Įkraunama...
Įkraunama...

Svočios puokštė

QUOTE(Gitatuka @ 2007 08 24, 10:13)
user posted image
Mano suknia tokia, cia lyg ir rozes. Galvoju ant rankos puokste pasidaryti, cia manau tiktu, tik is roziu. I plaukus patare kirpeja taip pat gelyciu isegti...
nezinau del tos puokstes, ka patartumet, mergaites?

O tu nusipirk tik tris panašios spalvos gėlytes ir saluonuose apsuka jas su spalvotu pasirinktu popieriumi.Ne visas, tik kotelius.Aš turėjau panašią suknelę, tik raudoną.Tai puokštė mano buvo iš trijų raudonų kalijų, koteliai apvynioti sidabrinės spalvos medžiaga , nes puošiausi sidabriniais papuošalais.
Rugsėjo 15 vėl einu svočiauti.Kadangi suknelė be gėlių, tai darysiu puokštę su daugiau gėlių biggrin.gif
Atsakyti
Kadangi porų neturėjom, tai užsakiau geles mums ir liūdininkams. Pas mus buvo violetinės orchidejos pamaišytos su baltom eustomom, o liūdininkų buvo violetinės ir baltos eustomos biggrin.gif
Atsakyti
[quote=vaidoska,2007 08 15, 21:30]
kiek kalbejau geliu salonuose sako labai nepatogios tos puokstes - apyrankes. Nes nuo svorio jos sukiojasi ir buna gerokai atsikise, nes kazkaip juk reikia pritvirtinti ir kapsuliuke arba oaze g.gif . nezinau gal kituose miestuose jau daro kazkaip kitaip 4u.gif


oi zinok neklausyk, be galo patogios tos apyrankes wink.gif pernai buvom liudininkai tai uzsisakiau tokia apyranke wub.gif labai jau patogu, rankos laisvos ir nereik galvos sukt kur ta puoste padet 4u.gif

user posted image
Atsakyti
user posted image

As irgi turejau ant rankos puokste, visai neblogai, tik mano sunkoka buvo. Pamergiu maesnes ir daug lengvesnes...bet siaip patogiau, nei rankoj laikyti
Atsakyti
Mano liudininkės puokėtė buvo visai kitokia, nei mano ir pamergių. Pamergių stilius buvo išlaikytas derinant tik spalvas prie suknelių, o darė iš rožių-man jos gražiausios. Manoji buvo iš oranžinių rožių-norėjau ryškios spalvos. O va liudininkei "floristė iš pašaukimo" sugalvojo padaryti iš baltų gvazdikų aplik žiedus apjuosė raudoną juostą (prie suknelės), stiebai buvo padekoruoti karoliukais; kaip ir visos kitos puokštės.
Nuotraukų nedėsiu, nes nesuprantu kodėl neįdeda. angel_sadangel.gif
Domintų-galėčiau atsiųst el.paštu.
Atsakyti
user posted image

Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2007 09 11, 11:32)

4u.gif Cia tavo svocios?
Atsakyti
Manosios liudininkės:
http://images27.fotk....jpg?1189588509[/IMG]
Atsakyti
Neberodo nuotraukytes bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitatuka: 12 rugsėjo 2007 - 15:12
QUOTE(Gitatuka @ 2007 09 11, 18:24)
4u.gif Cia tavo svocios?


ne, ne mano schmoll.gif

manosios tokia buvo

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2007 09 12, 16:10)
Neberodo nuotraukytes  bigsmile.gif

Jei domina galiu el.paštu atsiųst.
Atsakyti
QUOTE(Siguliukas @ 2007 09 12, 19:39)
Jei domina galiu el.paštu atsiųst.

gitatuka@gmail.com 4u.gif taip..idomu butu pamatyti...Jei noresi galesiu imesti ir i sia tema mirksiukas.gif
Atsakyti