Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima į parduotuvę grąžinti batus?

NE TIK ZYGIO BATUOSE, O IR RENO, STEP TOPE TA PATS NES TAS PATS DIREKTORIUS tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(GABRIIELA @ 2010 03 25, 21:40)
NE TIK ZYGIO BATUOSE, O IR RENO, STEP TOPE TA PATS NES TAS PATS DIREKTORIUS tongue.gif


na tai visose parduotuvėse, ar žygio batai, ar danija kokia, koks skirtumas biggrin.gif
Atsakyti
ar galeciau grazinti batus? pries savaite nusipirkau batus, bet jie man nudazo kojines prie pirstu. Nera kad labai daug, bet jau su tokiom, kojine sveciuose tai ne kaip jauciausi. Panasia situacija mano drauge trurejo, tai jos reikalavo kazkokiu irodymu, kad avalyne dazo. Tai gal kojine kartu nesti? lotuliukas.gif o jei rimtai, priimtu atgal batus savaite nesiotus?
Atsakyti
Rytoj ir as ruosiuosi nesti atgal savo batus. Nusipirkau odinius, net pati pardaveja pritare, kad turi gerai nesiotis, taciau batu priekyje ir gale pradilo oda. Kojines dar nesviecia, nes po oda dar kazkokia medziaga yra, bet vaizdas jau tikrai ne koks, atrodo, kad buciau simta kilometru nuejusi su jais, o dar net 2 sav nera kaip pirkau doh.gif
Tikiuosi pavyks grazinti.. Paciai nemalonu, bet galiu tik isivazduoti, kaip atrodys tie batai dar po menesio doh.gif O jei pradetu lyt, tai ir kojos suslaptu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(svetelis @ 2010 04 14, 17:55)
ar galeciau grazinti batus? pries savaite nusipirkau batus, bet jie man nudazo kojines prie pirstu. Nera kad labai daug, bet jau su tokiom, kojine sveciuose tai ne kaip jauciausi. Panasia situacija mano drauge trurejo, tai jos reikalavo kazkokiu irodymu, kad avalyne dazo. Tai gal kojine kartu nesti?  lotuliukas.gif  o jei rimtai, priimtu atgal batus savaite nesiotus?

Del dazymo, tai kiek pamenu yra toks punktas, kad nauji batai gali kuri laika dazyti kojines, nes vidinems medziagoms naudojami naturalus dazai. Abejoju, ar priimtu..
Gal kas turi tokios patirties, ir dar parasys ax.gif
Atsakyti
Papildyta:

Del dazymo, tai kiek pamenu yra toks punktas, kad nauji batai gali kuri laika dazyti kojines, nes vidinems medziagoms naudojami naturalus dazai. Abejoju, ar priimtu..
Gal kas turi tokios patirties, ir dar parasys ax.gif
[/quote]

hmm g.gif , kazkaip kiek teko skaitineti, kad apie galima dazyma turi perspeti is anksto, bet manes tikrai neperspejo. labai nemalonia situacija apturejau sveciuose. o tas kuri laika tau jau gera savaite ir neatrodo kad baigtu dazyti.
Atsakyti
Aš pirkau spec. purškalą nuo dažymo, truputį padeda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nepasimetusi @ 2010 04 15, 02:29)
Rytoj ir as ruosiuosi nesti atgal savo batus. Nusipirkau odinius, net pati pardaveja pritare, kad turi gerai nesiotis, taciau batu priekyje ir gale pradilo oda. Kojines dar nesviecia, nes po oda dar kazkokia medziaga yra, bet vaizdas jau tikrai ne koks, atrodo, kad buciau simta kilometru nuejusi su jais, o dar net 2 sav nera kaip pirkau  doh.gif
Tikiuosi pavyks grazinti.. Paciai nemalonu, bet galiu tik isivazduoti, kaip atrodys tie batai dar po menesio  doh.gif O jei pradetu lyt, tai ir kojos suslaptu  doh.gif


Prieme be jokiu kalbu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2010 04 14, 18:55)
ar galeciau grazinti batus? pries savaite nusipirkau batus, bet jie man nudazo kojines prie pirstu. Nera kad labai daug, bet jau su tokiom, kojine sveciuose tai ne kaip jauciausi. Panasia situacija mano drauge trurejo, tai jos reikalavo kazkokiu irodymu, kad avalyne dazo. Tai gal kojine kartu nesti?  lotuliukas.gif  o jei rimtai, priimtu atgal batus savaite nesiotus?


Man atrodo, kad normalūs kokybiški batai neturi dažyti g.gif
Pabandyk pasiskambint į kokybės inspekciją..
Papildyta:
QUOTE(Nepasimetusi @ 2010 04 16, 01:32)
Prieme be jokiu kalbu  thumbup.gif


Kitaip ir neturėjo būti smile.gif
Atsakyti
Reikia patarimo, pries truputi daugiau nei menesi pirkau batus, taciau dabar jie atrodo labai nekaip, batu priekis visiskai nusizulino oda, ir sonuose eme luptis odele. mokejau 180 lt, tai tikejausi tikrai kitokios kokybes, juolab , kad su batais ejau tik i darba (o tai reiskia kad is namu i masina is masinos i ofisa). kaip manot ar tokius batus galiu nesti grazinti?
p.s: ceki turiu
Atsakyti
Sveikos,
pagal istatyma batams taikoma 2 metu garantija, jeigu islenda gamyklinis brokas ir dar turite pirkimo ceki.
As rudeni pirkau zieminius batus, vasario men. man atsiklijavo abu padai,
nunesiau i parduotuve, turejau ceki. Pradzioj nenorejo imti, bet po ilgu
gincu pasiule pataisyti, o jeigu nepatiks tai grazins pinigus uz batus.
Sutaise gerai thumbup.gif

IIIskirsnis 7straipsnis
6. Kai prekės kokybės garantijos terminas trumpesnis nei 2 metai ir prekės
trūkumai nustatyti pasibaigus garantijos terminui, tačiau nepraėjus daugiau kaip 2 metams
nuo prekės įsigijimo dienos, pardavėjas atsako už prekės trūkumus, jeigu vartotojas įrodo,
kad trūkumai atsirado iki prekės įsigijimo arba dėl iki prekės įsigijimo atsiradusių
priežasčių, už kurias atsako pardavėjas.
7. Vartotojas turi pranešti pardavėjui apie prekės trūkumą per 2 mėnesius nuo tos
dienos, kai jis pastebėjo trūkumą.


Papildyta:
Dar radau toki straipsni, gal pravers:

http://www.ecc.lt/zi...ke-remontuojama
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2010 04 14, 19:55)
ar galeciau grazinti batus? pries savaite nusipirkau batus, bet jie man nudazo kojines prie pirstu. Nera kad labai daug, bet jau su tokiom, kojine sveciuose tai ne kaip jauciausi. Panasia situacija mano drauge trurejo, tai jos reikalavo kazkokiu irodymu, kad avalyne dazo. Tai gal kojine kartu nesti?  lotuliukas.gif  o jei rimtai, priimtu atgal batus savaite nesiotus?


Nemanau, kad priims, nes antroje cekio puseje yra parasyta, kad naturalios odos avalyne, gali dazyti...tai kaip ir su taisyklemis buvot supazindinta.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Savaitgalį pirkau žygio batuose basutes. Ir šiandien man jos suplyšo. Bet taip netikėtai unsure.gif
Norėčiau Jūsų pasiklausti, ar galima būtų jas grąžinti? Garantiją ir čekį turiu. smile.gif
Atsakyti