Įkraunama...
Įkraunama...

nemokamas maitinimas

Vakar girdėjau kaip Brazauskas pažadėjo suteikti nemokamus priešpiečius visiems pradinukams. Dar kažkas buvo paminėta ir internete omni.lt, bet nuėjus į mokyklą niekas nepasikeitė ir pinigėliu reikia mokėti. Gal kas žinot naujienų, kurios nepasiekė dar mokyklų.
Atsakyti
va as visa vakara ieskau info apie tai, nes pati dariau kazkada kazkoki reportaza aie tai, bet senokai, jau primirsus esu. Mokykloj mokytoja sake "pima karta girdziu" blink.gif Libra cia galetu tarti zodi, ji ismanele situ reikalu wink.gif
Atsakyti
QUOTE (mamulia @ 2004 09 02, 22:46)
Libra cia galetu tarti zodi, ji ismanele situ reikalu wink.gif

Na ka tu, ka tu blush-anim-cl.gif dar neismanele, nes mano vaikam tik po dvieju metu i mokykla. Bet as jusu vietoj paskambinciau i Svietimo skyriu, taip svelniai pasiteirauciau biggrin.gif Vyriausybe kada zadejo nemokamus pusrycius? pavasari, reiskia tikejosi kad iki rudens zmones apie tai pamirs. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Libra: 03 rugsėjo 2004 - 06:48
QUOTE (Libra @ 2004 09 03, 06:47)
Na ka tu, ka tu blush-anim-cl.gif dar neismanele, nes mano vaikam tik po dvieju metu i mokykla. Bet as jusu vietoj paskambinciau i Svietimo skyriu, taip svelniai pasiteirauciau biggrin.gif Vyriausybe kada zadejo nemokamus pusrycius? pavasari, reiskia tikejosi kad iki rudens zmones apie tai pamirs. biggrin.gif

tikejosi laugh.gif o mes nepamirsom laugh.gif idomiausia,kad visi pranesimai apie tai kazkur dingo, net ELTOJ neberandu g.gif
Atsakyti
Nuo 2004 gegužės padidėjo minimalus uždarbis tai kaip ir išeina , kad daugelis moksleivių nebegaus nemokamų pietų. Aš gaunu mimimumą ir esu išsituokusi (alimentų negaunu) ir dabar mano vaikas nebegaus nemokamų pietų. Nes alga 430 : 2=215, o vienam šeimos nariui turėtų išeiti ne daugiau kaip 202 lt. Girdėjau,kad turėjo pakelti gal kas girdėjote kaip yra iš tikro.
Atsakyti
o musu mokytoja sake,kad vaikai prieshpiechius gaus nuo kitos savaites,tik dar neaishku,kas tai bus???Gal kokia stiklinaite kefyriuko,kuri vaikuchiai taaaaip megsta laugh.gif
Atsakyti
mūsų mokykloj priešpiečiams arbata ir bandelė, vienai dienai kaina 50ct, pietums -3,5lt.
Galima pateikti prašymą mokytojai dėl nemokamo maitinimo, jei išsituokusi-ištuokos liudijimą, iš darbovietės pažymą apie paskutinių 3 mėn. darbo užmokestį ir tik jei šeimos pajamos kiekvienam nariui sudaro apie 230lt, išskiriami nemokami pietūs, jei kiek daugaiu išeina pinigų, tai galiam ligtai derėtis nors dėl pusryčių, dar paprastai mokyklose būna išskiriama keletas talonėlių vaikams be prašymų, mokytoja parenka, mūsiškė šį mėnesį valgo nemokamus pietus be jokių prašymų, pateikiau ir prašymą, bet mokytoja sako, kad per daug uždirbu, kažin, ar ką gausiu, nebent, kai dar gims mažiukas ir tegausiu 70proc. atlyginimo, vėl pateikinėsiu pažymas.
Atsakyti
Apie nemokamus priespiecius per televizoriu pasakojo pats svietimo ministras likus kokiai savaitei iki rugsejo men. Sake, kad yra skirta daugiau pinigu moksleivio krepseliui, taip pat kad nebutu nelygybes, jog vieni vaikai gauna nemokama maitinima, o kiti ne, bus skirta visiems. Bet akivaizdu, kad apie savo pazadus pamirso dry.gif
Atsakyti
QUOTE (lengvute @ 2004 09 11, 07:00)
mūsų mokykloj priešpiečiams arbata ir bandelė, vienai dienai kaina 50ct, pietums -3,5lt.
Galima pateikti prašymą mokytojai dėl nemokamo maitinimo, jei išsituokusi-ištuokos liudijimą, iš darbovietės pažymą apie paskutinių 3 mėn. darbo užmokestį ir tik jei šeimos pajamos kiekvienam nariui sudaro apie 230lt, išskiriami nemokami pietūs, jei kiek daugaiu išeina pinigų, tai galiam ligtai derėtis nors dėl pusryčių, dar paprastai mokyklose būna išskiriama keletas talonėlių vaikams be prašymų, mokytoja parenka, mūsiškė šį mėnesį valgo nemokamus pietus be jokių prašymų, pateikiau ir prašymą, bet mokytoja sako, kad per daug uždirbu, kažin, ar ką gausiu, nebent, kai dar gims mažiukas ir tegausiu 70proc. atlyginimo, vėl pateikinėsiu pažymas.

nemokami pietus ir pusrychiai suteikiami jei seimos pajamos vienam nariui nesudaro 202.5 lt wink.gif
Atsakyti
Vienam seimos nariui-2002,5 .Jei esi plikas basas+neturi kredito,ar skolu wink.gif
Ir dar soc. darbuotojai gales ,bet kada pas jus uzeit doh.gif
Atsakyti