Įkraunama...
Įkraunama...

Svočios puokštė

As tai pati uzsakinesiu pulkui puokstes ir pamergytem ir svociutei, dar pries tai paklausinesiu kokios sukneles nusimato, nes del sukneliu tai nekeliu reikalavimo. O jai kas ir skirsis, tai tegu buna kiekviena ypatinga, isskirtine. Na gal biskuti teks paderinti, kad nors kokia detale butu panasi g.gif
Atsakyti
mes tai su jaunaja kartu viska aptarinejam kartu ir derinsim.o man manau prie zydros sikneles geltonos kalijos turetu tikti g.gif
Atsakyti
QUOTE(rosvile @ 2007 06 04, 11:28)
mes tai su jaunaja kartu viska aptarinejam kartu ir derinsim.o man manau prie zydros sikneles geltonos kalijos turetu tikti g.gif

Man tai melyna ir geltona grazu labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rosvile @ 2007 06 04, 10:00)
as tai ko gero tokia darysiu,man tai ji labai liux

nu as tai tokia kaip jaunosiso manau tiktu g.gif
Atsakyti
mano svocios puokste, kuria ir as pasinaudojau prie altoriaus lotuliukas.gif :

http://public.fotki....iospuokste.html
Atsakyti
labas.as naujoke.sis klausimas siuo metu labai aktualus, nes ruosiuosi istekinti dukra.gal galetumete patarti is kokiu geliu geriausia daryti puokstes, kad greit nevystu.
Atsakyti
siais laikais galima daryti is kokiu tik norit geliu, nes jas taip paruosia, kad tikrai ilgai issilaiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2007 06 07, 18:21)
siais laikais galima daryti is kokiu tik norit geliu, nes jas taip paruosia, kad tikrai ilgai issilaiko  thumbup.gif


tikra tiesa drinks_cheers.gif tik va bent jau mano floriste tai labiausiai bijojo palenopsiu (orchideju), nes jos labai lepios ir su jomis reikia labai atsargiai elgtis smile.gif
nors pas mane jos visa diena isbuvo plaukuose paniruotos ir jachtoj dar buvo vejo tarsomos , bet puikiai issilaike - savrbu gerai jas apdirbti smile.gif
ir mikrofonai labai daug duoda smile.gif
Atsakyti
[quote=Nersim,2007 05 07, 13:59]
Vienose vestuvėse, pačiose pirmose, kur buvau svočia, mano puokštė buvo vėduoklė.Antrose vestuvėse mano puokštė buvo rankinukas ir jame įdėtas didelis vienas gėlės žiedas.Trečiose vestuvėse savo puokštę dariau skėčio formos ir tą puokštę buvo galima pasikabinti ant ranklos.Ketvirtose vestuvėse dariau tik iš trijų kalijų ir papuoštą blizgiu raiščiu.Visas savo puokštes derinau pagal savo suknelę.Kiek žinau pamergių ir jaunoisos puokštes derina tarpusavyje, o svaočiai puokštę išrenka piršlelis biggrin.gif Ir buavu sužavėta visomis savo puokštėmis biggrin.gif Norėjau idomesnių puokščių, nei įprasta .

Nersim,
labai noreciau pamatyti tavo puokstes. gal atsiustum nuotraukytes? 4u.gif
Atsakyti
[quote=vaidoska,2007 06 09, 23:43]
[quote=Nersim,2007 05 07, 13:59]
Vienose vestuvėse, pačiose pirmose, kur buvau svočia, mano puokštė buvo vėduoklė.Antrose vestuvėse mano puokštė buvo rankinukas ir jame įdėtas didelis vienas gėlės žiedas.Trečiose vestuvėse savo puokštę dariau skėčio formos ir tą puokštę buvo galima pasikabinti ant ranklos.Ketvirtose vestuvėse dariau tik iš trijų kalijų ir papuoštą blizgiu raiščiu.Visas savo puokštes derinau pagal savo suknelę.Kiek žinau pamergių ir jaunoisos puokštes derina tarpusavyje, o svaočiai puokštę išrenka piršlelis biggrin.gif Ir buavu sužavėta visomis savo puokštėmis biggrin.gif Norėjau idomesnių puokščių, nei įprasta .

Nersim,
labai noreciau pamatyti tavo puokstes. gal atsiustum nuotraukytes? 4u.gif
[/quote]
Galiu atsisųti. biggrin.gif Tik koks tavo e.paštas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nersim @ 2007 06 10, 23:13)
Galiu  atsisųti. biggrin.gif  Tik  koks  tavo  e.paštas? g.gif

bigsmile.gif gal man galetumet?
gitatuka@gmail.com
Atsakyti
Busiu svocia pirma syk 4u.gif 4u.gif ir tarsimes su jaunavedziais apie puokstes ir kitus rupimus dalykus ax.gif ax.gif ax.gif as noreciau kad ir prie mano suknios tiktu o ir mano suknia siek tiek turetu ir pamergiu atspalvio,taip kad derinimas butinas ir abipusis butinai ax.gif ax.gif ax.gif Busim manau abi patenkintos wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti