Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima į parduotuvę grąžinti batus?

QUOTE(klik @ 2009 04 29, 14:45)
O gali nepriimti atgal vien todel, kad batukai jau panesioti. Man taip buvo, uzteko apsiavus juos grizti namo, kai iskrito pakulne. Nesiau, nebeprieme, nes matosi, kad nesioti. Paskui dar pradejo trinti jie, tai dabar ir metosi nenesiojami.


Avalynei garantija yra 2 metai, tai nesvarbu ar nesiota (nes nenesiojant, kazin ar brokas islystu). Turi priimt...
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 04 29, 15:05)
Avalynei garantija yra 2 metai, tai nesvarbu ar nesiota (nes nenesiojant, kazin ar brokas islystu). Turi priimt...



Neprieme, nes paziurejo, kad ant pado buvo siokios tokios nesiojimo zymes ir sake, kad negali.
Atsakyti
O i mano klausima nieks neatsakys unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2009 04 29, 14:32)
Noriu paklaust ne apie batus,o apie rankine.Kovo pradzioj pirkau rankine,o dabar ji pradejo plyst ties rankenom(itariu per daug prisidejus buvau),ar turiu sansu,kad priims atgal?

pabandyti visada verta..smile.gif) priimti tikrai turetu..smile.gif
Atsakyti
QUOTE(klik @ 2009 04 29, 15:10)
Neprieme, nes paziurejo, kad ant pado buvo siokios tokios nesiojimo zymes ir sake, kad negali.

oi reikejo vartotoju teisem pagrasint. Pora lapu atgal rasiau kaip grazinom daugiau nei metus NESIOTUS batus.
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2009 04 29, 18:02)
oi reikejo vartotoju teisem pagrasint. Pora lapu atgal rasiau kaip grazinom daugiau nei metus NESIOTUS batus.


drinks_cheers.gif as irgi buvau papuolus i situacija, kai nenorejo grazinti pinigu uz batus. o buvo taip... biggrin.gif nusipirkau medinius batukus uz 170 litu ir viena karta uzsidejus jie man visas kojas nudaze ir is karto nusitrine ju vidpadis, beto ir padas suaizejo doh.gif tai ka, susidejau tuos medinukus i deze , pasiemiau ceki ir nuejau i parduotuve. pardaveja man issprogdinusi akis aiskina kad taip ir turi buti, ko jus norit, cia gi medis blink.gif graziuoju pinigu grazinti nenorejo, tai pagrasinus, kad kreipsiuos i ne maisto inspekcija is karto dave uzpildyti grazinimo lapa biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes, aš prieš savaitę į parduotuvę gražinau tris mėnesius nešiotus batus, jiems šonuose pradėjo luptis odelė, visa suskeldėjo ir atrodė baisiai, už batus buvau sumokėjusi beveik tris šimtus litų, tai man dideli pinigai, iš pradžių batų nenorėjo priimti, bet prakalbus apie vartotojų teises, batus priėmė, o šiandien paskambino ir pasakė, kad gražins pinigus thumbup.gif Iš tiesų batai buvo labai patogūs ir gražūs, tačiau jei per tris mėnesius sugeba supleišėti, vadinasi gamintojo kaltė. Džiaugiuosi, kad gražins pinigėlius, nors būčiau sutikusi ir į kitus batus keisti biggrin.gif
Atsakyti
Šiaip jei kam nesutinka grąžinti pinigėlių, pabandykite kreiptis į kitą to pačio tinklo parduotuvę smile.gif Kartais labiau priklauso, ar grąžins pinigėlius ar ne, ne nuo pačio defekto ar broko, o nuo dirbančių pardavėjų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(klik @ 2009 04 29, 15:10)
Neprieme, nes paziurejo, kad ant pado buvo siokios tokios nesiojimo zymes ir sake, kad negali.


Cia jau patarimu jums pazere kaip pagrasint vartotoju teisem - galit ir atsispausdint istatymo straipsni kur raso apie nekokybisku prekiu grazinima. Cia manau jums tik pardaveja nekokia pasitaike (o gal ji net nezinojo, kad toks variantas galimas) - idomu kaip ta pakulne kitaip nukristu, jei tvarkingai dezutej laikytumet, o nenesiotumet batuku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 04 30, 01:19)
Cia jau patarimu jums pazere kaip pagrasint vartotoju teisem - galit ir atsispausdint istatymo straipsni kur raso apie nekokybisku prekiu grazinima. Cia manau jums tik pardaveja nekokia pasitaike (o gal ji net nezinojo, kad toks variantas galimas) - idomu kaip ta pakulne kitaip nukristu, jei tvarkingai dezutej laikytumet, o nenesiotumet batuku  doh.gif

greiciausiai net ne pardaveja nekokia o valdzia...
Atsakyti
Nusipirkau striuke 03 20. Del oru, kuomet tai per salta, tai per silta, ja devejau vos pora kartu, taciau jos pamusalas baisiai isplyso, is uztrauktuku, kiseniu, pradejo lysti siulai, sutrukinejo siules ir tt. Ceki turiu, kainele turiu. Siaip jinai neaptrinta, beveik kaip nauja, taciau as tikrai nesiruosiu nesti pas siuveja ir moketi pinigus uz toki brokuota daikta blink.gif Siandien nunesiau grazinti, tai nebuvo administratores ir pardavejos aiskino, kad jokio istatymo, ginancio vartotojus nera. Taciau esu buvusi pries pora metu paskaitoje, kurioje tvirtino - turekite atskira vieta cekiams - pusmecio laikotarpyje galite grazinti preke. Taciau pardavejos to nesuprato. Susitariau kitos savaites pradzioje, kada bus administratore, kad vel uzeisiu ir bandysiu aiskinti. Taigi, ar turi man grazinti pinigelius uz brokuota gamini? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sunsetheat: 30 balandžio 2009 - 20:27
QUOTE(sunsetheat @ 2009 04 30, 21:26)
Nusipirkau striuke 03 20. Del oru, kuomet tai per salta, tai per silta, ja devejau vos pora kartu, taciau jos pamusalas baisiai isplyso, is uztrauktuku, kiseniu, pradejo lysti siulai, sutrukinejo siules ir tt. Ceki turiu, kainele turiu. Siaip jinai neaptrinta, beveik kaip nauja, taciau as tikrai nesiruosiu nesti pas siuveja ir moketi pinigus uz toki brokuota daikta  blink.gif  Siandien nunesiau grazinti, tai nebuvo administratores ir pardavejos aiskino, kad jokio istatymo, ginancio vartotojus nera. Taciau esu buvusi pries pora metu paskaitoje, kurioje tvirtino - turekite atskira vieta cekiams - pusmecio laikotarpyje galite grazinti preke. Taciau pardavejos to nesuprato. Susitariau kitos savaites pradzioje, kada bus administratore, kad vel uzeisiu ir bandysiu aiskinti. Taigi, ar turi man grazinti pinigelius uz brokuota gamini?  blush2.gif


Taip, uz brokuota gamini turi grazinti, o pardaveja vepla, jei nezino istatymu. Internete juk galit pasiskaityt kam taikoma, kam ne ir kiek laiko ir galit dar atsispausdinus nusinest kai eisit kalbetis su administratore.
Atsakyti