Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima į parduotuvę grąžinti batus?

taigi cia kaip supratau ne apie broka sneka eina, o apie tai, kad nepatogus jai jie. Mn pvz nera tai buve, kad batai iskart nieko netrintu. Visada turiu pranesiot ir viskas. Irgi koja turiu placia, kaip cia kazkuri rase, tai vago biski yra su batais.
bet tas grazinimas po 2 metu juokingas, tipo tik tada pamate, kad batai su broku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 06 04, 16:11)
tai va  lotuliukas.gif  nors esu turejusi pvz, kai garzindavo batus po metu net be problemu..

Panešiojo, atsibodo ir gražino blink.gif paprasta lotuliukas.gif

QUOTE(Insa @ 2009 06 04, 21:14)
Mn pvz nera tai buve, kad batai iskart nieko netrintu. Visada turiu pranesiot ir viskas. Irgi koja turiu placia, kaip cia kazkuri rase, tai vago biski yra su batais.

Man lygiai tas pats doh.gif jau labai retai kada nusiperku batus, kurie tinka idealiai unsure.gif Tik mano koja yra siaura ir ilga blush2.gif kulnus trina visada kol nepranešioju mad.gif
Atsakyti
oj kad zinotumet, kiek jus gyvenimo suedat pardavejom biggrin.gif
oj oj lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(joiko @ 2009 06 04, 20:22)
As visad grazinu jei kas nutinka, pvz idumba ties kulnu ir taisykla nebetaiso, man atrodo kur yra kokybes kazkoks kaip skyrius tj iki 3 men galima grazinti atgal batus jei net ne ilgiau, na man visada priima.


tai kokybe ir yra 2 metai (ar paprasciau - 6 men.) smile.gif
Papildyta:
[quote=Lemyna,2009 06 04, 21:34]
Panešiojo, atsibodo ir gražino blink.gif paprasta lotuliukas.gif

Na va kad ne, perluzo per puse padas bato lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Insa @ 2009 06 04, 21:52)
oj kad zinotumet, kiek jus gyvenimo suedat pardavejom biggrin.gif
oj oj lotuliukas.gif


Tokie dalykai ne pardaveju, o vadybininku reikalas lotuliukas.gif jiems nervus edam lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 06 04, 23:57)
tai kokybe ir yra 2 metai (ar paprasciau - 6 men.)  smile.gif
Papildyta:
Tokie dalykai ne pardaveju, o vadybininku reikalas  lotuliukas.gif  jiems nervus edam  lotuliukas.gif


nu paduotuvese vadybininku ner, o edat tai tikrai paradvejom, jum gi su jumis reik gincytis ir dar susilaikyt kaip nepasiuntus kur (kai ant kokios idijotes babces uzsirauni) smile.gif nu as cia is profesines patirties jums
Atsakyti
QUOTE(Insa @ 2009 06 05, 00:01)
nu paduotuvese vadybininku ner, o edat tai tikrai paradvejom, jum gi su jumis reik gincytis ir dar susilaikyt kaip nepasiuntus kur (kai ant kokios idijotes babces uzsirauni) smile.gif nu as cia is profesines patirties jums


Nu tikrai ne, ne taip pasakiau, su vedeja reikia aiskintis, o ne su paprastomis pardavejomis.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 06 05, 08:48)
Nu tikrai ne, ne taip pasakiau, su vedeja reikia aiskintis, o ne su paprastomis pardavejomis..  ax.gif



hmm na matai kaip kada smile.gif ir kaip kokioj parduotuveje wink.gif

bet siaip, pamacius, kad kazkas specialiai batus pleso, nagus nukapociau!!
Atsakyti
QUOTE(Insa @ 2009 06 05, 11:02)
hmm na matai kaip kada smile.gif ir kaip kokioj parduotuveje wink.gif

bet siaip, pamacius, kad kazkas specialiai batus pleso, nagus nukapociau!!


Na istatymiskai ne pardavejos turi ziureti ar batai brokuoti ir pan, o vedeja(s).. Bent taip man aiskino kokybes inspektore, kai pasakiau, kad parduotuveje mane apipuole visos pardavejos, sako cia ne ju darbas yra ir jos nieko negaliu tokiu atveju padeti.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 06 05, 11:21)
Na istatymiskai ne pardavejos turi ziureti ar batai brokuoti ir pan, o vedeja(s).. Bent taip man aiskino kokybes inspektore, kai pasakiau, kad parduotuveje mane apipuole visos pardavejos, sako cia ne ju darbas yra ir jos nieko negaliu tokiu atveju padeti..  doh.gif



na matai cia irgi, kaip kokioje parduotuveje ir kokio didumo tas brokas.
Atsakyti
smagu, kad yra tokiu, kurios netyli ir gina savo teises thumbup.gif o sekmingais jas apgynusios savo sekmes istorijas gali pasakoti ecc.lt/zinokteises/?LT=sumaniausias-vartotojas ir tapti sumaniausia vartotoja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(klik @ 2009 06 02, 19:29)
Tai pamenu man kazkada irgi buvo, kad uzsidejus iskrito kulniukas iskart, tai galvojau nunesiu, bet neprieme, nes sake, kad kai matosi, kad nesioti negali priimt. Bet cia paskui pasakojau temoj, tai daugelis sake, kad turejo priimt, nesvarbu nesioti ar ne. Tai galvoju kaip su sitais butu? g.gif

del gamintojo broko galima grazinti iki 6 men ir neturi reiksmes - po kambari nesioti ar po lauka mirksiukas.gif
Atsakyti
rugsejo 3 d is Danijos pirkau batukus-aulinukus, po 4-5 kartu nesiojimo priekyje nusilupo padas, oda apsitrne iki baltumo blink.gif sita dar galvojau taisyti, labai tie batai man patiko... bet pamacius, kad ir nugaroje ta pati apsilaupiusi oda, tik gerokai daugiau, siandien juos nunesiau grazinti. Prieme ir grazino pinigus thumbup.gif

bukite atsargios su Danijos aulinukais, mokejau irgi nemazai 179,99, oda tikra doh.gif tiesiog toks modelis, kad padas padarytas mazesnis, nei virsus, ir ta oda priekyje ir nugaroje labai greit apsitrina schmoll.gif

garantija buvo 14-kai denu, praejo 12 dienu smile.gif
Atsakyti