Įkraunama...
Įkraunama...

Ar švenčiate rugsėjo pirmąją?

Pas mus seimoj, kai dar ejom i mokykla, buvo tokia tradicija: kol budavom mpkykloje, mama sutvarkydavo kambarius, iskepdavo pyraga ir grize kartu visi draugiskai susesdavom prie stalo. Megdavom ir nulekti kur nors, pva i Zoosoda clap.gif

O paskutiniais metais, kai sesuo buvo 12-toke, buvau jai ispuosus kambari: prikarpiau is balto lapo tipo lapuku ()ivairiu formu) ir prisegiau su smeigtukais prie tapetu. Liuks vaizdelis thumbup.gif clap.gif

O kaip jus puosiat? Kaip svenciat? Gal irgi turit kokia tradicija?
Atsakyti
MES IRGI SVENCIAM clap.gif
ABU SU VYRU, ESAME STUDENTAI, O PO VASAROS ATOSTOGU, DUKRA PIRMA DIENA ISEJO I DARZELI, TAD VAKARE VALGYSIME KA NORS SKANAUS IR NEIPRASTO.DUKRA NUVESIME I MACDONALDA smile.gif , DAR UZSUKSIM PASVEIKINTI SESES SUNU, JIS JAU SEPTINTOKAS rolleyes.gif
Atsakyti
O jus nesewt i darza geliu aukletojai, auklytei? Mes siandien pamatem nesancia geles mergyte, tai ir mes nulekem nusipirkti laugh.gif Bet pasirodo, mes vieninteliai ir buvom blink.gif ...

Tai nemadoj i darzeli nesti?

Nors sirdi glosto wub.gif , kad mes vieninteliai laugh.gif clap.gif
Atsakyti
Labiausia sventem, kai dukra buvo pirmoke, nors kazka sugalvojam kas met - tai kokteilio vaziuojam i kavine, tai torta valgom namie, tai i kina ta proga einame. Bandau pabegti is darbo anksciau.
Kai buvo pirmokele, is vakaro, kai uzmigo, prikabinejom su vyru daug balionu namie . Artodes ispudingai. Kai pabudo ir pamate , ilgai sedejo akytes isputus. Buvo tikra svente. Ir oras geresnis , nei siemet.
Kai grisiu is darbo, vaziuosim i vaiku kavinuke visa seimyna. Kadangi man nuo maisto gaminimo bloga, tai bus geriausias variantas.
Atsakyti
QUOTE (viksrelis @ 2004 09 01, 09:59)
O jus nesewt i darza geliu aukletojai, auklytei? Mes siandien pamatem nesancia geles mergyte, tai ir mes nulekem nusipirkti laugh.gif Bet pasirodo, mes vieninteliai ir buvom blink.gif ...

Tai nemadoj i darzeli nesti?

Nors sirdi glosto wub.gif , kad mes vieninteliai laugh.gif clap.gif

Musu darzelyje buvo tokia tradicija, taigi mes nesdavom.
Atsakyti
MUMS CIA JAU 3-IA RUGSEJO PIRMOJI DARZEJYJE IR VISADA NESAM GELIU(KARDELIU) AKLETOJOM IR SEIMININKUTEI smile.gif SVEIKINAM JAS IR PER MOKYTOJU DIENA, NES JUK JOS IRGI MOKYTOJOS wink.gif , O SAVO SVENTES NETURI sad.gif
Atsakyti
AGa, mes irgi nesam aukletojai ir auklytei. Kazkaip net nekilo mintis isskirti auklyte rolleyes.gif O tai ir ji juk prisideda prie vaiku auklejimo wink.gif

Tai kad durna galva doh.gif , buvau visai pamirsus, kad siandien jau rugsejis! Buciau is anksto apsirupinus kardelisis. Man jie labai patinka wub.gif .

O pardej gavom tik nekaip atrodanciu roziu sad.gif
Atsakyti
Sveikinu visas mamytes ir vaikucius su rugsejo 1-aja! Ot teipuser posted image jums!
Atsakyti
O mes tai geliu nenesem. Biski kankino sazine, kai pamaciau mamyte su gelemis is musu grupes. blink.gif Bet be jos roziu maciau tik viena puokste. Taigi, ramina tik tai, kad buvo musu tokiu dauguma.

Bet siaip as tiesiog kazkaip nepagalvojau... is tikruju tai labai grazu, taip butinai darysime kitais metais. O dar - tai svarbus pisiukas santykiu su aukletojomis palaikymui... O tai visada i gera.
Atsakyti
NA NEZINAU KAIP DABAR TAI IVARDYTI, BET MES KIEKVIENAIS METAIS SVEIKINAM SAVO AUKLETOJAS SU RUGSEJO PIRMAJA IR DABAR GALITE MANE PASMERKTI, BET KIEKVIENAIS METAIS NESU IR AUKLETOJOMS IR AUKLETOJOS PADEJEJAI KVEPALU. GALIT PAKLAUSTI KODEL TODEL, KAD JOS TO NUSIPELNE UZ METUS I PRIEKI, ZINAU KOKS MANO VAIKAS IR KAIP JI SUNKU SUTRAMDYTI, ESU JOMS LABAI DEKINGA UZ TAI , KAD JOS SUGEBA TAI PADARYTI IR PO KIEKVIENU METU MATAU DIDELI REZULTATA IR JU IDETAS PASTANGAS, NE JOS TIKRAI NEISKIRIA MANO VAIKO, BET AS JOMS LABAI DEKINGA, KAD JOS SUSIKALBA SU JUO, KAS YRA LABAI SUNKU (UZSISPYRES wink.gif ) .
BET GELIU NENESU, GAL AS NENORMALI, BET AS PATI SKINTU GELIU NEMEGSTU wink.gif
NEZINAU KAIP SIEMET PASIELGSIM, BET PRAITAIS METAIS, KELIOS MAMYTES BUVOM PASIKVIETE AUKLETOJAS I KAVINUKE, BUVO TIKRAI SAUNU NES JOS BUVO NUSTEBUSIOS thumbup.gif
SU MOKYTOJU DIENA TAIP PAT SVEIKINU TIK KUKLIAU, PADOVANOJU KAVOS , SALDAINIU IR SAMPANO BUTELI, VISOMS TRIMS biggrin.gif
IR NESVARBU JOMS , KAD KELI TEVAI TOKI DEMESI RODO, JOS TIKRAI NE VIENO VAIKO NEISSKIRIA - TODEL, KAD JOS MAN TIKROS PROFESIONALES.

PATI DIRBAU AUKLETOJA, BUVO VISKO, BET BUVO VISADA SAUNU GAUTI DOVANA AR GELYTE, NE KAIP KYSI, PASIGERINIMA, BET KAIP PADEKA... smile.gif

O NAMUOSE SIANDIENA BUS BALIUKAS, JAU PADARIAU TORTA, NUPIRKAU SAMPO SAU biggrin.gif IR VAIKISKO VAIKAMS, BET SVARBIAUSIA TAI, KAD MANO KRIKSTO SUNUS SIEMET I DVYLIKTA KLASE NUEJO, TAI JIS ATVAZIUOS, JAM NUPIRKAU DAR IR DVI KNYGAS VIENA STORA ENCIKLOPEDIJA IR ANGLU KALBOS ZODYNA... biggrin.gif

TAI VA TAIP MES SVESIM... rolleyes.gif
Atsakyti
Na, o as cia dabar susimasciau - ar is tikruju rugsejo 1 turetu buti darzelinikui svente?
Pvz., mano dukra beveik visa vasara lanke darzeli, taigi kaip tada? Juk atrodo niekas nesikeicia - ejo pries tai, eis ir po to. Mokslai dar jokie nevyksta...
Bet pasiskaiciau jusu minciu ir susimasciau - gal ir mums kokia svente jai padaryt?

Bet kad as tokia ziopla aukletojos nepasveikinau. Ka patarsite? g.gif
Atsakyti
SAULYTELE, DAR NEVAKARS... wink.gif
Atsakyti