Įkraunama...
Įkraunama...

Gydytoja Indralienė.

malonu,kad tokie geri atsiliepimai, man jau drasiau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(raptor @ 2008 05 07, 17:16)
Sveikutes,
Mokejau 1000lt, bet man ji labai patiko ir turejau po gimdymo komplikacija, tai ir negailejau. O ji pasidalina su akusere.
as irgi pries pora savaiciu gimdziau pas sia gydytoja, labai labai ja dziaugiuos. Rupestinga, maloni tikrai konsultuojas su kitais gydytojais, jei kas truputi neaisku, pasikviecia kitus gydytojus, kaip geriau pasielgti. Po gimdymo daug kartu mane aplanke palatoje, vis klausinejo ar viskas gerai, ar neturiu klausimu, kaip jauciuos.  Ji tokia rami atrodo, kad lankantis pas ja pradzioj nestumo, galvojau, kad labai ramiai i viska reaguoja, nekreipia demesio, bet veliau supratau, kad su savo tokiu ramumu tik nuramina, o per gimdyma, tai isvis labai gera salia tokios gydytojos.
Kita lelyte taip pat gimdysiu pas sia gydytoja. Ir patys gimdymo namai man labai patiko, ir palata turejau vienviete, ir sesutes visos labai malonios, nepalieka vienos , vis uzeina paklaust kaip sekas. Ir maistas man tikrai normalus, as kaip tik noredavau ju maisto, nei kad atnestu  man is namu.
Zodziu patenkinta viskuom.  4u.gif  tongue.gif  biggrin.gif  mirksiukas.gif

o as tik nestumo metu lankysiuosi pas ja,ogimdysiu pas ta kuri budes....tokiu dideliu pinigu negaliu moketi...ju prireiks maziukui gimus.....
Atsakyti
gal kam nors si gydytoja Ceariuka dare? Noreciau atsiliepimu.. blush2.gif
Atsakyti
teko pas ja kazkada senai lankytis, labai faina gyditoja,ir pas jos vyra lankiausi...jis stomotologas taip pat patiko kaip gyditojas.
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2008 06 09, 18:54)
gal kam nors si gydytoja Ceariuka dare? Noreciau atsiliepimu..  blush2.gif

vis dar noriu tu atsiliepimu biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,
merginos gal galite parasyti sios gyd. telfoniuka i az. noreciau su ja asmeniskai susitarti blush2.gif

buciau labai dekinga
geros dienos visoms 4u.gif
Atsakyti
ir man jei galima numeriuką į AŽ blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2008 03 14, 18:07)
tai prasom paaiskinti, kodel???  blink.gif  Jei jau reiskiate nepasitenkinima, tai motyvuokite  4u.gif  na, as kaip tik ir ruosiuosi tai daryti- sunerimau dabar  g.gif

sveikutes na va as irgi iisiu savo trigrasi, pas sia gydytoja teko lankytis pries 7 metus, galibuti kad vel greitai teks kreiptis:) as vykau susitarusi ir pradzioje pries pat gimdyma gulejau skyriuj nes sunkiaia tsidarinejo kalelis,tad skatino taciau jokiu didesniu atsidarymu:((( tad dare cezari, vat ir emiau epidura pradzioje kuriuo labai esu patenkinta, tuo metu manji dare gyd. baubliene tokia pagyvenusi manau jau ji nebedirba turetu buti pensijoje bet ji yra stazavusis rusijoj ir pan., panemu ant stalo tiek isidrebejau su visa kusete kad jos puoleraminti nes negales atlikti epiduro:) taigi po to jau seke cezaris, tik va kaip yra asemaiu pilna bet po jo lavai sunkiai atsigavau, galima skyti vaziavo stogas, maciau nesamones visokias pries akis, tad nezinau vis tik 7 metai parejo patobulejo ir medicina, tad siaidienai manau rinkciausi dalini, jukpo jo lengviau astigauni, bet ka dar viena mama rase kad kazas jei ne taip su daliniu pavyko, chm.. idomu kas. Butu idom slaukti nuomoniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2009 01 13, 08:48)
sveikutes  na va as irgi iisiu savo trigrasi, pas sia gydytoja teko lankytis pries 7 metus, galibuti kad vel greitai teks kreiptis:) as vykau susitarusi ir pradzioje pries pat gimdyma gulejau skyriuj nes sunkiaia tsidarinejo kalelis,tad skatino taciau jokiu didesniu atsidarymu:((( tad dare cezari, vat ir emiau epidura pradzioje kuriuo labai esu patenkinta, tuo metu manji dare gyd. baubliene tokia pagyvenusi manau jau ji nebedirba turetu buti pensijoje bet ji yra stazavusis rusijoj ir pan., panemu ant stalo tiek isidrebejau su visa kusete kad jos puoleraminti nes negales atlikti epiduro:) taigi po to jau seke cezaris, tik va kaip yra asemaiu pilna bet po jo lavai sunkiai atsigavau, galima skyti vaziavo stogas, maciau nesamones visokias pries akis, tad nezinau vis tik 7 metai parejo patobulejo ir medicina, tad siaidienai manau rinkciausi dalini, jukpo jo lengviau astigauni, bet ka dar viena mama rase kad kazas jei ne taip su daliniu pavyko, chm.. idomu kas. Butu idom slaukti nuomoniu 4u.gif

man pries kelerius metus dare cezari ir dare dalini nuskausminima, tai viska maciau kaip per sapna, bet atsigavau labai lengvai, jokiu problemu nekilo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(triuliu @ 2009 01 13, 10:55)
man pries kelerius metus dare cezari ir dare dalini nuskausminima, tai viska maciau kaip per sapna, bet atsigavau labai lengvai, jokiu problemu nekilo thumbup.gif

aciu triuliu, aisku man dar viskas tolokai tik 9 savaite tau matau pas tave zirniukui 5 savaite-sveikinu 4u.gif ir linkiu auginti pilviuka 4u.gif , aisku dar man viskas tolokai bet paskaitineju sia temele juolab kad pas Indreliene teke yra operuotis, esu is bailiukiu, bet vat mastau apie dalini nes tikrai ta pilna narkoze ne duok die... o kaip tau po dalines labai skaudejo na turiu galvoje atsigavimas toks pats kaip ir po pilnosnarkozes g.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2009 01 13, 10:42)
aciu triuliu, aisku man dar viskas tolokai tik 9 savaite tau matau pas tave zirniukui 5 savaite-sveikinu 4u.gif ir linkiu auginti pilviuka 4u.gif , aisku dar man viskas tolokai bet paskaitineju sia temele juolab kad pas Indreliene teke yra operuotis, esu is bailiukiu, bet vat mastau apie dalini nes tikrai ta pilna narkoze ne duok die... o kaip tau po dalines labai skaudejo na turiu galvoje atsigavimas toks pats kaip ir po pilnosnarkozes g.gif

aciu aciu 4u.gif
man pilnos nedare, tai negaliu palyginti, bet po dalines iskart po operacijos visiems paskambinau pranesiau naujienas, po keliu valandu trumpam atnese vaika, kita diena liepe stotis ir vaikscioti, aisku pjuvi skaudejo, bet man nekilo didesniu problemu, nei pykinimo, nei svaigulio, o del psichologiniu problemu tai net mintis nekilo g.gif Ir gyditojai labai gyre kad taip greitai atsigavau. Kai dabar pagalvoju viskas labai lengvai praejo, nors cia tik mano patirtis, gal kitu organizmai isvis sunkiau pernesa narkoze.
Atsakyti