Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai sveikinimai

QUOTE(creative @ 2008 05 07, 19:17)
O gal zinote dar kur Vilniuje uzrasineja graziai? Ir kur rasti graziu atvruciu, kokiu originaliu ir neeiliniu, kad nebutu visos tos, ku prekybos centre pilna>  g.gif



Sunki užduotis smile.gif
Atsakyti
LABUTIS

labai prasau padekit jei kas susidure su tuom
mama nori isleisdama sunu pasakyt kazkokius spec zodzius kad atiduoda sunu gal kas kokiu turit.labai padetumet aciu

lauksiu a.z
Atsakyti
Gal zinot kur Kaune graziai uzrasineja sveikinimus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(monce* @ 2006 07 18, 17:19)
Ieskojau zodziu vestuvems, tai permeciau atvirutes, kurias mes gavom ir stai, ka radau:

Ismokit kaupti dziaugsmo atsargas - ne aukso,
Kaip medzio lapas saules spindulius taupykit.
Te jauno akys asaru nebarsto...
O jei pavargs kuris - to ranka palaikykit,
Stiprybe savo pagalinkite per puse,
Ir dziaugsmo aura susvytes virs JUSU.
Meile, zerincia via - kaip zvaigzde,
As prispaudziu prie savo sirdies.
Ir einu pamariais pasivaiksciot,
Ir tikiu, kad ji simtmeciais svies. /S.Anglickis/

Rodos, taip paprasta statyti gyvenima.
is kasdieniu rupesciu,
is mazyciu dziaugsmo grymsteliu,
is abipuses meiles sulipdyti nepajudinama tvirtove.
Rodos, taip paprasta gyventi,
kai salia jauti mylimo zmogaus alsavima,
kai liudesio akimirka turi gyvenimo draugo peti, uz kurio gali pasislepti ar issiverkti skausmo akivaizdoje,
kai girdi savo sirdies aida kito zmogaus sirdyje!
Rodos, taip papratsa zengti per gyvenima, susikibus uz ranku -
i bendra ateiti,
i bendra tiksla,
i viena svajone...
Rodos, taip lengva gyventi, zinant tukstanti ir viena zodi, ir visi jie yra  - MYLETI...
Bukit laimini ir amzinai mylekit vienas kita!

wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
na dekui tikrai neblogu zodziu ir pasveikinimu cia radau smile.gif manau tikrai pravers,nes jau si 5-dieni vestuvese dalyvausim thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2004 09 07, 08:36)
Cituoju:

Mylekit vienas kita, bet meiles nepaverskita panciais: geriau tebuna jinai jura, skalaujanti jusu sielu krantus.
Pripilkit viens kitam taures, bet negerkit is vienos.
Atlauzkit viens kitam duonos, bet nekaskite tos pacios riekes.
Dainuokit kartu ir dziaukites, bet tegu kiekvienas lieka ir atskiras, kaip po viena yra ir liutnes stygos, nors virpa ta pacia muzika.
Atiduokit savo sirdis, tik ne vienas kito nuosavyben, nes tik Gyvenimo ranka gali valdyti Jusu sirdis.
Ir stovekite kartu, bet ne per arti vienas kito, nes juk sventos kolonos stovi atskirai, o azuolas ir liepa neauga viens kito seselyje...

Is filosofo ir pranaso Kalilio Dzibrano knygos.

Man asmeniskai labai patiko, nes zodziai tikrai neeiliniai ir ne banalus eilerastukai.. smile.gif

nuostabu, N U O S T A B U wub.gif bigsmile.gif , tai ko ir ieskojau!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Irme @ 2006 09 08, 12:29)
Man labai patiko tetos palinkejimas sveciu knygoje. Gal kam irgi patiks:

Žmonės sako, kad meilė - tai šampanas, raudonos rožės ir žvakių šviesa... Bet iš tiesų meilė - tai kaip kaimiška duona, šviežias pienas ir kvapnus medus.. tai, kas taip artima, miela ir sava... Taigi kuo daugiau jums to pieno, duonos ir medaus...

thumbup.gif kaip tik panaudosiu rytoj mirksiukas.gif

QUOTE(Dij@n@ @ 2007 07 24, 18:49)
Labai grazus sveikinimas :

Nelengva rasti tuos vienintelius zodzius kurie isreikstu tuos sirdingiasius linkejimus Jums. Visada islikite tokie grazus ir laimingi kaip siandien. Bukite verzlus it pavasaris, kaitrus nelyginant vasara, dosnus kaip auksinio rudens diena ...
Linkime Jums ilgu ir graziu  bendro gyvenimo metu...

thumbup.gif gal dar ir šituos panaudosiu prie progos taip pat rytoj biggrin.gif
Atsakyti

Jūsų rankos sujungtos bendram gyvenimui
Jūsų širdis sujungtos vienai laimei kurti
Todėl visų dienų ir metų bėgyje,
Jūs saugokit viens kitą, kaip didžiausią turtą
Ir eikite per žemę tiesūs ir laimingi,
Neklupdami prieš audrą, nelinkdami prieš vėją,
Tegul takuos obels žiedai Jums sninga,
Tegul kelius Jums spinduliais nusėja...
Ir saugokite židinį bendros ugnies,
Kad vėjai svetimi neišblaškytų.
Mylėkite viens kitą iš širdies,
Ir gelbėkite, ir ginkite vienas kitą.
Tiktai išėję į gyvenimo kelius,
Jūs neužmirškit šito krašto.
Kuriam užsiauginote sparnus,
Kuriam pažinot meilės raštą.
Ir neužmirškit jūs šitų žmonių
Kurie Jums laimės ir sėkmės linkėjo,
Kurie Jums širdį nešė dovanų
Ir į svajas įpynė Nemuno vėją.
Mes linkime mylėt tvirtai viens kitą,
Ir drąsiai žengti gyvenimo keliais,
Sukurti gražų ir saulėtą rytą,
Su meilės ir ramybės spinduliais.
Juk kartais būna ir takai nelygūs,
Ir apsiniaukęs rudenio dangus.
Ir kartais žodžiai, lyg erškėčiai dygūs,
Užtemdo tai, kas buvo taip brangu.
Bet kai tvirtai mylėsite vienas kitą,
Ir gerbsite viens kito troškimus,
Tai laimė nekviesta ir neprašyta,
Kasdien pabels į Judviejų namus
Tegul gyvenimas jums neš gražiausią dainą,
Kaip paukščiai neša saulę ant sparnų.
O mes šiandien pasveikinti atėjom,
Ir atnešėme džiaugsmą dovanų.
Ir tegul niekad Jums netruks čia saulės,
Pačių skambiausių vyturio dainų.
Mes norime visą laimę iš pasaulio
Padėti Jums ant virpančių delnų.
Atsakyti
O ką palinkėti kolegai sukūrus šeimą. Tradiciškai teiksime dovaną ir gėles, jie pas mus su žmona ateis pasirodyti, atsineš vestuvių pyrago. Su iškalba pas mane visai prastai, bet panašu, kad turėsiu tai padaryt... Padėkit. Eilėraščių tikrai nedeklamuosiu, bet jei sakysiu nepasiruošus, tai tikrai nusišnekėsiu kaip reikalas... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatukas @ 2008 05 14, 18:16)
LABUTIS

labai prasau padekit jei kas susidure su tuom
mama nori isleisdama sunu pasakyt kazkokius spec zodzius kad atiduoda sunu gal kas kokiu turit.labai padetumet aciu

lauksiu a.z


ir mano mamai labai reiktų kažkokių žodžių išleidžiant sūnų..
Atsakyti


juk dabar internete galima surasti ivairiu progu ir sveikinimu, linkejimu bigsmile.gif arba suradus kazka pakeisti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, paskaiciau sveikinimus radau nuostabiai grazu sveikinima suzadetuviu proga savo brangiajam, aciu. Papildysiu sveikinimu kolekcija, ko cia dar neradau. Gal kur pritaikysite, o gal jau kiek ir nuvalkiota, bet grazios vaikuciu mintys apie meile:

„Kai mano močiutė susirgo artritu, ji daugiau nebegalėjo pasilenkti ir nusilakuoti sau kojų nagų. Todėl mano senelis visą laiką daro tai už ją, nors jam ir skauda rankas. Tai meilė.“ Rebeka (8 metų)

„Kai kas nors tave myli, jis kitaip taria tavo vardą. Tada tu žinai, kad tavo vardas yra saugus jo burnoje.“ Bilis (4 metų)

„Meilė yra kai mergaitė pasikvepina, o berniukas pasišlaksto losjonu po skutimosi, jie susitinka ir uosto vienas kitą.“ Karlas (5 metų)

„Meilė yra kai tu išeini į miestą pavalgyti ir atiduodi kažkam savo keptas bulvytes, neprašydamas, kad jis tau duotų savo.“ Krisi (6 metų)

„Meilė yra tai, kas tave verčia šypsotis net kai esi pavargęs.“ Teri (4 metų)

„Meilė yra kai mano mamytė padaro kavos tėveliui ir prieš duodama paragauja, ar ji skani.“ Dani (7 metų)

„Meilę gali išgirsti kambaryje per Kalėdas, jei tik nustoji atidarinėti dovanas ir įsiklausai.“ Bobis (5 metų)

„Meilė - kai pasakai berniukui, kad tau patinka jo marškiniai ir po to jis dėvi juos kasdien.“ Noelė (7 metų)

„Meilė - kai mama atiduoda tėčiui geriausia vištos gabaliuką.“ Elein (5 metų)
Darbas pagal specialybę! Sužinok daugiau! - www.cvonline.lt

„Meilė - kai mama mato tėtį purviną ir suprakaitavusį ir vis tiek sako, kad jis gražesnis už Robertą Redfordą.“ Krisas (8 metų)

„Meilė - kai tavo šuniukas laižo tavo veidą net po to, kai tu jį buvai palikęs visą dieną.“ Meri En (4 metų)

„Kai tu ką nors myli, tavo blakstienos virpa, o iš tavęs skraido mažos žvaigždutės.“ Karen (7 metų)

„Negalima sakyti „aš tave myliu“, jei taip negalvoji. Bet jei taip galvoji, turėtum sakyti dažnai. Žmonės pamiršta.“ Sandy (8 metų)

„Meilė yra tokia graži kaip saulė, dangus, žolė. Meilė yra begalinė.“ Justas (10 metų, Kaunas)

„Meilės neįmanoma širdyje pakeist jokiu kitu jausmu.“ Greta (Šilalės raj.)

„Meilė tokia didelė kaip dangus.“ Brigita (8 metų, Kaunas)

„Meilė tai labai gražus jausmas! Kai savo širdele jaučiam, kad kas nors mums patinka ir kiekvieną dieną neina užmigt, visada galvoji apie įsimylėtą žmogų.“ Kamilė

„Meilė tai kaip didžiulė raudona gėlė! Meilė tai saulė danguje! Meilė tai meilė tarp dviejų laimingų žmonių!“ Guoda

„Mano meilė panaši į šokį. Šiandien man smagu ir aš šoku džiaivą.“ Brigita (8m. Šilutė)

„Meilė tai gražus dalykas meilė tai grožis ir meilė pati gražiausia ji sukūrys. įsimylėti yra gerai aš ir kai ką įsimylėjau ……………. nesakysiu ką …. Vat.“ Ievita (8 m. Marijampolė)

4u.gif wub.gif
Atsakyti