Įkraunama...
Įkraunama...

Svočios puokštė

O man vis tiek būna gražiau, kai pamergės būna ne vienodų spalvų suknelėmis. biggrin.gif Ši mada, kai pamergės vilki vienodomis suknelėmis , ateina ir atėjusi iš užsienio. Bet gražiau, kai visos skirtingos yra. Sakote, kad neišsiskiria jaunoji?Netiesa, jaunoji visada pati gražiausia ir švytinti nuo tolo yra. Bet čia tik mano nuomonė ir nepykiti, kad aš manau kitaip.Nes kartą pasakiau, kad man negražu, kai vilki vienodomis suknelėmis, likau nesuprasta biggrin.gif Bet mes kiekviena turime savo nuomonę biggrin.gif Juk taip mirksiukas.gif biggrin.gif
Papildyta:
[quote=vaidoska,2007 06 09, 23:43]
[quote=Nersim,2007 05 07, 13:59]
Vienose vestuvėse, pačiose pirmose, kur buvau svočia, mano puokštė buvo vėduoklė.Antrose vestuvėse mano puokštė buvo rankinukas ir jame įdėtas didelis vienas gėlės žiedas.Trečiose vestuvėse savo puokštę dariau skėčio formos ir tą puokštę buvo galima pasikabinti ant ranklos.Ketvirtose vestuvėse dariau tik iš trijų kalijų ir papuoštą blizgiu raiščiu.Visas savo puokštes derinau pagal savo suknelę.Kiek žinau pamergių ir jaunoisos puokštes derina tarpusavyje, o svaočiai puokštę išrenka piršlelis biggrin.gif Ir buavu sužavėta visomis savo puokštėmis biggrin.gif Norėjau idomesnių puokščių, nei įprasta .

Nersim,
labai noreciau pamatyti tavo puokstes. gal atsiustum nuotraukytes? 4u.gif
[/quote]
Išsiunčiau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Gitatuka @ 2007 06 21, 20:31)
bigsmile.gif gal man galetumet?
gitatuka@gmail.com

Išsiunčiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nersim: 01 liepos 2007 - 11:26
QUOTE(Nersim @ 2007 07 01, 11:32)
Išsiunčiau biggrin.gif

dekui gavau...sketis patiko
Atsakyti
QUOTE(Nersim @ 2007 05 11, 12:34)
Sakai, kad  piršliai  jokių  puokščių  neperka???Netiesa biggrin.gif Juk  rašei, kad  jaunoji  išrenka, o  piršliai  susimoka. O  tai  čia  ne  puošktės pirkimas? mirksiukas.gif  biggrin.gif Pamergės  irgi  perka  gėlytes  pabroliams. Po  vieną  gėlytę biggrin.gif Na , kiek  ir  anksčiau, teko  įsitikinti  , kad  skirtinguose  Lietuvos  kampeliuose  visos  procedūros  šiek  tiek  skiriasi. biggrin.gif O  dėl  to, kas  moka  už  puokštes,  ir  yra  derybų  objektas biggrin.gif Mat  vienose  vestuvėse  man  jaunoji  nupirko  puokštę, taip  norėdama  palengvinti  svočios  "naštą" biggrin.gif Kitose  vestuvėse  pati  mokėjau  už  puokštes.Ir  nesakau, kad  tai  prievolė  mokėti  jauniesiems biggrin.gif


As turejau omeny, kad jaunoji issirenka sau geles ir kartu uzsako visam pulkui, paskui jau kiekvienas susimoka arba kazkaip kitaip kaip buna susitare. O ne taip kad kiekvienas eina atskirai: pirsliai atskirai perkasi puokstes pamerges atskirai uzsakineja gelytes ir t.t
tas jau tikrai pamirsta, ir mazai kas tai daro schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgaval @ 2007 07 05, 14:34)
As turejau omeny, kad jaunoji issirenka sau geles ir kartu uzsako visam pulkui, paskui jau kiekvienas susimoka arba kazkaip kitaip kaip buna susitare. O ne taip kad kiekvienas eina atskirai: pirsliai atskirai perkasi puokstes pamerges atskirai uzsakineja gelytes ir t.t
tas jau tikrai pamirsta, ir mazai kas tai daro  schmoll.gif

Na , aš nesutikčiau su tuo, kad tai jau pamiršta ir mažai kas daro biggrin.gif Ne tik pati užsisakiau sau puokštę ir pirkau, bet teko girdėti, kad ir kitos svočiutės taip darė biggrin.gif O pamergių puokštėmis rūpinasi vyr. pamergė, kuri viską derina su jaunąja pagal jos puokštę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rosvile @ 2007 06 04, 10:00)
as tai ko gero tokia darysiu,man tai ji labai liux

wub.gif wub.gif man iš viso spalvotos kalijos- labai gražios gėlės smile.gif

Mano liudininkės buvo tokia smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niuma: 08 liepos 2007 - 09:38
QUOTE(niuma @ 2007 07 08, 09:37)
wub.gif  wub.gif  man iš viso spalvotos kalijos- labai gražios gėlės smile.gif

Mano liudininkės buvo tokia smile.gif

user posted image


Graži ir įdomi puokštė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nersim @ 2007 07 05, 23:32)
Na  , aš  nesutikčiau  su  tuo, kad tai  jau  pamiršta  ir  mažai  kas  daro biggrin.gif Ne  tik  pati užsisakiau sau  puokštę  ir pirkau, bet  teko  girdėti, kad  ir  kitos  svočiutės  taip  darė biggrin.gif O  pamergių  puokštėmis  rūpinasi  vyr. pamergė, kuri  viską  derina  su  jaunąja pagal jos  puokštę biggrin.gif


Na nezinau, as taip sakau is patirties, pati toki darba dirbau ir dauguma taip darydavo, budavo ir tokiu atveju bet tik keletas ant rankos pirstu galeciau suskaiciuot.
Gal ir nuo miesto, miestelio priklauso nezinau, tik as sakau kaip pas mus buna
Atsakyti
QUOTE(Nersim @ 2007 07 01, 13:32)
O  man  vis  tiek  būna  gražiau, kai  pamergės  būna  ne  vienodų  spalvų  suknelėmis. biggrin.gif Ši  mada, kai  pamergės  vilki  vienodomis  suknelėmis , ateina  ir  atėjusi  iš  užsienio. Bet  gražiau, kai  visos  skirtingos  yra. Sakote, kad  neišsiskiria  jaunoji?Netiesa, jaunoji  visada  pati  gražiausia  ir  švytinti  nuo  tolo  yra. Bet  čia  tik  mano  nuomonė  ir  nepykiti, kad  aš  manau  kitaip.Nes  kartą  pasakiau, kad  man  negražu, kai    vilki  vienodomis suknelėmis, likau  nesuprasta biggrin.gif Bet  mes  kiekviena  turime  savo  nuomonę biggrin.gif Juk  taip mirksiukas.gif  biggrin.gif
Papildyta:

Išsiunčiau biggrin.gif
Papildyta:

Išsiunčiau biggrin.gif



Gal gali man imesti savo puoksteles nes svociai nz kokia puokste uzsakineti. inga@findir.lt DEKOJU
Atsakyti
Labukas noriu paklausti kas turi kokiu ideju svociu pokstei. lauksiu atsakymo Aciu.....
user posted image
Atsakyti
QUOTE(xxxaugustexxx @ 2007 07 20, 08:19)
Labukas noriu paklausti kas turi kokiu ideju svociu pokstei. lauksiu atsakymo Aciu.....
user posted image


Čia gali rasti labai daug idėjų apie svočios puokštę biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano liudininkes puokste - viena herbera blush2.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2007 07 08, 10:37)
wub.gif  wub.gif  man iš viso spalvotos kalijos- labai gražios gėlės smile.gif

Mano liudininkės buvo tokia smile.gif

user posted image


super puokstyte, o dar mano spalvyte wub.gif
Atsakyti