Įkraunama...
Įkraunama...

Svočios puokštė

user posted image


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miskouoga: 29 balandžio 2010 - 00:25
Dekui miskouoga uz puoksteles 4u.gif
Atsakyti
Na tada keliam biggrin.gif
Man labai grazu svocioms tokie variantai....
Tikiuosi *Sigučiux* nesupyks kad is kitos temos pasiskolinau foto.
user posted image

user posted image
ir aisku panasus variantai
Atsakyti
Klasika visada thumbup.gif
Tik pagal viska dabar jau laikas bordiniai spalvytei
[]
Atsakyti
O mna tos rožės jau nusibodusios. mirksiukas.gif Ir labai dažnai daro apvalais puokštes, o man norėtųsi kitokios formos.Tik nesupykite.Tiesiog man taip atrodo biggrin.gif Man labai graži puokštė iš kalijų.Ir pati tokią puokštę per vestuves turėjau, kai svočiavau biggrin.gif
Atsakyti
Einu ir as i vestuves svocia kita savaitgali. Issirinkau tokia, nemegstu dideliu ir perkrautu puoksciu ax.gif
Atsakyti
As liudininkei puokstele uzsakinejau pati.Palaukiau kol ji issirinko suknute ir suderinau,kad tiktu ir prie mano puoksteles ir prie jos suknutes.Tokius atveju ir ji, ir as likom patenkintos.
user posted image
Atsakyti
O as norejau paklausti, kaip manote ar tikrai tai svociai ta puokste taip jau reikalinag?
Kazkaip po paskutiniu vestuviu padariau isvada , kad nelabai, jeigu neini i jokias fotoatelje ir nera jokios fotosesijos...
As puokste turejau, pagamino labai grazia, nedidele ir paprasta is ivairiu geliu, bet tiesa sakant, kai dabar ziuriu foti, tai galvoju, kad, atsiprasau uz issireiskima, velniam man jos reikejo Su ja sedejau tik baznycioj, o visur kitur nebuvo kada jos laikyti, nes rankos ir taip turejo uzsiemima smile.gif Gyvos geles man tikrai labai grazu ir vien jau tai , kad nesi jas rankoj, suteikia kazkokios prabangos, taciau manau, kad kita karta nelabai as ja ir sakysiuos, nebent jau nuotaka labai reikalautu.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovile787 @ 2010 08 22, 19:13)
As liudininkei puokstele uzsakinejau pati.Palaukiau kol ji issirinko suknute ir suderinau,kad tiktu ir prie mano puoksteles ir prie jos suknutes.Tokius atveju ir ji, ir as likom patenkintos.
user posted image

tikrai labai graziai dera wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saule** @ 2010 08 22, 20:40)
Einu ir as i vestuves svocia kita savaitgali. Issirinkau tokia, nemegstu dideliu ir perkrautu puoksciu ax.gif

Man šitokia irgi labai patiktų biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Na, nepykit, bet man asmeniskai tos veduokles, skeciai ir krepseliai puokstes kazkaip per didelis rakandas, kaip kokia kelionine tase... blush2.gif
Atsakyti
Mūsų vestuvių dieną nemažai dalykų darėme kitaip, nei yprasta smile.gif
tiek aš nuotaka, tiek mano liudininkė neturėjome puokščių. Abi nusprendėme, kad tokią karštą vasarą, kaip ši, nešiotis nesinori. Todėl mano draugė mums padarė ant rankos, tik gėlių spalvos ir išdėstymas skiriasi.
Buvom abi patenkintos, nes jokio vargo, ir nereikia pasirašinėjant liudininkei puokštės perduot it pan smile.gif
Žodžiu nemažai dalykų dariau, kad būtų patogu. Kuklu, spalvinga, bet labai patogu cool.gif
Prisegu Jūsų nuomonei liudininkės "puokštelę"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šagrenė: 27 rugpjūčio 2010 - 18:24