Įkraunama...
Įkraunama...

Svočios puokštė


Prisegu Jūsų nuomonei liudininkės "puokštelę"
[/quote]
Labai grazu siaip, tik as su tokia buvau pamerge pernai seses vestuvese schmoll.gif , tai gal blogai padare, bet buvo laaaabai nepatogu, o vakare geles jau ir krito is jos verysad.gif . Saunu, kad jums patogu buvo ir atlaike thumbup.gif
Atsakyti
[quote=jolli513,2010 08 27, 21:06]
Prisegu Jūsų nuomonei liudininkės "puokštelę"
[/quote]
Labai grazu siaip, tik as su tokia buvau pamerge pernai seses vestuvese schmoll.gif , tai gal blogai padare, bet buvo laaaabai nepatogu, o vakare geles jau ir krito is jos verysad.gif . Saunu, kad jums patogu buvo ir atlaike thumbup.gif
[/quote]



daug kas priklauso, kaip padaro pati karkasa tos apyrankes. Viskas super buvo ir atlaike smile.gif na, man svarbiausiai buvo patogumas, kad galeciau gerai jasutis...
Atsakyti
Merginos patarkit kokia puokste svociai isrinkti,jei mano bus is kardeliu,pamergiu sukneles melynos tai ju puokstytes irgi is kardeliu su melynu akcentu,o svocios suknele raudona? g.gif 4u.gif
Atsakyti
as dabar galvoju o ar butinai svociai bei pamergems tos geles doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rimvydele @ 2011 05 22, 16:26)
as dabar galvoju o ar butinai svociai bei pamergems tos geles doh.gif


vat , as irgi galvoju, ar butina... juk svocia visad reikalais uzsiemus, tai zaidimas, tai sampanas, tai vel kokia atrakcija, kaip ir ner kur os puokstes deti, o pirkt ja vien del keliu foto? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lauricka @ 2011 05 26, 12:50)
vat , as irgi galvoju, ar butina... juk svocia visad reikalais uzsiemus, tai zaidimas, tai sampanas, tai vel kokia atrakcija, kaip ir ner kur os puokstes deti, o pirkt ja vien del keliu foto?  g.gif

as tai linkciau nepirkti, bet kaip tuomet pabroliai bus su gelytems atlape svarko, o pamerges be nieko, kaip manot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rimvydele @ 2011 05 26, 17:13)
as tai linkciau nepirkti, bet kaip tuomet pabroliai bus su gelytems atlape svarko, o pamerges be nieko, kaip manot? ax.gif


Gal ir durna mano mintis, bet anksčiau ir moterys segdavosi gėlytes, tiesa, jos būdavo dirbtinės, parduodamos poromis (didesnė - moteriai, mažesnė - vyrui).
Papildyta:
P.s. tikiuosi nesijuoksit iš foto, juk čia aštuoniasdešimtųjų pradžia.
Atsakyti
As kai busima pirsliene ir puokstes nenoriu, na nereikalinga ji man ax.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurga 251 @ 2011 05 27, 13:34)
As kai busima pirsliene ir puokstes nenoriu, na nereikalinga ji man ax.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

na man ji ir nasta, bet gi visos bus su puokstem o as ka pirslienes kase laikysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šagrenė @ 2010 08 27, 19:22)
Mūsų vestuvių dieną nemažai dalykų darėme kitaip, nei yprasta smile.gif
tiek aš nuotaka, tiek mano liudininkė neturėjome puokščių. Abi nusprendėme, kad tokią karštą vasarą, kaip ši, nešiotis nesinori. Todėl mano draugė mums padarė ant rankos, tik gėlių spalvos ir išdėstymas skiriasi.
Buvom abi patenkintos, nes jokio vargo, ir nereikia pasirašinėjant liudininkei puokštės perduot it pan smile.gif
Žodžiu nemažai dalykų dariau, kad būtų patogu. Kuklu, spalvinga, bet labai patogu  cool.gif
Prisegu Jūsų nuomonei liudininkės "puokštelę"


Gražu wub.gif
Na o mano irgi tokia panaši manau bus. Nes jaunoji bei pamergės taip ant rankos puokštes dėsis, tai kažkaip man imtis paprastą puokštytę nei šis nei tas g.gif Tai matyt prašysiu kad ir man darytų ant rankos, tik gėlytes ne rožes o frezijų noriu blush2.gif Nors galėtų man kaip vyrui į atlapą įsegt, nesimaišytų, nes ir taip kaip iš turgaus atrodysiu apsikrovus visa lotuliukas.gif
Atsakyti
Pažiūrinėjau internete, pasirodo ir dabar moterys segasi gėles į rūbus.
user posted image
user posted image

Arba galima gėles pritvirtinti prie rankinuko.
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rAktyvi @ 2011 05 27, 16:01)
Gražu  wub.gif
Na o mano irgi tokia panaši manau bus. Nes jaunoji bei pamergės taip ant rankos puokštes dėsis, tai kažkaip man imtis paprastą puokštytę nei šis nei tas  g.gif Tai matyt prašysiu kad ir man darytų ant rankos, tik gėlytes ne rožes o frezijų noriu  blush2.gif Nors galėtų man kaip vyrui į atlapą įsegt, nesimaišytų, nes ir taip kaip iš turgaus atrodysiu apsikrovus visa  lotuliukas.gif

as ir freziju noriu man taip jos skaniai kvepia, na ir plaukuose gal nieko atrodytu g.gif
Atsakyti