Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima į parduotuvę grąžinti batus?

sveikutes 4u.gif
Jau su tais batu grazinimais tai tikrai cirkas biggrin.gif Sesuo nupirko dukrytei batus is "Viva batai" ale UGGs'ai, sumokejo 200 lt, ir ka jus manot, nepraejo 4 dieneles ir vienas batas priekyje issiziojo verysad.gif Nunesem atgal, o mums ir sako, bet su jais nelabai galima vaikscioti kai slapia lotuliukas.gif galvojau nukrisiu is juoko, o batai atsiprasau siap jau zieminiai, tai sakau gal mergitei skraidzioti reikia ar vaikscioti maselius uzsidejus kad nesuslaptu. Po to neva vercia beda, kadcia ne nuo pado atpyso biggrin.gif na cia tik lt taip gali buti, sakiau jei negrazins pinigu, kreipkis i vartotoju teisiu apsaugos tarnyba. Kai pagalvoji, *****, tada jau rimtai galejo kokiam turguje nupirkti ir butu turbut ilgiau nesiojus nei neva ale "Viva batai". Na ziuresim kas bus smile.gif Kaip jums mamytes si situacija ? 4u.gif smile.gif vaikscioti taip kad ziema nesuslaptu batai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Ir dar toks klausimelis, kai surasai savo reikalavimus ant lapo pardavejui, tai jis su tais batais kreipiasi i kokybes ivertinimo inspekcija ar pirkejas turi kreiptis? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bituteee: 04 gruodžio 2010 - 14:02
Kreipkitės į vartotojų teises, greičiausiai viskas išsispręs... mirksiukas.gif
Atsakyti
na va, zinokit biggrin.gif viskas tikrai issisprende biggrin.gif As jau cia apsiskaiciau, susizinojau viska apie savo kaip vartotojo teises, nulekiam su sese i parduotuve, galvoju na pasakysiu viska ka ismokau apie savo tas teises biggrin.gif biggrin.gif Tyliai graziai paduoda pinigu grazinimo lapuka uzpildyti ir jau paruostus pinigelius, matyt jau zinojo kas per batai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ir kokia ju kokybe smile.gif Tai va, ir neisejo man ten papasakoti viska ka ismokau lotuliukas.gif kaip sakant ka ismoksi ar suzinosi ant peciu nenesiosi lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
šaunuolė thumbup.gif puiku, kad pavyko susitvarkyti viską greitai biggrin.gif
Atsakyti
Prieš keletą metų pirkau STEP TOP batus už 250 lt, po 1 mėn jie buvo panašūs į kaliošus, kur bobutė kaime nešioja kelis metus. Dar 3 mėnesius drebėjau, galvojau ką daryti, nėra nei batų nei pinigų. Pasiskambinau į vartotojų teises, papasakojau savo bėdą, dar pasakiau, kad praėjo daugiau nei 3 mėn (tas laikas kai parduotuvė duoda garantiją), tai pasakė čia nesvarbu, nešk ir turi arba pakeisti arba grąžinti lt. Taigi, nuėjau, susikaupiau, aišku veidai pardavėjų buvo laaabai nelaimingi, bet atgavau visus pinigėlius smile.gif.
Manau dar labai gerai eiti su kažkuo, kad nebūtum viena, kad negalėtų užkalbėti dantų ir užėsti savo "tiesomis".
Dar labai nesenai pirkau timpas, ant vienos kojos raštas eina šone, o ant kitos - per vidurį... na kaip klounas. Nunešiau, sakau pardavėjom, kad čia brokas, ta iškart išsišiepė ir jau pradėjo giedoti, kad ne ne ne, o aš sakau - tai ne mano užgaida pasikeisti prekę, bet ji yra brokuota. atėjo kažkoks berniukas, dar tik pradedantis kalbėti lietuviškai, aš jam išaiškinau ir problema iškart buvo išspręsta.
Atsakyti
O as nusipirkau zieminius batus, tik supratau, kad su jais salta po pavaiksciojimo lauke. Tai paemiau ir grazinau i parduotuve, graziai nuvalius padus. Kailiukas buvo ant aulo, o ten kur peda plonytis, o ties pirstais isvis nebuvo pasiltinimo, neisivaizduoju kaip neapsiziurejau iskart. Kitakart grazinau pagalve ant kurios buvo viena nakti miegota (su uzvalkalu savu), nes visai neatitiko reklamuojamu savybiu. Kaip ir bituteee buvau labai gerai apsiskaicius vartotoju teises, bet niekur neprireike. Matyt uzteko ryztingo zingsnio ir tvirto tono.
Atsakyti
As kazkaip anksciau niekur nesikreipdavau, matyt toks budas, vis kaltindavau pati save, kad pati kalta, neapsiziurejau smile.gif bet dabar tai jau ne, sunkus laikai, isigyji daikta, o jis nekokybiskas doh.gif kaip gerai, kad yra kas vargsa pirkeja apgina biggrin.gif Tikrai svarbiausiai zinoti savo teises ir viskas bus ciki thumbup.gif Tiesa mamytes, gal kuri galit pasakyti, kiek laiko reikia laikyti pirkimo cekius, drauge sako turinti papke ir laiko apie 2 metus jei kas nutiktu. Tai kaip zinoti kiek istiesu laiko trunka garantija del kokybes ? smile.gif Aciux 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bituteee @ 2010 12 05, 14:15)
As kazkaip anksciau niekur nesikreipdavau, matyt toks budas, vis kaltindavau pati save, kad pati kalta, neapsiziurejau  smile.gif bet dabar tai jau ne, sunkus laikai, isigyji daikta, o jis nekokybiskas  doh.gif kaip gerai, kad yra kas vargsa pirkeja apgina  biggrin.gif Tikrai svarbiausiai zinoti savo teises ir viskas bus ciki  thumbup.gif Tiesa mamytes, gal kuri galit pasakyti, kiek laiko reikia laikyti pirkimo cekius, drauge sako turinti papke ir laiko apie 2 metus jei kas nutiktu. Tai kaip zinoti kiek istiesu laiko trunka garantija del kokybes ? smile.gif Aciux  4u.gif

Draugė tikrai teisi, jei išlenda gamintojo brokas, batus galima grąžinti ir po 2 metų mirksiukas.gif

Esu ir pieną nunešusi pasikeisti, buvau nėščia labai norėjau pieniškos ryžių sriubos, supilu pieną ant ryžių ir iškart sutraukė verysad.gif , supykau ir ėjau atgal į pardą, grįžau laiminga. Dukra vasarą pirko batoną, parneša, o tas visas su pelėsiais, vėl pėdinu jau pati, atsiprašė, pakeitė... Nu ką reikia galų gale jaustis žmogumi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lelijabalta1: 05 gruodžio 2010 - 18:22
QUOTE(lelijabalta1 @ 2010 12 05, 20:17)
Draugė tikrai teisi, jei išlenda gamintojo brokas, batus galima grąžinti ir po 2 metų  mirksiukas.gif

Esu ir pieną nunešusi pasikeisti, buvau nėščia labai norėjau pieniškos ryžių sriubos, supilu pieną ant ryžių ir iškart sutraukė  verysad.gif , supykau ir ėjau atgal į pardą, grįžau laiminga. Dukra vasarą pirko batoną, parneša, o tas visas su pelėsiais, vėl pėdinu jau pati, atsiprašė, pakeitė... Nu ką reikia galų gale jaustis žmogumi.


Na super thumbup.gif Aisku gerai jei netoli gyveni del maisto produktu, gali nunesti, nes pvz vaziuoti del batoni i kita miesto gala gal butu nelabai, bet mane jei isiutis paiimtu, tai nulekciau ir kita gala, atiduotu du pvz batonus lotuliukas.gif lotuliukas.gif O siaip tai tikrai, jei kas nepatinka, nereikia cia saves kankinti, nunesei pasikeitei ir ramu 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Jei perki batus geriausia apmoketi banko kortele, nes jei kas nutiks galima is banko issiimti israsa su banko antspaudu ir jis galioja kaip cekis, ir jokiu galvos skausmu del pametimo, nublukusio cekio, kur beveik jau neina nieko iskaityti ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Balta avele @ 2006 08 19, 11:31)
Jeigu batai jau panešioti, grąžinti neišeis, pati savo kailiu išbandžiau, bet jei tik namie pasimatavai, tada-taip, beje čekio tikrai reikia  smile.gif

net ir panesiotus galima grazinti per 2 savaites smile.gif
Papildyta:
QUOTE(menasmyleti @ 2010 12 06, 11:03)
Jei perki batus geriausia apmoketi banko kortele, nes jei kas nutiks galima is banko issiimti israsa su banko antspaudu ir jis galioja kaip cekis, ir jokiu galvos skausmu del pametimo, nublukusio cekio, kur beveik jau neina nieko iskaityti ir pan.

geras patarimas drinks_cheers.gif
Atsakyti
prasau mergaites patarimo,nusipirkau pries kelias dienas batus vienoje parduotuveje.ant cekio rasoma galima grazinti nedevetus per 14 dienu...taciau,siandien uzsidejau naujuosius batus po 10 min iskrito saga is batu,pasiziurejau,kad truko ir prisiuti man neiseis.o sagos ten visas vaizdas,ir laiko raistelius.ka dabar daryti???galiu grazinti ar viskas po vieno uzsidejimo,jei isvis tai galima pavadinti uzsidejimu viskas mesti lauk batus???
Atsakyti