Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima į parduotuvę grąžinti batus?

QUOTE(aistuliaa @ 2009 05 11, 21:33)
Po 4 menesiu tikrai nereikejo abejoti, kad kazka galesi padaryti  4u.gif  kaip man aiskino kokybes inspektore, kad puse metu viskas eina pirkejo naudai, ta prasme jei kazkas batukams atsitiko, greiciausiai brokas.. o jei nesiota ilgiau nei puse metu, tada tiesiog yra sunkiau irodyti, kad batukams kazkas atsitiko ne del nesiojimo  4u.gif
as siandien patingejau savo batukus nesti i danija, turejau su savimi, bet taip ir nepridaviau.. kai jau pasirysiu eiti, pranesiu kaip seksis  thumbup.gif


Didžiausios sėkmės Tau ryt, kovok už savo teises! mirksiukas.gif Lauksim žinių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Martynou @ 2009 05 11, 23:11)
Didžiausios sėkmės Tau ryt, kovok už savo teises! mirksiukas.gif Lauksim žinių smile.gif



as jau tikrai kovosiu, zinau savo teises, tad danija manes neapgaus biggrin.gif jei kils nesusipratimai, nepatingesiu ir i kokybes inspekcija vel nukeliauti lotuliukas.gif arsi as gun_bandana.gif
Atsakyti
ajajai, as dar nebaigiau reikalu su batais, man siulo imti naujus ir skirtuma sumokės, bet dabar jau nezinau ar noriu nei tokiu paciu kaip turejau nei nauju, kadangi galvoju nelabai nešiosiu juos vasarą tai kam man jie stovės... kaip sakot, reikalaut pinigų ar imt naujus batus?? oi dar tiesa, man įrodinėja kad įplyšo dėl to kad pasirinkau ne pagal koją batus biggrin.gif, ir nepripažįsta broko. tai ir nežinau... o kaip įrodyt kad pagal mano koją tie batai ( man iš tikrųjų jie buvo kaip reta patogūs) g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepaitė @ 2009 05 13, 09:09)
ajajai, as dar nebaigiau reikalu su batais, man siulo imti naujus ir skirtuma sumokės, bet dabar jau nezinau ar noriu nei tokiu paciu kaip turejau nei nauju, kadangi galvoju nelabai nešiosiu juos vasarą tai kam man jie stovės... kaip sakot, reikalaut pinigų ar imt naujus batus?? oi dar tiesa,  man įrodinėja kad įplyšo dėl to kad pasirinkau ne pagal koją batus biggrin.gif, ir nepripažįsta broko. tai ir nežinau... o kaip įrodyt kad pagal mano koją tie batai ( man iš tikrųjų jie buvo kaip reta patogūs)  g.gif


Aš būdama tavo vietoj, reikalaučiau pinigėlių, nes jei vasarą jų nenešiosi, tai kam jie bereikalingai stovės. Kita sezoną bus proga naujus nusipirkt mirksiukas.gif O jeigu tu įkišai koją į tuos batus, tai kaip jie gali būti ne tavo dydžio? nieko jie neįrodys biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Liepaitė @ 2009 05 13, 10:09)
ajajai, as dar nebaigiau reikalu su batais, man siulo imti naujus ir skirtuma sumokės, bet dabar jau nezinau ar noriu nei tokiu paciu kaip turejau nei nauju, kadangi galvoju nelabai nešiosiu juos vasarą tai kam man jie stovės... kaip sakot, reikalaut pinigų ar imt naujus batus?? oi dar tiesa,  man įrodinėja kad įplyšo dėl to kad pasirinkau ne pagal koją batus biggrin.gif, ir nepripažįsta broko. tai ir nežinau... o kaip įrodyt kad pagal mano koją tie batai ( man iš tikrųjų jie buvo kaip reta patogūs)  g.gif



Jei nenori imti kitu, jie PRIVALO grazinti pinigus. O jei nesutiks, nuvaziuot i kokybes inspekcija, jie tau per savaite si reikala sutvarkys wink.gif
Beje, kokioje cia parduotuveje? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 13 gegužės 2009 - 17:34
QUOTE(aistuliaa @ 2009 05 13, 17:33)
Jei nenori imti kitu, jie PRIVALO grazinti pinigus. O jei nesutiks, nuvaziuot i kokybes inspekcija, jie tau per savaite si reikala sutvarkys wink.gif
Beje, kokioje cia parduotuveje?  g.gif


ta pati dažnai čia minima Danija doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepaitė @ 2009 05 14, 08:14)
ta pati dažnai čia minima Danija  doh.gif


Nebūtų Danija lotuliukas.gif pardavinėja nekokybiškus batus ir dar paskui nesutinka pinigų grąžinti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 05 13, 18:33)
Jei nenori imti kitu, jie PRIVALO grazinti pinigus. O jei nesutiks, nuvaziuot i kokybes inspekcija, jie tau per savaite si reikala sutvarkys wink.gif
Beje, kokioje cia parduotuveje?  g.gif

Nemažai atsakymų (bet, deja, ne viskas paaiškės... )galima rasti vartotojų teisių apsaugos tarnyboj http://www.vartotojo...x.php?212857119
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tajanta: 15 gegužės 2009 - 11:55
QUOTE(Tajanta @ 2009 05 15, 12:52)
Nemažai atsakymų (bet, deja, ne viskas paaiškės... )galima rasti vartotojų teisių apsaugos tarnyboj http://www.vartotojo...x.php?212857119



Aciu uz nuoroda, reikes pasiskaityti, gal ka naujo suzinosiu smile.gif
Atsakyti
tai va, nukeliavau šiandien pagaliau į daniją, nunešiau savo sutrukinejusius batukus.. ta vedeja paziurejo, sako pries kiek laiko pirkti, daviau cekiuka ir viskas smile.gif pasiule, kad gal noriu taisyti, sakau aciu ne ir gavau pinigus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 05 19, 17:19)
tai va, nukeliavau šiandien pagaliau į daniją, nunešiau savo sutrukinejusius batukus.. ta vedeja paziurejo, sako pries kiek laiko pirkti, daviau cekiuka ir viskas smile.gif pasiule, kad gal noriu taisyti, sakau aciu ne ir gavau pinigus smile.gif


tau pasisekė, kad užtaikei kai buvo vedėja, o aš gal tris kartus buvau ir nei vieną kartą jos nemačiau, vis jos nėra, tik telefonu kontaktavom. bet rezultatas teigiamas: visdėlto atgavau pinigus thumb_yello.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepaitė: 21 gegužės 2009 - 13:33
QUOTE(Liepaitė @ 2009 05 21, 14:33)
tau pasisekė, kad užtaikei kai buvo vedėja, o aš gal tris kartus buvau ir nei vieną kartą jos nemačiau, vis jos nėra, tik telefonu kontaktavom. bet rezultatas teigiamas: visdėlto atgavau pinigus  thumb_yello.gif


Aha, pasiseke, kaip tik kasoje stovejo smile.gif labai maloni ir supratinga ten vedeja, nepalyginsi su vaikinuku is panoramos danijos doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 21 gegužės 2009 - 19:16