Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima į parduotuvę grąžinti batus?

QUOTE(Pukė @ 2009 09 15, 13:14)
garantija buvo 14-kai denu, praejo 12 dienu smile.gif


Pamirskit ta 14 dienu - cia tik parduotuve taip sugalvojus (turbut, kad mzones is anksto isikaltu tuos skaiciukus ir pamirstu pasidomet realia situacija). Realiai nekokybiskiems batams yra 2 metai.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 09 15, 14:17)
Pamirskit ta 14 dienu - cia tik parduotuve taip sugalvojus (turbut, kad mzones is anksto isikaltu tuos skaiciukus ir pamirstu pasidomet realia situacija). Realiai nekokybiskiems batams yra 2 metai.

oho blink.gif doh.gif sunku patiketi biggrin.gif

nustebau, kaip la senzoj man pasake, kad neturiu teises grazinti apatinio trikotazo - nedeveto, su etikete, tiesiog apsiziurejau namuose, kad ne ta ismera pasiemiau doh.gif bet prieme, t.y. apkeite i kita dydi, kaip ir norejau smile.gif
Atsakyti
Merginos, reikia pataimo Vakar Emilijai nupirkau rudeninius batukus. Siandien su mama isejo i berzyneli su geltonom kojinem ir tais naujais batais, o grizo su juodom kojinem. Pasirodo batai labai dazo. Kazin ar galeciau juos grazinti, ceki turime Nes kaip atrodys darzeli, vis su purvinom kojinem
Atsakyti
QUOTE(Pukė @ 2009 09 17, 10:41)
oho blink.gif  doh.gif sunku patiketi biggrin.gif

nustebau, kaip la senzoj man pasake, kad neturiu teises grazinti apatinio trikotazo - nedeveto, su etikete, tiesiog apsiziurejau namuose, kad ne ta ismera pasiemiau doh.gif bet prieme, t.y. apkeite i kita dydi, kaip ir norejau smile.gif


Apatinio trikotazo grazint negalima del higienos sumetimu. Net ir cia, kur esu (JAV), daznai nepriima atgal apatiniu parduotuves (nors tokiu nera daug).

QUOTE(jurgusia @ 2009 09 18, 21:55)
Merginos, reikia pataimo  Vakar Emilijai nupirkau rudeninius batukus. Siandien su mama isejo i berzyneli su geltonom kojinem ir tais naujais batais, o grizo su juodom kojinem. Pasirodo batai labai dazo. Kazin ar galeciau juos grazinti, ceki turime  Nes kaip atrodys darzeli, vis su purvinom kojinem


Paskaitinekit sia tema - rodos kazkas grazino batus, nes daze... g.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 09 18, 22:53)

Paskaitinekit sia tema - rodos kazkas grazino batus, nes daze...  g.gif


Man irgi atrodo, kad lyg turi priimti, nes neturi batukai dazyti g.gif bet tiksliai nepamenu
Atsakyti
Jeigu batukai dažo, jie yra nekokybiški. Turi priimti.
Atsakyti
Merginos, mamos, kaip manot ar galėsiu grąžinti batus ir juos pasikeisti arba atsiimti pinigus, jei juos jau kelias dienas nešiojau, o jie vis tiek trina? Po paskutinio avėjimo taip nutrynė, kad bijau juos ir autis. Kažkaip nebenoriu kankintis ir avėdama juos tikėtis, kad dar prasitampys. Parduotuvėje matavausi su pėdute, viskas buvo gerai, bet kai įlindau su kojinėmis ir prasidėjo visi smagumai. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mable @ 2009 09 19, 11:15)
Merginos, mamos, kaip manot ar galėsiu grąžinti batus ir juos pasikeisti arba atsiimti pinigus, jei juos jau kelias dienas nešiojau, o jie vis tiek trina? Po paskutinio avėjimo taip nutrynė, kad bijau juos ir autis. Kažkaip nebenoriu kankintis ir avėdama juos tikėtis, kad dar prasitampys. Parduotuvėje matavausi su pėdute, viskas buvo gerai, bet kai įlindau su kojinėmis ir prasidėjo visi smagumai. doh.gif


Manau ne, nes trina del netinkamo dydzio, o cia jau nera nekokybiskumo pozymis - reikejo apsiziuret pries iseinant i lauka - naujus butu prieme.
Atsakyti
Deja, galiu pasakyti, kad trynimas yra nekokybiškumo požymis. Kadangi užpakalinė bato dalis buvo nelygi ir kieta. Turiu močiutę auksinių rankų, tai sutvarkė ir nebereikės nieko nei keisti, nei atsiimti pinigų. bigsmile.gif
Atsakyti
jei batukai dažo, tai tikrai gali būti ir nekokybiški. patarčiau nueiti pas pardavėją, jei jis sakys, kad viskas gerai, kreipkitės į vartotojų teisių apsaugos tarnybą arba ne maisto produktų inspekciją. jie atliks kokybės tyrimą ir viskas bus aišku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mable @ 2009 09 20, 18:02)
Deja, galiu pasakyti, kad trynimas yra nekokybiškumo požymis. Kadangi užpakalinė bato dalis buvo nelygi ir  kieta. Turiu močiutę auksinių rankų, tai sutvarkė ir nebereikės nieko nei keisti, nei atsiimti pinigų. bigsmile.gif


Jei su plonesne kojine jums gerai, o su storesne jau trina, tai tikrai trynimas neparodo kokybes - tiesiog tas dydis jums netinkamas tapo, nes peda padidejo del kojines. Ir parduotuve tikrai nekeistu jau nesiotu batuku, nebent butu nesiota kambaryje. Kitu atveju ne viena nusipirktu batelius vienam vakarui, uzsidetu ir po to nestu atgal sakydama, kad trina.
Atsakyti
Cia man atvejis buvo, nusipirkau guminius batus, kainavo daug, bet buvo labai grazus, tai nesusilaikiau, paskui aisku dar grauziau save truputi kad kam tokiu man reikejo. Bet labiausiai nervas paeme kai pirma karta su jais issiruosiau i miska pagrybaut. Buvo samanos slapios, o tuo paciu ir mano desine koja, nes tas botas leido doh.gif Pirmadieni is pat ryto nutempiau as tuos guminius batus i parduotuve, pasakiau kas kaip, o pardaveja sako: "bet tai juk jie lauke buvo deveti jau, mes tokiu nepriimam". Nu bliam, bet juk cia botai, pas mane kambaryje juros nera, kad isbandyciau ju pralaiduma blink.gif Per pykcius, bet issireikalavau vedejos, o ta net be jokiu kalbu, iskart pasakius problema prieme atgal.
Atsakyti