Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima į parduotuvę grąžinti batus?

QUOTE(kissa666 @ 2009 11 24, 11:18)
sveiki 4u.gif
turiu klausima.... kiek laiko batu garantinis turi teise laikyti mano batus?  g.gif 
nusipirkau batus, nelaiko uztrauktukai, atidaviau i garantini, jau dvi savaites laukiu g.gif  batus gi specialiai pirkau, kad juos dabar ir nesioti... o db gaunasi kad negaliu g.gif


Hmm, ilgokai laiko, man kart1 irgi taise su garantiniu, tai kelias dienas tik reikejo laukti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Somina @ 2010 03 12, 21:13)
Na, kiek permečiau temutę, nebuvo tokios situacijos kaip mano  blush2.gif Po batų pirkimo praėjo 20 dienų, čekis yra, dėžė irgi, batai nė karto nenešioti lauke..Bet esmė - kai pirkau, tiko, pirkau po balas braidyt, kokybiškus ir pan 4u.gif Namie pagulėjo, nebepatinka, nors tu ką schmoll.gif žinau, kad spintoj gulės.. blush2.gif Rezgu planą kaip čia man juos grąžint, kokia priežastimi... blush2.gif Kokybiški, nesugalvosi taip lengvai priežasties.. Gal pasiūlymų turit? biggrin.gif


Na bandyk gal nesti, sakyk, kad apsizioplinai kazkaip, nors aisku jau 6 dienas veluoji biggrin.gif
Atsakyti
kai kuriose parduotuvese priima.
Atsakyti
LABAS RAŠAU PIRMĄ KARTĄ ESU LABAI PASIPIKTINUSI ŽYGIO BATAI PARDUOTUVE KURIOJ PIRKAU ILGAULIUS BATUS IR PIRMA DIENA IŠIRO APSIŪTI UŽKULNIAI NUNEŠUS GRAŽINTI PARDAVĖJA SAKO , KAD BATSIUVYS JUOS SUSIŪS O PINIGUS GRAŽINTI NEGALI TAIP MANE ĮTIKINĖJO KOL AŠ PRADĖJAU REIKALAUTI DIREKTORĖS TELEFONO NUMERIO IR KLIENTAI ATKREIPĖ DĖMESĮ Į MŪSŲ BARNĮ IR IŠĖJO IŠ PARDUOTUVĖS , PARDAVĖJA TUOJ PAT ATIDAVĖ PINIGUS. Noriu pasakyti , kad gražinti prekę į "Žygio batų" parduotuvę be triukšmo neįmanoma. Čia batai kiniečių "sklepo" gamybos. schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VIOLETA777: 23 kovo 2010 - 19:42
Šaunuolė, kad atstovėjote savo teises 4u.gif
Lietuvos vartotojai turi toks pačias teises kaip bet kurios ES šalies. tik, gaila, kad apie jas kartais tenka taip primygtinai priminti prekybininkams
Atsakyti
QUOTE(VIOLETA777 @ 2010 03 23, 19:39)


Jo, žygio batai kokybe nepasižymi. Pirkau ten žieminius batus, suplyšo jie po mėnesio. Na turėjo nebepriimt tų batų atgal, bet kai sumokėjau nemažai tai tol bariausi kol paėmė.

P.S. išsijunkit caps lock.
Atsakyti
O kam čia reikia atskiros temos?
Yra tema apie batų grąžinimus, ten ir rašykit kas ten su tais žygio batais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Heileja @ 2010 03 23, 20:52)
Jo, žygio batai kokybe nepasižymi. Pirkau ten žieminius batus, suplyšo jie po mėnesio. Na turėjo nebepriimt tų batų atgal, bet kai sumokėjau nemažai tai tol bariausi kol paėmė.

P.S. išsijunkit caps lock.

batams dvieju metu garantija
Atsakyti
QUOTE(obstinate @ 2010 03 25, 18:28)
batams dvieju metu garantija

kad lygtais dviem savaitėm rolleyes.gif
Atsakyti
Dviem savaitem, jei jus apsigalvotumete ir noretumete juos grazinti, 2metam jei tai gamintojo brokas, jei batai suplyso po menesio tai aiskiai gamintojo kalte ir jums turi grazint pinigus. Visa beda tame ir yra kad pirkejai nezino savo teisiu. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mandy* @ 2010 03 25, 18:44)
kad lygtais dviem savaitėm  rolleyes.gif


ne ne schmoll.gif pasiskaitykit vartotojų teises smile.gif
Atsakyti
odiniams batams tikrai du metai
Atsakyti
QUOTE(menasmyleti @ 2010 03 25, 21:16)
odiniams batams tikrai du metai


Ne odiniams taip pat
Atsakyti