Įkraunama...
Įkraunama...

Svočios puokštė

linulija - labai grazi tavo svocios puokste thumbup.gif ir suknele kiek matosi thumbup.gif
bet as noreciau kazko paprastesnio
Atsakyti
QUOTE(linulija @ 2009 10 03, 22:50)

thumbup.gif man grazi puokste, ir seip man patinka sitos geles
Atsakyti
QUOTE(linulija @ 2009 10 03, 22:50)

Mano svocios puokste labai labai panasi buvo wub.gif
Atsakyti
Kai as buvau svocia tai tokia turejau:
user posted image
thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Daisyy,2009 10 13, 11:11]
Kai as buvau svocia tai tokia turejau:

kaip manosios thumbup.gif tik to kuoto truksta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisyy @ 2009 10 13, 10:11)
Kai as buvau svocia tai tokia turejau:
user posted image
thumbup.gif



grazi, jaunosius graziai atrodo
Atsakyti
kad tos puokstes vienodos,tik spalvos skirtingos g.gif
Atsakyti
as kazkaip manau, kad svocia ar liudininke turi nestis kazka simbolisko rolleyes.gif o gali ir is vis nieko netureti, cia jau abieju susitarimo reikalas rolleyes.gif

pvz as nesiausi maza eustomu ir kaliju puokstele. mano dukruze viena puosta kalija. o liudininke tris puostas kalijas, tiesiog kad turetu kaip ji sako "rankas kaip laikyti" lotuliukas.gif
Atsakyti
Manoji buvo šitokia. Iš tikrųjų labai nenorėjau jokios puokštės, nes iki dabar laikausi nuomonės, kad ji tik maišo.. Bet kadangi reikia, tai išreiškiau tik vieną pageidavimą, kad nė vienos kalijos nebūtų blush2.gif Tai ir padarė smile.gif Visai patogi buvo ir labai gerai išsilaikė thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skinte: 31 spalio 2009 - 00:59
kiek praziurejau,vis del to liksiu prie sio wub.gif manau svocioms,pati tinkamiausia 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kemppinele: 08 sausio 2010 - 23:23
nuotrauka

man labai elegantiska ir prabangu vyresnio amziaus svociai puokstes is kaliju, o ypac jeigu jaunoji irgi su kalijom, tik su baltom of course;)

o dar mano drauge brolio vestuvese svocia buvo ir pati su vyru vede visa rengini, tai ji turejo puokstele-apyranke ant rieso, tai sake labai patogu, nes visuomet pasipuosusi ir patogu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo abzora: 11 vasario 2010 - 14:43
Sveikutes,
Gal galite kas ikelti raudonu roziu puoksciu, liudininkei. Nelabai pavyksta man kazka grazaus rasti. smile.gif
Atsakyti