Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima į parduotuvę grąžinti batus?

Prisiminiau, kad turiu batukus, pirktus kazkur kovo men. Koki pora kartu tebuvo apsiauti, o dabar taip ir stovi, nes trina ir aplamai visi pirstai kazkaip remiasi i ta gala ir paskui juos skauda doh.gif cekiuka turiu, tai galiu juos nest grazint? Nieko nesakys, kad matosi siokios tokios devejimo zymes ir praejo apie 3 men.? g.gif
Atsakyti
QUOTE(klik @ 2009 06 02, 18:26)
Prisiminiau, kad turiu batukus, pirktus kazkur kovo men. Koki pora kartu tebuvo apsiauti, o dabar taip ir stovi, nes trina ir aplamai visi pirstai kazkaip remiasi i ta gala ir paskui juos skauda doh.gif cekiuka turiu, tai galiu juos nest grazint? Nieko nesakys, kad matosi siokios tokios devejimo zymes ir praejo apie 3 men.? g.gif


g.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 06 02, 18:38)

Ka cia tas turetu reiksti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(klik @ 2009 06 02, 18:39)
Ka cia tas turetu reiksti? g.gif


Nelabai isivaizduoju kaip tokiu atveju.. Zinau, kad jei namie tik nesioti, tai priima po 2 savaiciu, o kai lauke, tai kazkaip abejoju.. Gal atsiras kuri geriau zino g.gif
Atsakyti
ne,tikrai nepriims,galima grazinti tik nenesiotus lauke batukus..as pvz nusipirkau vienus,isejau is namu,ir supratau ,kad nepatogus man jie ,visur spaudzia ir t.t.,greit nubegau namo,nuvaliau,ir nunesiau atgal i parduotuve,matyt gerai nuvaliau viska,nes grazino pinigelius be problemu tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 06 02, 19:24)
Nelabai isivaizduoju kaip tokiu atveju.. Zinau, kad jei namie tik nesioti, tai priima po 2 savaiciu, o kai lauke, tai kazkaip abejoju.. Gal atsiras kuri geriau zino  g.gif



QUOTE(Nastiakk @ 2009 06 02, 19:27)
ne,tikrai nepriims,galima grazinti tik nenesiotus lauke batukus..as pvz nusipirkau vienus,isejau is namu,ir supratau ,kad nepatogus man jie ,visur spaudzia ir t.t.,greit nubegau namo,nuvaliau,ir nunesiau atgal i parduotuve,matyt gerai nuvaliau viska,nes grazino pinigelius be problemu  tongue.gif  biggrin.gif


Tai pamenu man kazkada irgi buvo, kad uzsidejus iskrito kulniukas iskart, tai galvojau nunesiu, bet neprieme, nes sake, kad kai matosi, kad nesioti negali priimt. Bet cia paskui pasakojau temoj, tai daugelis sake, kad turejo priimt, nesvarbu nesioti ar ne. Tai galvoju kaip su sitais butu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(klik @ 2009 06 02, 19:29)
Tai pamenu man kazkada irgi buvo, kad uzsidejus iskrito kulniukas iskart, tai galvojau nunesiu, bet neprieme, nes sake, kad kai matosi, kad nesioti negali priimt. Bet cia paskui pasakojau temoj, tai daugelis sake, kad turejo priimt, nesvarbu nesioti ar ne. Tai galvoju kaip su sitais butu? g.gif


Tai kulniukas kai iskrenta ar kazkas atsitinka, tai turi priimti, bet jei dabar tavo atveju batams viskas gerai, tik tau nepatogu, tai nezinau kodel turetu priimti g.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 04 29, 15:05)
Avalynei garantija yra 2 metai, tai nesvarbu ar nesiota (nes nenesiojant, kazin ar brokas islystu). Turi priimt...


QUOTE(Night @ 2009 04 29, 18:02)
oi reikejo vartotoju teisem pagrasint. Pora lapu atgal rasiau kaip grazinom daugiau nei metus NESIOTUS batus.

Va, buvo cia ir tokiu pasisakymu, tai zinok, kad mandras g.gif
Ir dar buna, kad tai spalva ar modelis nebepatinka ir nesa grazint ir kitur priima biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klik: 02 birželio 2009 - 18:35
QUOTE(klik @ 2009 06 02, 19:34)
Va, buvo cia ir tokiu pasisakymu, tai zinok, kad mandras g.gif
Ir dar buna, kad tai spalva ar modelis nebepatinka ir nesa grazint ir kitur priima biggrin.gif


Na as esu nesusi batelius, parsinesiau namo, pavaiksciojau, supratau, kad spaudzia ir isnesiau biggrin.gif bet buvo nesioti tik namie g.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 06 02, 19:36)
Na as esu nesusi batelius, parsinesiau namo, pavaiksciojau, supratau, kad spaudzia ir isnesiau biggrin.gif bet buvo nesioti tik namie  g.gif

Tai tu nesiojimo zymiu gal ten nelabai ir matytusi, bet turbut kita beda, kad daugiau negu 14 d. praejo, ane? g.gif
Atsakyti
QUOTE(klik @ 2009 06 02, 19:37)
Tai tu nesiojimo zymiu gal ten nelabai ir matytusi, bet turbut kita beda, kad daugiau negu 14 d. praejo, ane? g.gif


Na tap, gali buti biggrin.gif patariu sugadinti batus, tarkim pada bandyti paplesti, tada tikrai priims lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 06 02, 19:38)
Na tap, gali buti  biggrin.gif  patariu sugadinti batus, tarkim pada bandyti paplesti, tada tikrai priims  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif Kazi kaip ji cia paplestt? biggrin.gif paskui, kad nebutu nei grazint, nei isvis kada uzsidet biggrin.gif vat, gaila, kad batai dabar stovi nenesiojami doh.gif
Atsakyti