Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima į parduotuvę grąžinti batus?

pirkau batus "zygio batuose" pries 2 dienas. parduotuveje jie man atrode kaip tik ,bet namuose truputi laisvoki. ar dar imanoma juos grazinti?
Atsakyti
QUOTE(geneva @ 2006 08 18, 20:38)
pirkau batus "zygio batuose" pries 2 dienas. parduotuveje jie man atrode kaip tik ,bet namuose truputi laisvoki. ar dar imanoma juos grazinti?


Beabejo smile.gif Ceki turi?
Atsakyti
QUOTE(geneva @ 2006 08 18, 21:38)
pirkau batus "zygio batuose" pries 2 dienas. parduotuveje jie man atrode kaip tik ,bet namuose truputi laisvoki. ar dar imanoma juos grazinti?


blink.gif tai aisku..
negi dar nezinai savo teisiu mirksiukas.gif
Atsakyti
tai kad cekio nerandu...
Atsakyti
QUOTE(geneva @ 2006 08 18, 21:50)
tai kad cekio nerandu...


o va jei be cekio-tada problema.
Atsakyti
Kiek zinau turint ceki,daikta galima grazinti per 2 sav.Siandien ir as nesiu grazinti dzinsus i zara smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2006 08 19, 10:06)
Kiek zinau turint ceki,daikta galima grazinti per 2 sav.Siandien ir as nesiu grazinti dzinsus i zara smile.gif

o aš sijoną į monton. lipa viršun verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 08 19, 10:20)
o aš sijoną į monton. lipa viršun  verysad.gif


Per mazas?
Atsakyti
Jeigu batai jau panešioti, grąžinti neišeis, pati savo kailiu išbandžiau, bet jei tik namie pasimatavai, tada-taip, beje čekio tikrai reikia smile.gif
Atsakyti
beje pagal ck jei sugebi irodyt, kad daikta pirkai butent is ju, galima grazint. bet cia manau tinka tik tokiems atvejams, kai firma yra vienintele tam tikro dalyko importuotoja, ir kitr nera shansu jo isigyt.
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2006 08 19, 10:21)
Per mazas?

nea, netgi laisvokas, bet kažkaip ne mano išlinkimams siūtas tongue.gif
Atsakyti
Tiek rubus, tiek batus turint pirkimo ceki galima grazinti per 2 savaites.

O man buvo toks atvejis. Pirkau Reserved kelnaites, parsinesiau, ogi ziuri, ne ta dydi pasiemiau doh.gif (nebuvau net pasimatavus). Be to, pastebejau, kad vienoje vietoje iplyse. Atnesu i parduotuve (su cekiu, zinoma), o man vedeja aiskina, kad jie apatiniu kelnaiciu nepriima ir nekeicia blink.gif blink.gif Nu man jau siutas paeme, sakau, kad net uzsidejus nebuvau - o ji vistiek savo. Atnese savo parduotuves taisykles paskaityti, atseit nespecializuotos apatiniu rubu parduotuves turi teise nepriimti ir nekeisti apatiniu rubu. Nu tada as jai parodziau ta iplysima. Ir be jokiu kalbu, kaip broka, tas kelnaites prieme ir pinigelius grazino. biggrin.gif
Atsakyti