Įkraunama...
Įkraunama...

Svočios puokštė

QUOTE(sviesiaplauke_as @ 2007 10 02, 17:20)
Man labai patiko mano pirslienes puokste  wub.gif

bet tikrai nematyta... rolleyes.gif nesunku buvo ja laikyti???
Atsakyti
QUOTE(sviesiaplauke_as @ 2007 10 02, 18:20)
Man labai patiko mano pirslienes puokste  wub.gif

labai orginali thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2007 10 02, 21:35)
bet tikrai nematyta... rolleyes.gif nesunku buvo ja laikyti???


Del nepatogumo neisgirdau nei vieno skundo ar komentaro is pirslienes, buvo tikrai patenkinta puokste, atitiko jos charakteri ir stiliu.. ax.gif

QUOTE(saulyteee @ 2007 10 02, 22:25)
labai orginali  thumbup.gif


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidoska @ 2007 09 30, 23:52)
o cia mano puokštė, tik nemoku apversti  blush2.gif

Labai noreciau suzinot kur sia apyranke dareisi, mes visa technika ir visos detales matau kad labai ryskiai nukopijuotos. labai susidomejau aks tokias pat daro? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgaval @ 2007 10 03, 15:50)
Labai noreciau suzinot kur sia apyranke dareisi, mes visa technika ir visos detales matau kad labai ryskiai nukopijuotos. labai susidomejau aks tokias pat daro?  biggrin.gif


Na visos puokstes yra tam tikra prasme kopijuotos, randi nuotraukyte ar pamatai per televizija, nueini paprasai ir padaro, man ji labai patiko ir buvo patogi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidoska @ 2007 10 03, 19:10)
Na visos puokstes yra tam tikra prasme kopijuotos, randi nuotraukyte ar pamatai per televizija, nueini paprasai ir padaro, man ji labai patiko ir buvo patogi  4u.gif

ne as nieko pries neturiu, tik labai pazystama apyrankes darymo technika, visos medziagos, geliu komponavimas. del to ir klausiu.
kartais ne Alytuje uzsakinejot?
Atsakyti
QUOTE(jurgaval @ 2007 10 04, 10:11)
ne as nieko pries neturiu, tik labai pazystama apyrankes darymo technika, visos medziagos, geliu komponavimas. del to ir klausiu.
kartais ne Alytuje uzsakinejot?


Taip Alytuje thumbup.gif , tik juostele buvo nelabai patogi, silkine todel slydo ir kelis kartus buvo atsirisus mirksiukas.gif
Atsakyti
Manoji liudininke turejo tokia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2007 10 04, 21:55)
Manoji liudininke turejo tokia wub.gif


Labai idomi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2007 10 04, 20:55)
Manoji liudininke turejo tokia wub.gif

4u.gif Tokia puokste, tiktu aukstai svociai. Labai originali puokstyte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2007 10 04, 22:57)
4u.gif Tokia puokste, tiktu aukstai svociai. Labai originali puokstyte smile.gif

maniske kaip tik ir buvo auksta, tai manau jai kuo puikiausiai tiko drinks_cheers.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti kas moka už svočios puokštę? Jaunieji ar piršlys?
Atsakyti