Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima į parduotuvę grąžinti batus?

QUOTE(klik @ 2009 06 02, 19:45)
lotuliukas.gif Kazi kaip ji cia paplestt? biggrin.gif paskui, kad nebutu nei grazint, nei isvis kada uzsidet biggrin.gif vat, gaila, kad batai dabar stovi nenesiojami doh.gif


Na cia jau nezinau, gal rasi kur prastai priklijuota ir biski praplesi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 06 02, 20:00)
Na cia jau nezinau, gal rasi kur prastai priklijuota ir biski praplesi  biggrin.gif


Nu baikit, panos, juokus. Jeigu turi ceki ir yra pagrista priezastis (nepatogumas del kurio negalima nesiot), turi grazinti. Pasiskaitykit daugiau sitoj temoj kaip sekmingai grazino zmones ir nesibijokit pakovot uz savo teises
Atsakyti
nu tik batu nedraskykit, nes zinokit labai lengvai galima atskirt kur sugadinta specialiai, o kur brokas...pardavejos irgi ne vistos ir taip pat turi savo teisiu! Net negaliu skaityt tokiu postu, kulturos mergaites daugiau, kulturos. Nereikia pirkt pirmu pasitaikiusiu batu ir bus patogu, be to pries isejima i lauka, bent jau diena viena namie su jais pasivaiksciokit ir bus viskas ok, ir jum ir visiem kitiem maziau nervu
Papildyta:
QUOTE(himalaya @ 2009 06 03, 13:07)
Nu baikit, panos, juokus. Jeigu turi ceki ir yra pagrista priezastis (nepatogumas del kurio negalima nesiot), turi grazinti. Pasiskaitykit daugiau sitoj temoj kaip sekmingai grazino zmones ir nesibijokit pakovot uz savo teises


tai nera pagrista priezastis jei jau praejo 14d arba jus buvote iseje su jais i lauka. Batai nera brokuoti (kaip supratau).
Atsakyti
QUOTE(klik @ 2009 06 02, 19:34)
Va, buvo cia ir tokiu pasisakymu, tai zinok, kad mandras g.gif
Ir dar buna, kad tai spalva ar modelis nebepatinka ir nesa grazint ir kitur priima biggrin.gif


Savo postu (apie 2m garantija) juk rasiau apie brokuotus batukus - konkreciai taikyta, kai vienai mamytei kulniukas nukrito. Del to, kad nepatogus, neturetu priimt atgal, nes galejot pavaiksciot namuose ir pasiziuret kaip jie jums - tai ne brokas, o tiesiog netinkantys jusu kojai.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 06 03, 14:59)
Savo postu (apie 2m garantija) juk rasiau apie brokuotus batukus - konkreciai taikyta, kai vienai mamytei kulniukas nukrito. Del to, kad nepatogus, neturetu priimt atgal, nes galejot pavaiksciot namuose ir pasiziuret kaip jie jums - tai ne brokas, o tiesiog netinkantys jusu kojai.


Na as irgi taip galvoju, del nepatogumo ar kazko nepatikusio priima per 2 savaites nenesiotus lauke g.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 06 03, 14:59)
Savo postu (apie 2m garantija) juk rasiau apie brokuotus batukus - konkreciai taikyta, kai vienai mamytei kulniukas nukrito. Del to, kad nepatogus, neturetu priimt atgal, nes galejot pavaiksciot namuose ir pasiziuret kaip jie jums - tai ne brokas, o tiesiog netinkantys jusu kojai.

Po kambarius vaikstant man beveik visi batai patogus, o kai kur toliau reikia nueiti, tai jau kitaip. O as tai juk ir klausiu kaip cia turetu but, o netvirtinu, kad va turi butinai priimti.
Atsakyti
QUOTE(klik @ 2009 06 03, 23:39)
Po kambarius vaikstant man beveik visi batai patogus, o kai kur toliau reikia nueiti, tai jau kitaip. O as tai juk ir klausiu kaip cia turetu but, o netvirtinu, kad va turi butinai priimti.


Tiesa sakant, tai man irgi panasiai - kai kambaryje, tai visi geri, o va i lauka isejus islenda visos bedos (pas mane plati peda, tai ir taip sunku patogius batukus nusipirkt, o dar dazniausiai pradeda trint kokiose neiprastose vietose).

Cia turbut tas mano komentaras nieko nepades, bet va teko JAV karta grazint batukus i parduotuve gerai padroztus (per visur buvo patogus, bet po pirmo isejimo i lauka vos namo parejau - tiksliau turbut basomis parejau, nes visur kur tik imanoma uzspaude pusles doh.gif - tai aisku kai taip skaudanciom kojom ejau, tai tikrai neliko batukai be nesiojimo zymiu, bet parduotuvej be problemu pasiule issirinkt kitu prekiu uz ta suma (pinigeliu negalejo grazint, nes matesi, kad nesioti). O va kitoje (sikart jau gerokai nepigioj) parduotuvej neseniai pirkau basutes - super lengvos, minskta odyte, idealios plociu ir visu kitu - isvaiksciojau namie jas, o isejus i lauka irgi uzspaude puslytes. Tai tik ant kulniuku matosi truputi i zeme pasitrynimas, bet neprieme, nes tokia parduotuves politika. Ai, galvoju gal prasinesios dar jos, nes vienos is grazesniu ir patogesniu, kokias per gyvenima macius ir bandzius...
Atsakyti
QUOTE(klik @ 2009 06 02, 18:26)
Prisiminiau, kad turiu batukus, pirktus kazkur kovo men. Koki pora kartu tebuvo apsiauti, o dabar taip ir stovi, nes trina ir aplamai visi pirstai kazkaip remiasi i ta gala ir paskui juos skauda doh.gif cekiuka turiu, tai galiu juos nest grazint? Nieko nesakys, kad matosi siokios tokios devejimo zymes ir praejo apie 3 men.? g.gif

Šiaip man yra vienas protingas žmogus sakęs, kad Lietuvos įstatymai leidžia pirkėjui gražinti prekę per 6 mėn (su čekiu). Bet ant daugumos rubu ar batu parduotuviu cekiu kitos puses parasyta, kad per 14 dienu galima grazinti. As karta grazinau po 2 ar 3 dienu be kulno. Nusikočiojau nuo laiptų, o pasakiau, kad ejau — kryptelejo koja ir nuluzo. dar pikta veida nustaciau, kad ka cia suda pardavinejat mazdaug lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 06 04, 14:43)
Šiaip man yra vienas protingas žmogus sakęs, kad Lietuvos įstatymai leidžia pirkėjui gražinti prekę per 6 mėn (su čekiu). Bet ant daugumos rubu ar batu parduotuviu cekiu kitos puses parasyta, kad per 14 dienu galima grazinti. As karta grazinau po 2 ar 3 dienu be kulno. Nusikočiojau nuo laiptų, o pasakiau, kad ejau — kryptelejo koja ir nuluzo. dar pikta veida nustaciau, kad ka cia suda pardavinejat mazdaug  lotuliukas.gif


O man protingas zmogus sake, kad galima grazinti 2 metus. tik pirmus 6 men lengviau irodyti, akd tai brokas, o ne tavo kalte.. o nuo 6 men iki 2 metu sunku irodyti.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 06 04, 15:28)
O man protingas zmogus sake, kad galima grazinti 2 metus. tik pirmus 6 men lengviau irodyti, akd tai brokas, o ne tavo kalte.. o nuo 6 men iki 2 metu sunku irodyti..  lotuliukas.gif

tikiu, kad po dvieju metu butu sunku irodyti, kad dar batai neturejo susinesioti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 06 04, 15:32)
tikiu, kad po dvieju metu butu sunku irodyti, kad dar batai neturejo susinesioti  lotuliukas.gif


tai va lotuliukas.gif nors esu turejusi pvz, kai garzindavo batus po metu net be problemu..
Atsakyti
As visad grazinu jei kas nutinka, pvz idumba ties kulnu ir taisykla nebetaiso, man atrodo kur yra kokybes kazkoks kaip skyrius tj iki 3 men galima grazinti atgal batus jei net ne ilgiau, na man visada priima.
Atsakyti