Įkraunama...
Įkraunama...

Gydytoja Indralienė.

Sveikos merginos. 4u.gif Pas sia gydytoja birzeli gimdziau nesitarus, tai tikrai nieko gero negaliu pasakyti, tik aciu uz pagalba nes gimdymas komplikuotas buvo. Nors ne tik ji dalyvavo, o kvietesi dar kelias gydytojas ( jei gerai pamenu Kapustiene, kitos pavardes nepamenu) Mano vyras ir pinigu dave, bet po gimdymo net nosies i palata nebuvo ikisus ir net nepasidomejo kaip musu su dukrute sveikatos. mad.gif mad.gif
P.S. Gal nebuvo nuotaikos ta diena ax.gif
Atsakyti
kai atvaziavau gimdyt, tai si daktare kaip tik buvo priemime, dziaugiuosi kad tik priemime ir nereikejo pas ja gimdyt, man visi saremiu skausmai ejo per nugara, o ji man aiskina kad as nieko nesuprantu, kad man istikro skauda pilvą o ne nugarą blink.gif suprast gal ir nesuprantu, bet savo kuna tai vis dar jauciu
Atsakyti
As gimdziau pas sia gydytoja, tai esu labai patenkinta. Gimdziau susitarusi, pries gimdyma buvau pas ja apziurai pora kartu. Gimdymo metu ji daugiau laiko praleido su manim nei akusere. Po gimdymo irgi uzeidavo pasiteirauti kaip jauciuosi, apziuredavo. Antra karta irgi gimdyciau tik pas ja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugile @ 2007 03 09, 22:50)
As gimdziau pas sia gydytoja, tai esu labai patenkinta. Gimdziau susitarusi, pries gimdyma buvau pas ja apziurai pora kartu. Gimdymo metu ji daugiau laiko praleido su manim nei akusere. Po gimdymo irgi uzeidavo pasiteirauti kaip jauciuosi, apziuredavo. Antra karta irgi gimdyciau tik pas ja ax.gif



Apie sia gydytoja galiu pasakyti ta pati. Gmdziau taip pat susitarus. Tikrai labai rupestinga gydytoja. Ne tik, kad per gimdyma, bet ir po gimdymo buvo kartu, pries vezant i palata, kai tuo metu visi isejo gerti kavos. Dabar, kai laukiuosi antro vaikelio, lankausi nuo pat pradziu pas sia gydytoja ir esu labai patenkinta. Jau greitai gimdysiu, tai tikiuosi ir si karta viskas bus super... thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas laimingos mamytes smile.gif Gal galetumete i AŽ parasyti gyd.Indralienes mobilu ar kabineto telefona. Lankausi pas gyd.Goberiene Dainavos poliklinikoje, tai su Indraliene noreciau tartis del gimdymo. Man jau 32,5sav. ir turiu nuojauta kad gimdysiu tikrai 38sav. jei ne anksciau. Esu is tu moteriskiu, kurioms patinka viska susitvarkyti is anksto, todel noriu susitarti ir ramiai laukti savo maziukes nestuke.gif
Atsakyti
jeigu galima ir aš norėčiau jos mobilaus
Atsakyti
Pas Indrelienę ir man teko gimdyt,kitaip sakant ji man atliko cezari,nes pati bučiau neišgimdžius ir nenorėjau rizikuot savo mažiuku,nes pirmaji gimdžiau 2-oje ligoninėje 12 val.kankino blink.gif tai vaikiuko vos neuždusino,jau pridususi ištraukė.Pas Inderlienę pataikiau atsitiktinai,bet labai maloni ir rūpestinga gydytoja,o kad po gimdymo kai viena mamyte rašė,kad net neužsuko i palata,tai normalu.Nes po gimdymo prižiuri jau kitas gydytojas,ji savo darba atliko ir psio,nebent kas pinigėlių pamoka,tai aišku turėtu užsukt,bent iš pareigos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgele1818 @ 2007 03 14, 19:13)
Pas Indrelienę ir man teko gimdyt,kitaip sakant ji man atliko cezari,nes pati bučiau neišgimdžius ir nenorėjau rizikuot savo mažiuku,nes pirmaji gimdžiau 2-oje ligoninėje 12 val.kankino  blink.gif tai vaikiuko vos neuždusino,jau pridususi ištraukė.Pas Inderlienę pataikiau atsitiktinai,bet labai maloni ir rūpestinga gydytoja,o kad po gimdymo kai viena mamyte rašė,kad net neužsuko i palata,tai normalu.Nes po gimdymo prižiuri jau kitas gydytojas,ji savo darba atliko ir psio,nebent kas pinigėlių pamoka,tai aišku turėtu užsukt,bent iš pareigos  4u.gif


Sutinku drinks_cheers.gif
Kodel po gimdymo turetu uzsukti? Nors kai as pas sia gydytoja gimdziau susitarus, tai ir po gimdymo uzeidavo pasiziureti kaip as ir mano mazukas laikomes. thumbup.gif
Papildyta:
O sios gydytojos pavarde tai Indreliene.
Atsakyti
as taip pat gimdziau pas sia gydytoja, ir esu jai labai dekinga kad i si pasauli atejo mano dukryte. ja man pasiule gydytoja pas kuria lankiausi per nestuma ir likau labai patenkinta. i gimdykla uzsukdavo gan daznai, per pati gimdyma irgi labai palaike, kadangi po gimdymo prasidejo komplikacijos ji taip pat labai rupinosi ir padejo rolleyes.gif na ir po gimdymo gan daznai ateidavo i palata apziureti kaip jauciuosi, o be to pries isleidziant sake kad jeigu kas blogai iskart jai skambinti. jei kada dar gimdysiu , noreciau tik pas sita gydytoja thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
As taip pat susitarusi su sia gydytoja. Girdejau apie ja vien teigiamus atsiliepimus. thumbup.gif
Atsakyti
Pries 1,5 metu as irgi gimdziau pas Indreliene, tai man patiko labai labai...tiesa, buvau susitarus is anksto. Kadangi galiu lyginti su gimdymu KMU pas swk. vedeja Gintauta, tai kaip diena ir naktis....pas Gintauta, tai labai nepatiko...o ir vaiku auksini stafilokoka padovanojo:(
Atsakyti
Gal dar kas galit pasisakyti apie Indrelienę? Daugumos atsiliepimai geri... Tik mažokai informacijos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BaltairJuoda: 24 balandžio 2007 - 20:38