Įkraunama...
Įkraunama...

Svočios puokštė

Mergytes, gal patartumet, kokia puokstele - apyranke galima liudininkei padaryti galima butu ? Bandziau iskoti internete, bet veltui g.gif
Atsakyti
musu pamergeliu bus puokstes apyrankes o mano(svociutes) bandysim toki krepsiuka rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(=Svaja= @ 2007 08 15, 21:25)
musu pamergeliu bus puokstes apyrankes o mano(svociutes) bandysim toki krepsiuka  rolleyes.gif  rolleyes.gif  rolleyes.gif


kiek kalbejau geliu salonuose sako labai nepatogios tos puokstes - apyrankes. Nes nuo svorio jos sukiojasi ir buna gerokai atsikise, nes kazkaip juk reikia pritvirtinti ir kapsuliuke arba oaze g.gif . nezinau gal kituose miestuose jau daro kazkaip kitaip 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Apie tokia puokste - apyranke, man prakalbo kirpeja...sako, patogu, nereikia nesiotis, o ir graziai atrodo...Tai as taip ir nezinau ka cia daryti g.gif
Papildyta:
QUOTE(audrele @ 2007 08 14, 18:43)
Mergytes, gal patartumet, kokia puokstele - apyranke galima liudininkei padaryti galima butu ? Bandziau iskoti internete, bet veltui  g.gif

ax.gif Kaune, tai priesais Juze yra kazkoks geliu salonas, lyg rusyje, sake, ten daro, ne tik apyrankes, bet karolius ant kaklo. Pati dar nebuvau, bet manau apsilankyt 4u.gif
Atsakyti
4u.gif sioje nuorodoje rasite pora nuotraukeliu su puokstemis - apyrankemis
geliu apyrankes
Atsakyti
help.gif Mielosios, jeigu iki 4-dienio kur nors KAUNE pamatysit oranžinių kalijų, prašau, prašau, prašau - informuokit 4u.gif

Mirtinai reikia, pavedė gėlių salonas mad.gif
Atsakyti


pabandyk paziureti turgelyje prie gelezinkelio stoties...prie sodros (netoli laisves alejos) yra geliu urmine baze, galima ten pasidometi, nepamenu tik gatviu pavadinimu, bet manau ko paklausi tiksliau nurodys
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vichy: 20 rugpjūčio 2007 - 22:57
Sodra tai Mickevičiaus gatvėj. Gal žinai, kurioje pusėje nuo Sodros?
Jau ryt lėkčiau ieškot bigsmile.gif
Atsakyti
kiek pamenu kazkada buvo ta parduotuve, einant mickeviciaus gatve nuo sodros, perejus sankryza toj pacioj gatvej pradzioj kieme.Jei neklystu kikos parduotuve kazkur salia buvus. (tikiuosi supratai, nes gatviu nepamenu)
Atsakyti
Na, o as nepirksiu puokstes. Mano suknele su 3 rozemis, kurios yra pakankamai dideles. Todel nusipirkau tokios pacios spalvos organzos kaip ir salikelis - risiu ja ant rankos ir i ta medziagyte idesiu viena tokios pat spalvos didele roze. Pirma - rankos bus visada laisvos, antra - nereikes nuolatos galvoti, kur ta mano puokste pirslelis padejo mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
Mano suknia tokia, cia lyg ir rozes. Galvoju ant rankos puokste pasidaryti, cia manau tiktu, tik is roziu. I plaukus patare kirpeja taip pat gelyciu isegti...
nezinau del tos puokstes, ka patartumet, mergaites?
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2007 08 24, 11:13)
user posted image
Mano suknia tokia, cia lyg ir rozes. Galvoju ant rankos puokste pasidaryti, cia manau tiktu, tik is roziu. I plaukus patare kirpeja taip pat gelyciu isegti...
nezinau del tos puokstes, ka patartumet, mergaites?


Labai grazu wub.gif thumbup.gif
Atsakyti