Įkraunama...
Įkraunama...

Svočios puokštė

QUOTE(loretita2 @ 2008 09 21, 19:35)
man pirko jaunieji, laabai grazi buvo puokste is saulegrazu. gal ir tau kazka tokio reiketu

O kaip saulėgrąžos?Išsilaikė?Nenuvyto?Nebuvo jokių problemų?
Atsakyti
QUOTE(Nersim @ 2008 09 22, 17:00)
O  kaip  saulėgrąžos?Išsilaikė?Nenuvyto?Nebuvo  jokių problemų?

kaip nekeista as dar savaite jas namuose turejau pasimerkusi, visi stebejosi. o juk visa diena veziojaus su savimi. svarbiausia gryzus pamerkti i vandeni smile.gif
Atsakyti
svočiutės puokštytė:
Atsakyti
QUOTE(BaMbiZe @ 2008 09 23, 11:06)
svočiutės puokštytė:

Graži puokštelė. Aš tokią panašią dariaus per savo vestuves, bet labai nusivyliau verysad.gif nes visos gėlytės dar nespėjus užsidėt ant rankos pradėjo byrėti, mat kažkokiais klijais buvo prilipdytos doh.gif Jau net norėjau nešt atgal ir pinigus atsiimt, bet paskui pagalvojau, kam čia nuotaiką sau dar daugiau gadintis schmoll.gif O kaip tau ji laikės?
Atsakyti
QUOTE(Linele179 @ 2008 09 23, 12:46)
Graži puokštelė. Aš tokią panašią dariaus per savo vestuves, bet labai nusivyliau verysad.gif nes visos gėlytės dar nespėjus užsidėt ant rankos pradėjo byrėti, mat kažkokiais klijais buvo prilipdytos doh.gif Jau net norėjau nešt atgal ir pinigus atsiimt, bet paskui pagalvojau, kam čia nuotaiką sau dar daugiau gadintis schmoll.gif  O kaip tau ji laikės?


Na gėlytės laikėsi, nenukrito iš tikro, tik jos iš tų kur greitai vysta doh.gif Bet šiaip laikėsi gana gerai ir iki kol gryžome namo, išsilaikė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(BaMbiZe @ 2008 09 23, 13:12)
Na gėlytės laikėsi, nenukrito iš tikro, tik jos iš tų kur greitai vysta  doh.gif  Bet šiaip laikėsi gana gerai ir iki kol gryžome namo, išsilaikė  thumbup.gif

seip cia frezijos ir turejo gerai issilaikyti, idomu kodel jos vyto g.gif
Atsakyti
sveikutes, mano suknele bus violetine, jaunosios puokste is baltu roziu, tai svarstau, kokia man puokstele prisiderint rolleyes.gif

pora variantu smile.gif
Atsakyti
ta su violetinem gelytem grazi puosktele
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2009 06 15, 21:43)
sveikutes, mano suknele bus violetine, jaunosios puokste is baltu roziu, tai svarstau, kokia man puokstele prisiderint rolleyes.gif

pora variantu smile.gif

Aš manyčiau, kad derinkite prie savo suknelės.
Atsakyti
QUOTE(-Mylia- @ 2009 06 26, 14:25)
Aš manyčiau, kad derinkite prie savo suknelės.


tai taip, derinsiu prie savo sukneles, bet pasirinkau tokia puokste, kad kazkiek deretu ir prie jaunosios: http://public.fotki....blog031809.html (su bijunais, tikiuosi ju dar bus rolleyes.gif )
Atsakyti
frezijos tai tokios geles kurios tikrai netinka ir nesilaiko ant rankos. nezinau kas cia tau dare, bet apie geles matau mazai ismano
Atsakyti
vis del to, man nepadare tokios puokstes, kokios norejau, bet turejau stai tokia:
Atsakyti