Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima į parduotuvę grąžinti batus?

siaip tokiu atveju butina apziureti batus parduotuveje ir neikis brokuotu, ne visada pardavejos zino ka jum "kisa"
Atsakyti
Nu kaikurios moteriskes visiskai i pievas sneka.

Jeigu slamsta parduoda, ka pardavejai gali zinoti apie tuos batus - NIEKO. Net ir geru firmu babtu buna sudisku, kaip nesiosi taip ir turesi, aisku yra kur zmones nusiperka pacios ploniausios odos batus uz belekiek simtu ir tikisi kad vaikscios milijona metu, net nesitikekit.

Pati esu macius kokius batus atnesa mamytes, GERU DUKRYCIU batus, nuspardytus nudauzytus belenkaip, ir kaltina kad prastus batus pardavineja, kaip nesiosi taip ir turesi. As nusipirkau batus vaikstau su jais darbe, po sandelius visokius ir pns, man viskas tvarkoj, atnesa kita mergiote tipo prastos odos batai, nereikia i asfalta bruzint ir futbolo zaist.


O jei grauzia, spaudzia, nebepatinka spalva, kulnas, modelis ar dar koks biesas ir ju nenesiojot lauke, saunat su cekiu priesaky i parduotuve ir reikalaujat grazinim arba keitimo. Jei batai nauji nenesioti ir nesugadinti, ir pinigeliu negrazina grasinat skambinti i atitinkamas institucijas.
Papildyta:
QUOTE(Dirol @ 2009 04 06, 20:52)
labas vakaras, o gal kam buvo atveju su "trendexpress"? nusipirkau batus pries tris savaites, o pardaveja sake, kad galiu grazinti per menesi jei brokas.... o jei ne brokas, tik kulna trina? kaip tada? galima grazinti motyvuojantis trinimu? ceki turiu.

Be abejones.
Atsakyti
Aš kažkada 'Žygio batuose' pirkau sportiniu batelius tokius.Per šiek tiek daugiau nei savaitę labai sėkmingai visas padas iki skylių suėjo.Nunešiau,parodžiau čekį.Pakvietė vadybininkę,kuri man dar liepė tuos batus išplauti (matyt tikėjosi,kad tingėsiu apsiimti ir iš viso nebeatnešiu). Sekančią dieną atgavau visus pinigus smile.gif
Atsakyti
laba diena, aš irgi norėčiau kai ko paklausti smile.gif
ar galėčiau gražinti batus jeigu tik vakar juos per kvailumą nusipirkau o šiandien užsidėjus pasirodė visgi netinkama išmėra.. kaip tokioj situacijos reikėtų motyvuoti gražinimą, negi sakyti kad apsirikau su dydžiais.. ir kažin ar gražintų man pinigėlius?
Atsakyti
aisku, jeigu ceki turi, tai grazins smile.gif

manes kartais net neklausia kodel grazinu, tiesiog prieini, sakai noriu grazint, ir atiduoda pinigelius (bet cia matai jau 'vakaru' kultura..)

siaip man tas patinka, nes pvz tokioj kaip zaroj net nereik cekio nest, jie nuskaito pagal etikete..

o jau kiek kartu esu visko grazinus/keitus tai ne tas zodis. bet tas ir faina. prisiperku rubu (kurie ta diena visi lb lb grazus atrodo), jeigu per 28 dienas jie vis dar kabo su etiketem, nesu atgal smile.gif ner cia ko spintos uzimt..


Atsakyti
sveikutes 4u.gif
Noriu pasitarti. Pirkau batukus praeita sav, pardaveja sake nesunesiojami,(mustangai), o sestadieni eidama pajauciau, kad kauksejimas nevienodas, pasiziuriu nera pakulnes, nu susinervinau. Rytoj noriu nunesti grazinti kaip nekokybiska preke, nors jie man patiko prie dzinsiuku. Kaip manot, ar privalo grazinti be jokiu diskusiju? g.gif as taip manau, tik sakau gal pardaveja uzsipuls cool.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo voveriuxe: 27 balandžio 2009 - 22:14
Nemanau, kad keis dėl pakulnės smile.gif Bet linkiu sėkmės.
Atsakyti
QUOTE(voveriuxe @ 2009 04 27, 22:36)
sveikutes  4u.gif
Noriu pasitarti. Pirkau batukus praeita sav, pardaveja sake nesunesiojami,(mustangai), o sestadieni eidama pajauciau, kad kauksejimas nevienodas, pasiziuriu nera pakulnes, nu susinervinau. Rytoj noriu nunesti grazinti kaip nekokybiska preke, nors jie man patiko prie dzinsiuku. Kaip manot, ar privalo grazinti be jokiu diskusiju?  g.gif  as taip manau, tik sakau gal pardaveja uzsipuls  cool.gif
user posted image


gali drasiai nesti grazint, nes tai skaitoma kaip brokas cool.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2009 04 28, 10:04)
gali drasiai nesti grazint, nes tai skaitoma kaip brokas  cool.gif


Galetum nesti net jei nebutu broko, o tiesiog jeigu nepatinka. Tik aisku ceki reikia tureti.

Cia gana aiskiai surasyta sitie dalykai: www.ecc.lt/zinokteises/docs/GUARANTEES.pdf
Atsakyti
Noriu paklaust ne apie batus,o apie rankine.Kovo pradzioj pirkau rankine,o dabar ji pradejo plyst ties rankenom(itariu per daug prisidejus buvau),ar turiu sansu,kad priims atgal?
Atsakyti
QUOTE(voveriuxe @ 2009 04 27, 22:36)
sveikutes  4u.gif
Noriu pasitarti. Pirkau batukus praeita sav, pardaveja sake nesunesiojami,(mustangai), o sestadieni eidama pajauciau, kad kauksejimas nevienodas, pasiziuriu nera pakulnes, nu susinervinau. Rytoj noriu nunesti grazinti kaip nekokybiska preke, nors jie man patiko prie dzinsiuku. Kaip manot, ar privalo grazinti be jokiu diskusiju?  g.gif  as taip manau, tik sakau gal pardaveja uzsipuls  cool.gif
user posted image



O gali nepriimti atgal vien todel, kad batukai jau panesioti. Man taip buvo, uzteko apsiavus juos grizti namo, kai iskrito pakulne. Nesiau, nebeprieme, nes matosi, kad nesioti. Paskui dar pradejo trinti jie, tai dabar ir metosi nenesiojami.
Atsakyti