Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima į parduotuvę grąžinti batus?

na, pasiskaičiau čia pasisėmiau patirties, ir bandysiu gražinti batus kurie kainavo beveik 300 Lt ir sugebėjo per nepilną mėnesį imti plyšti, tokiose vietose kad neįtartum, ir nusitrynė po dirželiu oda, kas labiau tiketina būtų po metų ar dviejų nešiojimo. doh.gif
Atsakyti
Dabar juk ir per televizija atsirado reklama ginanti vartotojų teises, tad svarbiausia yra nebijoti, nes už brokuotą daiktą privalo grąžinti pinigus.
Atsakyti
QUOTE(Liepaitė @ 2009 05 04, 17:53)
na, pasiskaičiau čia pasisėmiau patirties, ir bandysiu gražinti batus kurie kainavo beveik 300 Lt ir sugebėjo per nepilną mėnesį imti plyšti, tokiose vietose kad neįtartum, ir nusitrynė po dirželiu oda, kas labiau tiketina būtų po metų ar dviejų nešiojimo.  doh.gif


sekmes smile.gif pranesk kaip seksis
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2007 06 20, 18:14)
Na, man rodos, kad kazka maisai. Negalima grazint, jeigu nesiojai lauke ir tai matyti bigsmile.gif Gali apsigalvot namie del modelio, spalvos, dydzio ar siaip nusprest, kad nepatinka, ir tada grazint, bet ne pavaiksciot trylika dienu ir keturiolikta grazint lotuliukas.gif Tokiu atveju, kam pirkt baliui batukus, jei galiu pardej nusipirkt, baliu atsokt, grazint ir atgaut pinigus.
O ateiciai pasakysiu, kad avalynei suteikiama garantija tikrai daugiau negu 14ka dienu. Net iki 2 metu. Todel jei menesi atvaiksciojus avalyne suplyso, atsiklijavo ar kitaip prarado prekine isvazda, galima ja nest i parduotuve ir reikalaut grazint pinigus. Tik va ar tai lengva issireikalaut nepasakysiu, nes tuo klausimu per velai pasidomejau ir Zygio batams savo laiku vejo nepakeliau doh.gif



Man viena karta nenorejo grazinti pinigu danijoj uz batus, kreipiausi i kokybes inspekcija ir problemos kaip nebuta wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Liepaitė @ 2009 05 04, 17:53)
na, pasiskaičiau čia pasisėmiau patirties, ir bandysiu gražinti batus kurie kainavo beveik 300 Lt ir sugebėjo per nepilną mėnesį imti plyšti, tokiose vietose kad neįtartum, ir nusitrynė po dirželiu oda, kas labiau tiketina būtų po metų ar dviejų nešiojimo.  doh.gif



Būtinai eik į parduotuvę ir kovok už savo teises thumbup.gif
Atsakyti
Beje, ryt keliausiu į Europos Daniją, po nepilnų 2 mėn nešiojimo sutrūkinėjo oda batų, tikiuosi nebus problemų fear.gif
Atsakyti
ziemos pabaigoje pirkau batukus DANIJOJ, po savaites nesiojimo pradejo leisti vandeni, slapiomis kojomis pastoviai grizdavau, tai nunesiau atgal, siule tvarkyti, bet atsisakiau, grazino pinigus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 05 01, 00:42)
Taip, uz brokuota gamini turi grazinti, o pardaveja vepla, jei nezino istatymu. Internete juk galit pasiskaityt kam taikoma, kam ne ir kiek laiko ir galit dar atsispausdinus nusinest kai eisit kalbetis su administratore.


Pasirodo, ne viena pardaveja vepla... Buvau atvaziavusi i parduotuve kelis kartus, visus nebuvo administratores, o pardavejos (snekejau is viso su trimis), neige egzistuojant toki straipsni. Pareikalavau sneketi su vadybininke, tai ji pazadejo grazinti pinigus ir atvaziuoti po savaites per jos darbo valandas. Nuvykau, stengiausi bendrauti normaliai, taciau administratore pradejo riesti nosi, burbuliuoti, kad drabuzis man tiesiog atsibodo, o kad pradejo eiti i gabalus, jai nieko nereiske blink.gif Galiausiai sukonfliktavome, bet pinigus siaip ne taip atsiemiau. Bent tiek gerai rolleyes.gif
Atsakyti
Jeigu nesigauna su pardavėja gražiuoju susitart, tai reikia Vartotojų teisių gynimo tarnybą paminėt. Šitos tarnybos yra prisibijoma, nes dideles baudas uždeda.
Plius dar Civiliam kodekse aiškiai yra parašyta, jog garantija batams- 2 metai, jei tai ne jūsų pačių kaltė. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Martynou: 11 gegužės 2009 - 02:41
QUOTE(Martynou @ 2009 05 11, 03:37)
Jeigu nesigauna su pardavėja gražiuoju susitart, tai reikia Vartotojų teisių gynimo tarnybą paminėt. Šitos tarnybos yra prisibijoma, nes dideles baudas uždeda.
Plius dar Civiliam kodekse aiškiai yra parašyta, jog garantija batams- 2 metai, jei tai ne jūsų pačių kaltė.  smile.gif


Na zinok Panoramos Danijoje parduotuves vedejo visa neisgasdino minetoji tarnyba. Sako: 'kreipkites" ir sypsosi lotuliukas.gif
aisku kai jau atvaziavau su kokybes inspektore, stovejo bijodamas kazka man dar pasakyti biggrin.gif nors pries tai aiskino, kad yra normalu batus deveti 2 men, kad jie moraliskai nudeveti ir mazdaug ko as cia noriu (nors kokybes inspektore pasake, kad vien pagal pada matosi, kad batukai deveti ne ilgiau nei men) ax.gif
Atsakyti
pries keleta dienu grazinau TH batukus atgal i STEP TOPA ax.gif per keleta savaiciu suplyso blink.gif prieme be problemu ir grazino pinigelius rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 05 11, 08:46)
Na zinok Panoramos Danijoje parduotuves vedejo visa neisgasdino minetoji tarnyba. Sako: 'kreipkites" ir sypsosi  lotuliukas.gif
aisku kai jau atvaziavau su kokybes inspektore, stovejo bijodamas kazka man dar pasakyti biggrin.gif nors pries tai aiskino, kad yra normalu batus deveti 2 men, kad jie moraliskai nudeveti ir mazdaug ko as cia noriu (nors kokybes inspektore pasake, kad vien pagal pada matosi, kad batukai deveti ne ilgiau nei men)  ax.gif


Man buvo taip, jog po 4 mėn. nešiojimo įplyšo batai, pirkti iš "Žygio batai". Turėjau čekį ir abejojau, ar galėsiu kažką padaryti, nes tiek laiko jau buvo praėję. Bet nieko nesakė, batus pataisė, o dar ir kulną už dyką pakalė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Martynou @ 2009 05 11, 21:03)
Man buvo taip, jog po 4 mėn. nešiojimo įplyšo batai, pirkti iš "Žygio batai". Turėjau čekį ir abejojau, ar galėsiu kažką padaryti, nes tiek laiko jau buvo praėję. Bet nieko nesakė, batus pataisė, o dar ir kulną už dyką pakalė mirksiukas.gif


Po 4 menesiu tikrai nereikejo abejoti, kad kazka galesi padaryti 4u.gif kaip man aiskino kokybes inspektore, kad puse metu viskas eina pirkejo naudai, ta prasme jei kazkas batukams atsitiko, greiciausiai brokas.. o jei nesiota ilgiau nei puse metu, tada tiesiog yra sunkiau irodyti, kad batukams kazkas atsitiko ne del nesiojimo 4u.gif
as siandien patingejau savo batukus nesti i danija, turejau su savimi, bet taip ir nepridaviau.. kai jau pasirysiu eiti, pranesiu kaip seksis thumbup.gif
Atsakyti