nusipirkt buities daikteli, kuri tik pradejus tvert plastmasine dalis tiesiog sutrupejo blink.gif Tai aisku iskart i parduotuve, o ten pasirodo vadove pietauja, kada bus neaisku, prasom atvaziuot veliau. Nu o veliau atvaziavus dar turbut 3 lapus teko pildyt.... doh.gif

Atsakyti
Galiu papasakoti savo atvejį su rankine. Pirkau rankinę gegužės mėn. o rugsėjo mėn. pamačiau, kad apatinė odos dalis nusitrynusi ir išlindę strypukai. Aišku nueinu į parduotuvę, parodau. Sako — kada pirkot? Kai pasakiau datą, man griežtai pasakė, kad jokiu būdu po tiek laiko niekas nieko negrąžins..... Na negi aš dabar su jais eisiu muštis.... Gerai, sakau, va čia mano prašymas. Vienas Jums, o kitą grąžinkit man su registracijos data bei parašu, kad gavot. Pardavėja paėmė prašymą ir liepė palaukti. Paskambino kažkam ir papasakojo kad gavo prašymą, kur surašyti visi kodekso straipsniai cool.gif . Pakalbėjus grįžo ir sako, — gerai mes paimsim rankinę ir jums paskambinsim.
Po kelių dienų skambina ir prašo ateiti į parduotuvę. Nuėjis ji sako, kad savininkas liepė grąžinti man rankinę ir 30 proc. Aš sakau, o ką aš su Jūsų tais 30 proc. veiksiu????? Sakau, tada man taip raštiškai ir parašykit... po mano tokio prašymo buvo grąžinta visa suma už rankinę thumbup.gif
Drąsiai eikit ir reikalaukit grąžinti arba taisyti daiktus. Jie tą daryti privalo!!!!!!!!!!! Tik nereikia su jais pyktis. Padėjai popierį ant stalo ir viskas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites jus gal zinote ar butina batus grazinti i ta pacia parduotuve is kurios pirkau? pvz pirkau batus vilniaus steptope o gal butu imanoma grazinti klaipedos step tope? 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

Likimo ironija,siandien ryte paskaitinejau si skyreli,o po pietu pastebejau,kad mano batams ate doh.gif

Taigi istorija tokia.Pries pora menesiu nusipirkau demisezoninius batus is "Danijos",po poros savaiciu perluzo padas,nuejau,kad pakeistu.maloniai sutiko tai padaryti.Kadangi buvau isimylejusi tu batu modeli pasiimiau tokius pat batus (proteli sugrizk doh.gif ).po poros savaiciu tas pats rezultatas.ir vel kulniuoju i "Danija" ir velgi keciu batus.si kart pasiimiau zieminius uz 300 Lt,kadangi suplyseliu kaina buvo 140 Lt uz naujuosius zieminius sumokejau 160 Lt.praejo 2 savaites.siu batu kulnai guminiai,islindo metaliukas prilaikantis guma.mano bendradarbe taip pat turi tokius pat batus,tokia pat problema ir pas ja (!!!). planuoju ir vel eiti keisti batu. Nesuprantu,gal tuos batus garazuose siuna ar ka,nu ziaurus isiutis uzejo.nusipirkus batus uz 300lt noretusi bent elementarios kokybes vienam sezonui verysad.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Jungiuosi ir as prie jusu verysad.gif Praejo savaite po pirkimo o mano batams skaityk ate doh.gif mokejau ne miljona bet vistiek gaila pinigu ismest uz savaite 169 LT ... maza kad jie isbluko tai jie "isiziojo "...abu batai per skirtingas vietas .Batai pirkti "Viva Batai " doh.gif turiu ir ceki ir dar cekiu ka is terminalo (mokejau kortele ) siandien vaziuosiu i parduotuve ziuresim kas bus blink.gif
Gal iskart galit patart ar visko uztenka tam kad man grazintu pinigus ? blink.gif nes daugiua batu is sios parduotuves nebenoriu ....
Atsakyti