Įkraunama...
Įkraunama...

Svočios puokštė

Mano piršlienės puokštė ir papuošaliukai iš gyvų gėlių:

user posted image


user posted image
Atsakyti
thumbup.gif labai idomiai ir gerai atrodo
Atsakyti
Labutis,
Mano suknia tokia elektrinė žalia, o pamergių salotinės. Pabroliams įsisegti nuotaka užsakė pagal pamergių suknelių spalvą, piršliui ko gero segsiu dirbtinę pagal mano suknią, nes tokios spalvos gaut gėlyčių kažin ar gausim g.gif Ar pagal puokštę jam derint? Gal jau niekas nebesega dirbtinių? g.gif
Atsakyti
QUOTE(liolikė @ 2009 07 19, 23:24)
Labutis,
Mano suknia tokia elektrinė žalia, o pamergių salotinės. Pabroliams įsisegti nuotaka užsakė pagal pamergių suknelių spalvą, piršliui ko gero segsiu dirbtinę pagal mano suknią, nes tokios spalvos gaut gėlyčių kažin ar gausim  g.gif Ar pagal puokštę jam derint? Gal jau niekas nebesega dirbtinių?  g.gif


tai aisku, derink pagal puokste mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liolikė @ 2009 07 19, 23:24)
Labutis,
Mano suknia tokia elektrinė žalia, o pamergių salotinės. Pabroliams įsisegti nuotaka užsakė pagal pamergių suknelių spalvą, piršliui ko gero segsiu dirbtinę pagal mano suknią, nes tokios spalvos gaut gėlyčių kažin ar gausim  g.gif Ar pagal puokštę jam derint? Gal jau niekas nebesega dirbtinių?  g.gif

daro ir dirbtinas, dabar daro ir su dirbtina gele, o zaluma gyva deda tai is vis labai naturaliai atrodo, o derint reikia pagal puoksteles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liolikė @ 2009 07 19, 23:24)
Labutis,
Mano suknia tokia elektrinė žalia, o pamergių salotinės. Pabroliams įsisegti nuotaka užsakė pagal pamergių suknelių spalvą, piršliui ko gero segsiu dirbtinę pagal mano suknią, nes tokios spalvos gaut gėlyčių kažin ar gausim  g.gif Ar pagal puokštę jam derint? Gal jau niekas nebesega dirbtinių?  g.gif

Kaip kam patinka, as segiau pagal savo suknele, pazystama padare is to audinio kaip mano sukne
Atsakyti
Dabar kaip kas nori, taip tas ir daro biggrin.gif Derina ir pagal suknelę, ir pagal puokštelę. ir dirbtines , ir gyvas gėlytes sega biggrin.gif
Atsakyti
Ačiukas už patarimus 4u.gif Sutarėm, kad derinsim pagal puokštę thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2009 07 19, 18:26)
vis del to, man nepadare tokios puokstes, kokios norejau, bet turejau stai tokia:

o man ji labai grazi mirksiukas.gif ir kitokia...na nes tos rozesa bent jau man tai iki kaklo doh.gif as busiu svocia uz poros savaiciu tai kazkaip galvoju apie roziniu gvazdiku puokste tokia paprasta be jokiu "pricindalu" smile.gif
Atsakyti
sveikos,
noreciau jusu patarimo kokios geles tiktu prie auksine liudininkes sukneles???nenoriu risamos anr rankos ax.gif
Atsakyti
mano svočios bus tokia smile.gif
tiktai gelės bus raudonosspalvos smile.gif

user posted image
Atsakyti
mano svocios buvo tokia wub.gif
http://s51.radikal.r...10f5761ed8e.jpg
Atsakyti