Įkraunama...
Įkraunama...

Gydytoja Indralienė.

QUOTE(BaltairJuoda @ 2007 04 24, 21:37)
Gal dar kas galit pasisakyti apie Indrelienę? Daugumos atsiliepimai geri... Tik mažokai informacijos...


O kokios butent informacijos noretum?

Jau anksciau sitoj temoj rasiau, kad pas sia gyd. gimdziau vyresni sunu ir ruosiuos gimdyti antra. Taigi jau turiu ir antra suneli. Ir antra karta likau patenkinta sia gydytoja. Tikrai labai rupestinga.
Atsakyti
As irgi gimdziau pas Indreliene. Ja man rekomendavo du zmones. Bet susitikus su gydytoja tu rekomendaciju ir nebeprireike. Gydytoja labai maloni kaip zmogus, profesionali kaip gydytoja. Pas ja nestumo metu nesilankiau, o tik tariausi gimdyti. Vizitui buvau pora kartu nuejusi. Taciau pabendravus kad ir pora kartu, atrodo kad ta zmogu pazysti jau taip seniai.
Siai gydytojai skiriu 10balu pagal desimtbale sistema. Po gimdymo kiekviena ryta ji ateidavo pas mane paziureti kaip laikausi. Nors po naktinio budejimo tikrai galejo vaziuoti namo. Israsant taip pat atbego pravesti mini paskaiteliu kaip namie tvarkytis, kaip save priziureti, kada sunerimti del savo sveikatos, kaip toliau planuoti savo seimos lytini gyvenima ir pan. Vienu zodziu namo vaziavau rami.
Po gimdymo pagyre kad buvau sauni gimdyve biggrin.gif Siai gydytojai galiu pasakyti didelis aciu uz viska. Manau, kad visos pas ja gimdziusios man pritaria. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(j_jurgita @ 2007 04 27, 11:30)
O kokios butent informacijos noretum?

Jau anksciau sitoj temoj rasiau, kad pas sia gyd. gimdziau vyresni sunu ir ruosiuos gimdyti antra. Taigi jau turiu ir antra suneli. Ir antra karta likau patenkinta sia gydytoja. Tikrai labai rupestinga.

Iš esmės labai abstrakčiai apibūdinama "maloni, rūpestinga" ir pan. Na, kuo geriau susitarus nei nesusitarus su šia gydytoja? Kaip ji dalyvavo gimdyme... Ar akušerė dirbo daugiau ar gydytoja pati daug pastangų įdėjo? Na, kažko konkretesnio norisi išgirsti... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BaltairJuoda @ 2007 05 10, 21:03)
Iš esmės labai abstrakčiai apibūdinama "maloni, rūpestinga" ir pan. Na, kuo geriau susitarus nei nesusitarus su šia gydytoja? Kaip ji dalyvavo gimdyme... Ar akušerė dirbo daugiau ar gydytoja pati daug pastangų įdėjo? Na, kažko konkretesnio norisi išgirsti... smile.gif


Sunku pasakyti kaip gydytoja dirba nesitarus ir susitarus. Bet kiek as zinau, si gydytoja neagituoja tartis. Sako visi gydytojai moka ir naturalu gimdyma priimti, ir jei reikia operuoti. Tiesiog tavo teise rinktis.
Man per gimdyma gydytojos demesio pakako. Ta diena gimdymu buvo daug, todel visi gydytojai lakste kaip pasele. Bet pas mane Indreliele uzsukdavo daznai, vis paklausdavo kaip jauciuosi, ka jauciu. Patikrindavo vaikelio bukle. Per gimdyma manau kiekvienas atliko savo darba- gydytoja savo, akusere savo. Beje akusere atejo tik kai jau stumimas buvo ipusejes. Ir dar, turetum suprasti, kad gydytojai priima sprendimus, o " juoda darba" atlieka akuseres, seseles ir pan. Visi turi savo pareigas.
Man asmeniskai labai padejo gydytojos patarimai, pastabos. Ji nekalba uzuolankomis,sako taip kaip yra,todel tai padeda nepasimesti. Man pavyzdziui labai padejo, kai gydytoja pasake ka turiu jausti, nes pirmakarta gimdant sunku, kai esi zalia gimdyve.
Prasidejus gimdymui gydytoja vis drasino, patarinejo kaip ir ka daryti. O kai jau vaikelis gime negailejo pagyrymu, kad lengva buvo su manimi, kad sauniai reagavau i jos nurodymus ir stumiau kiek sveikata leido thumbup.gif

Kazka konkretesnio tau gali pasakyti tik tos moterys, kurios gimde pas Indreliene ir pas kokia kita gydytoja.Tik jos gali palyginti ir pasakyti, va sita gerai, ana blogai.
Bet zinai, kiekvienas zmogus skirtingas ir kas super vienam,gali buti tik siaip sau kitam. Manau pati turi nuspresti. Be to jeigu nori sia gydytoja rinktis, vadinasi kazkajau girdejai apie ja. Kad ir kaip ten bebutu, nei viena gydytoja nepagimdo uz mus. Todel pasirink zmogu, kuriuo pasitiki, nebijai paklausti kvailu klausimu ir siaip kuriam jauti simpatija.
Patariu nueiti su ja susitikti ir tada nuspresi. Nebutinai tau gimdyti pas ja, jeigu tau kazkas nepatiks.Sekmes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidutex: 11 gegužės 2007 - 11:32
QUOTE(BaltairJuoda @ 2007 05 10, 21:03)
Iš esmės labai abstrakčiai apibūdinama "maloni, rūpestinga" ir pan. Na, kuo geriau susitarus nei nesusitarus su šia gydytoja? Kaip ji dalyvavo gimdyme... Ar akušerė dirbo daugiau ar gydytoja pati daug pastangų įdėjo? Na, kažko konkretesnio norisi išgirsti... smile.gif


Kadangi abu vaikus pas sia gydytoja gimdziau susitarus, tai negaliu palyginti kaip ten butu buve nesitarus. Galiu tik palyginti nesciosios prieziura, nes laukdamasi pirmo vaikelio lankiausi pas kita gydytoja. Net siurpas pereina prisiminus, o ta gydytoja cia SM daug kas giria doh.gif , bet gal neminesiu jos pavardes. O Indreliene man dar patinka del to, kad bet koki klausima uzdavus visada sulauksi daug patarimu, o ir nuraminti ji moka.
Tik sios gydytojos profesionalumo, prieziuros, greitu ir teisingu sprendimu deka as pagimdziau savo pirma suneli pati thumbup.gif . Buvo siokiu tokiu komplikaciju ir grese cezaris. Akuseres tai nemaciau beveik, o gydytoja visada buvo netoliese. Kai pagimdziau mano vyras turejo skubiai iseiti ir paliko mane dar gimdykloje. Visas personalas isejo gerti kavos, o gydytoja pasiliko su manim.
Gimdant antra sunu viskas vyko sklandziai ir 4 kartus greiciau. Bet vistiek su vyru pastebejom daug ivairiu smulkmenu is gydytojos, kad man lengviau ir greiciau viskas vyktu. Beje si karta pasitaike ir labai gera akusere.
Abieju gimdymu metu gydytoja tikrai nemazai pastangu idejo. As labai dziaugiuosi, kad neapsirikau pasirenkant.
Po gimdymo kiekviena diena ateina pasiziureti, nors tai daro kiekvienas gydytojas kai tariesi. Pries vaziuojant namo papasakojo kaip elgtis pogimdyminiu laikotarpiu. Dave daug naudingu pataimu.
Dabar laukiu nesulaukiu kada begsiu apziurai po gimdymo biggrin.gif
Labai sunku kazka konkretaus papasakoti, cia reiketu jau pasakoti kaip vyko visas gimdymas su visomis smulkmenomis. Del to daugelis apibudina sia gydytoja kaip malonia ir rupestinga, nes kaip kitaip apibudinti nesigilinant i smulkmenas.

Sekmes pasirenkant mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo j_jurgita: 11 gegužės 2007 - 15:53
Sveikos,

Man irgi rekomendavo šią gydytoją tik neturiu jokių kontaktų, gal galit kas padėt per AŽ?

Ačiuks!
Atsakyti
Perskaičiau visus jūsų atsiliepimus ir taip pat norėčiau gimdyti pas šią gydytoją, jeigu kas turite jos kontaktus, parašykit man į AŽ.
Ačiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asteriksas: 23 gegužės 2007 - 11:56
Ačiū mamytėms už išsamią informaciją, kad nepagailėjot laiko atsiliepti, atsakyti į klausimus... smile.gif
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
As irgi gimdziau antra leliu pas sia gydytoja, dabar laukiuosi vel ir vel pas ja lankysiuosi ir gimdysiu. Jokiu blogu atsiliepimu, tik geri. Labai kompetetinga, profesionali ir savo vietoj gydytoja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(luck @ 2007 06 04, 16:12)
As irgi gimdziau antra leliu pas sia gydytoja, dabar laukiuosi vel ir vel pas ja lankysiuosi ir gimdysiu. Jokiu blogu atsiliepimu, tik geri. Labai kompetetinga, profesionali  ir savo vietoj gydytoja  thumbup.gif



As ruosiuosi gimdyti, bet mano daktaras iseina atostogu. Kai gulejau ligoninej si gydytoja mane priziurejo, teko bendrauti keleta dienu, tai tikrai paliko gera ispudi, labai svelni, rupestinga gydytoja. Tik noreciau paklausti jau gimdziusiu pas ja, kokia yra kaina, jeigu nori tartis su gydytoja(o gal Mazylio gimdymo namuose su visais gydytojais vienoda kaina?) Jei galit parasykit, busiu labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kotrigg @ 2007 06 05, 15:26)
As ruosiuosi gimdyti, bet mano daktaras iseina atostogu. Kai gulejau ligoninej si gydytoja mane priziurejo, teko bendrauti keleta dienu, tai tikrai paliko gera ispudi, labai svelni, rupestinga gydytoja. Tik  noreciau paklausti jau gimdziusiu pas ja, kokia yra kaina, jeigu nori tartis su gydytoja(o gal Mazylio gimdymo namuose su visais gydytojais vienoda kaina?) Jei galit parasykit, busiu labai dekinga  4u.gif


Kaina Mazylio GN pas visus gydytojus tikrai nevienoda. Parasysiu tau i AZ mirksiukas.gif .
Atsakyti
pirmąją dukrytę gimdžiau pas ją , visą nėštumą lankiausi pas ją , nors nesitariau pas ją gimdyti, bet pakliuvau į jos budėjimą, labai šauni gydytoja, puikiai prižiūrėjo visą nėštmą. nors dabar kai laukiuosi antrojo vaikelio nusprendžiau lankytis pas gyd.janavičienę. mano nuomone visis ten labai šaunūs daktarai ir visus galima pagirti, atsidavę visi ten savo darbui, thumbup.gif
Atsakyti